Zaloguj się, aby obserwować  
dexter104

problem z grą Piraci z karaibów

11 postów w tym temacie

Mam mały problem a mianowicie nie umie przejść pierwszej misji :/ chodzi o dostarczenie tej wiadomości o ataku francuzów jeśli grał ktoś kiedyś w tę gre to niech mi pomoże albo poda strone ze solucjami (szukałem solucji wszędzie i niema !) licze na waszą pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 18:56, dexter104 napisał:

Mam mały problem a mianowicie nie umie przejść pierwszej misji :/ chodzi o dostarczenie tej
wiadomości o ataku francuzów jeśli grał ktoś kiedyś w tę gre to niech mi pomoże albo poda strone
ze solucjami (szukałem solucji wszędzie i niema !) licze na waszą pomoc

To jest akurat proste. Idziesz do portu, wchodzisz na te mostki kołó łódek, jak pojawia się ikona kłódki, wciskasz spację, będąc na statku dajesz enter i szukasz opcji Mapa. Będąc na mapie płyniesz na północ, jak pojawi się ikonka lądu, dajesz spacje, potem enter-płyń do Port Redford, enter, przybij.
Podejrzewam, że masz właśnie problem z interfejsem, który jest idiotyczny najzwyczajniej w świecie, bo sama misja jest prosta - gubernator siedzi w ratuszu na wyspie Redford.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 20:13, Gabrysiaa napisał:

Dopłynęłam do tej wyspy powiadomiłam gubernatora o tym ataku francuzów i muszę płynąć znowu
do oxbay i jak tam dopłynę to jak mam przybić?

Tak samo jak do Port Redmond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo na wyspie jest port Oxbay i jeszcze jakis a na Oxbay są francuzi i chcą Cie zabic a na innym są twoi sojusznicy i tam własnie masz przybic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 20:13, Gabrysiaa napisał:

Dopłynęłam do tej wyspy powiadomiłam gubernatora o tym ataku francuzów i muszę płynąć znowu
do oxbay i jak tam dopłynę to jak mam przybić?

>Musisz przybić do Grinford a potem przez dżunglę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 21:32, Gabrysiaa napisał:

Dzięki za pomoc:) Ale co mam zrobić w tym greenford? jak mam poznac plany wroga?

Przez drzunglę do Oxzbey.Oi uważaj na strarzników.(będziesz musiała się z nimi bić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować