Zaloguj się, aby obserwować  
Badzi

Czy kobiety mają mniejsze predyspozycje do zarządzania niż mężczyźni?

21 postów w tym temacie

Dnia 28.10.2007 o 00:13, Catastrophe-she napisał:

A temat jest o zarządzaniu wiec mówmy o nim :P


Jasne, to był taki ogólny wstęp tylko;]

Dnia 28.10.2007 o 00:13, Catastrophe-she napisał:

O tak nie są ludźmi znaczy?(nie mają ludzkich uczuć?;P) A utrzymywanie respektu będąc "bubkiem"
taa wszyscy kochają takich szefów prawda?:d Ech te stereotypy :P Z drugiej strony co kobiecie
przeszkadza być "macho" tfu być stanowczą, utrzymującą respekt i porządek? Macho to taki troche
bardziej zapatrzony w siebie xP


Skąd wyolbrzymione twierdzenie że nie są ludźmi? Napisałem jedynie że są mniej uczuciowi, co nie znaczy że są uczuć pozbawieni;]
Wracając do szefów i podwładnych: Nie kochamy, ale się takich jednak obawiamy. Więc robimy wszystko jak najlepiej, bo nie ma tak, że boss zrozumie nasz błąd;] A w byciu zadufanym budzącym strach( i/lub też pogardę, ale skuteczność działania utrzymana i tak na wysokim poziomie w wielu przypadkach) egoistą lepiej sprawdza się facet.;]

Dnia 28.10.2007 o 00:13, Catastrophe-she napisał:

Raczej? :P Trudno... myślisz że nie ma głupich facetów? Ludzie mogą być "mało inteligentni"
nie ważne jaką mają płeć ;P


Nie mam zamiaru chwalić każdego faceta. Kieruję się też stereotypami w rozsądnym stopniu. Twierdzeniu o występowaniu osobników o małej inteligencji/prawie zerowej inteligencji wśród przedstawicieli obojga płci też nie mogę zaprzeczyć.

Dnia 28.10.2007 o 00:13, Catastrophe-she napisał:

Tak ale zobacz jednak ten szef ten wielki boss jest pod pantoflem :P I w sumie imponuje dla
kobiet :P no bo dla kogo innego ;)


Wybacz, lecz nie widzę związku z udowadnianiem racji która strona lepiej zarządza w tej uwadze.Możesz rozjaśnić co to ma wspólnego z tematem?

Dnia 28.10.2007 o 00:13, Catastrophe-she napisał:

Czym są jednostki wobec tysięcy? :P To akurat niezbyt uzasadniony pogląd :P kobieta-szef też
na pewno bedzie ratować firme za wszelką cenę.. bo niby czemu nie? :P


Podałem kontrę na twój argument o tym, że facet doprowadzi firmę na skraj bankructwa. Nie analizowałem dokładnie do tej pory zachowania kobiety w sytuacji krytycznej/ryzykownej, ale prawdopodbnie większość nie bedzie potrafiła zrobić takiego "rzutu na taśmę" lub innego zrywu, tylko rozpocznie długie obrady na zebraniu firmowym. A czasem trzeba zdać się na żyłkę hazardzisty, postawić wszystko na jedną kartę, zadziałać błyskawicznie. Nawet prognozowanie może nic nie dać. A w hazardzie dominuje płeć brzydka;] Tak więc: Analizowanie sytuacji wychodzi nam podobnie, hazard/zdanie się na instynkt w sytuacjach patowych - lepiej facetom. 2:1.

Dnia 28.10.2007 o 00:13, Catastrophe-she napisał:

Prawda jest względna dla mnie twoja prawda nie jest prawdą (ścisły umysł daje o sobie znać
XD)


Twoja opinia na temat mojej prawdy byłaby dla mnie bardzo cenna, gdyby była poparta naprawdę mocnymi argumentami. Jak na razie nie przekonałas mnie o niesłuszności moich poglądów;]

Dnia 28.10.2007 o 00:13, Catastrophe-she napisał:

Zadziwiający obrót :P


Jak już napisałem, nie mam zamiaru wychwalać każdego faceta. Ale męskie wady w codziennym życiu w zarzadzaniu mogą okazać się nawet zaletami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować