Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Odkrywanie AS-a - wspomnienia Macieja Parowskiego

13 postów w tym temacie

Lucas the Great

Z okazji Dwóch tygodni z Wiedźminem przygotowaliśmy dla Was wiele tekstów poświęconych twórczości Andrzeja Sapkowskiego. Po starej znajomości udało nam się też nakłonić Macieja Parowskiego do spisania swych wspomnień związanych z AS-em polskiej fantasy. Zapraszamy do zapoznania się z tym niecodziennym artykułem!

Przeczytaj cały tekst "Odkrywanie AS-a - wspomnienia Macieja Parowskiego" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 19:44, Sephirath napisał:

"Okres Wiedźmiński" brzmi chyba najmniej kontrowersyjnie ;-)

No nie wiem, a jeśli Wiedźmin w czasie okresu też staje się bardziej niebezpieczny... ;)
EDIT: Nie gadać po próżnicy, czytać wspomnienia mądrego człowieka - tego co tu napisał, nigdzie poza gram.pl się nie dowiecie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tekst jest świetnyn, paru rzeczy nowych się dowiedziałem, teraz szukam w zbiorach mojego ojca (no i po częsci tez moich) tego nr fantastyki w którym było pierwsze wydrukowane opowiadanie Sapkowskiego, mam nadzieje ze go mam....Teraz widac ze wiedźmin podnosi się na wyższą pozycje, co dawno już powinno nastapic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Artykuł klasa :)

Dowiedziałem się jednej nowej rzeczy: "Sukces ma wielu ojców, Andrzej Sapkowski - bez wątpienia jednego." :) Żart oczywiście, ale cytat godny odnotowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie duzo tych tekstów powiązanych z Wiedźminem, nie ma się co dziwić w końcu to najlepsza Polska gra, napewno wszystkich nie przeczytam ale może chociaż jakąś część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować