Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dołącz do gram.pl!

85 postów w tym temacie

Dnia 19.10.2007 o 10:15, Stwór napisał:

Za kilka lat to już na pewno będziesz Solcia - Brzydulcia z tymi zmarszczkami i w ogóle takie
tam "staro - babskie" sprawy;) A kto by tam chciał z taką "baba jagą" pracować:P

Buahaha, nie no oplułem monitor herbatą, serio xD Cios poniżej pasa, ludzie śniadanie jedzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Soleila - no to jak nie przegapię to wtedy bardzo chętnie się skontaktuje i przedstawię w miarę przyzwoite CV ...

wszystko byle nie przeprowadzka na stałe do Warszawy (raz że nieco za duże to miasto, a dwa że to i spora inwestycja) a 100km to na codzienny dojazd nieco za daleko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 02:28, Dragon Warrior napisał:

wszystko byle nie przeprowadzka na stałe do Warszawy (raz że nieco za duże to miasto, a dwa
że to i spora inwestycja) a 100km to na codzienny dojazd nieco za daleko ;)

Przeprowadzka do Wawy ma sens, ale z pewnym zastrzeżeniem... obserwuję ludzi, którzy zjeżdżają się do mojego miasta i widzę prawidłowość: jeśli nie masz kasy (kredytu) na kupno mieszkania, to wiele ryzykujesz. Przy kosztach wynajmu oznacza to po prostu deklarację: zawszę będę przepłacał za mieszkanie na cudzym. Szkopuł w tym, że mimo łatwości znalezienia roboty w Wawie, jest ryzyko, iż inwestycja we własne lokum może przejściowo wpędzić człowieka w kryzys finansowy. Możliwości są wielkie, ale i ryzyko (na każdy sposób) spore. Tak czy inaczej, do dobre miejsce, by tu żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lucas the Great - o Witam, Witam - (Wreszcie ktoś z kim piłem osobiście - mimo mieszkania poza Wa-wą ;) ) - Tylko z tym ryzykiem jest ten problem, że jak już sie człowiek sprowadzi to nagle za wszelką cenę musi probować pozostać nad kreską, a przez to trzeba sie po prawdzie łapać pracy pierwszej z brzegu, a nie takiej do której ma sie faktycznie zapał czy predyspozycje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 09:53, Soleila napisał:

:)

Zaznaczam, że jest to dopiero początek rekrutacji i nie wykluczone, że i oferta pracy zdalnej
się pojawi.


I tu jest szansa dla takich nierobów, jak ja!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować