Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rajdowa Sega Rally - już w sprzedaży!

32 postów w tym temacie

Grałem w demko - czułem się zupełnie jak za czasów V-Rally i podobnych gier na automatach. Ta gra właśnie taka jest - kolorowa grafika (niekoniecznie ładna), arcade''owy model jazdy (czasami nawet nie trzeba uważać na zakrętach, bo odbijając się od band jeździ się równie efektywnie co hamując przed zakrętami), brak uszkodzeń na aucie, ogółem - prostota. Dorzućmy do tego dziwnie wysokie wymagania sprzętowe (o.O) i wychodzi na to, że lepiej po prostu pograć w Colin McRae DIRT, ewentualnie stare - ale jare V-Rally :)

Inna sprawa, że fani ścigałek i arcade''ówek oleją moje wypociny i grę kupią, choćby mieli tego żałować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 13:56, Sth`Devilish napisał:

Inna sprawa, że fani ścigałek i arcade''ówek oleją moje wypociny i grę kupią, choćby mieli
tego żałować :P


NO nie powiedział bym, bo tera to już sam nie wiem...ale raczej nie kupie ( wiec Twoje "wypociny" nie poszły na marne xD )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miłośnicy arcade będą zachwyceni, gra jest naprawdę dobra i bardzo miło się w nią szarpie, trzeba dać jej tylko trochę czasu i przyzwyczaić się do modelu jazdy. Jednak tyczy się to wersji konsolowej (szczególnie na X0 gra się świetnie na padzie z wibrą) na klawie gra się w to słabo, w dodatku PC-towcy z natury za arcade nie przepadają (bo nie wiedzą co dobre;) więc powinni sobie SRR odpuścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 14:00, Masterekxx napisał:

NO nie powiedział bym, bo tera to już sam nie wiem...ale raczej nie kupie ( wiec Twoje "wypociny"
nie poszły na marne xD )


Najlepiej ściągnij demko i sam się przekonaj (po czym porównaj je z demem/pełniakiem Colin McRae DIRT, albo i nawet wspomnianym klasykiem V-Rally), ja po prostu mam w zwyczaju narzekać i ostro krytykować gry, które startują z przegranej pozycji (słabe demo) a kosztują prawie tyle samo co konkurencyjne tytuły, lub też pokazują bardzo niewielki postęp względem klasyków (czytaj: takiego świetnego Pro Evolution Soccer 2008 też bym zjechał za wiele rzeczy, choć demo tej gry sprawiło, że dzisiaj wstałem nie wyspany :P). Tak czy siak jako wyścigowa arcade''ówka złą grą nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dotykajcie pod żadnym pozorem tego ścierwa. To najgorsza gra samochodowa w dziejach. Nie dosyć, że ma najbardziej nieczytelne menu w grach to jeszcze takie wymagania, że na giga ramu i karcie 7600 GS w najniższej rozdzielczości i detalach mam 1 klatkę na sekundę. Absolutnie niegrywalna i żałosna kupa gó*na.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 15:38, witkab napisał:

Fajnie wygląda ale poczekam na jakąś recenzje

Jeśli mogę coś powiedzieć na jej temat, to granie w nią sprawia mi ogromną frajdę, mimo tego że lubię symulacje. Ma swój klimat, a to idealne odwzorowanie terenu (ślady opon) sprawia, że gra jest rzeczywista, choć to nie symulacja, a arcade''ówka. Szkoda tylko, że ma duże wymagania, ale za pewną cenę. Trochę przeszkadza inne sterowanie (A Z < >), ale można się przyzwyczaić. Moim zdaniem 8+/10 to odpowiednia ocena. Do 9 trochę brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 15:46, Michał Raven napisał:

Trochę przeszkadza inne sterowanie (A Z < >), ale można się przyzwyczaić.

To w pełnej wersji nie można zmienić sterowania? Dziwne...

Szczerze mówiąc, czuć w tej grze old-schoolowy klimat. Demo nawet menu nie ma. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować