Vel_Grozny

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1990
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Vel_Grozny

 • Ranga
  Przewodniczcy
 1. Vel_Grozny

  StarCraft 2 - temat ogólny [M]

  Przeczytałem w życiu tylko jedną książkę opartą o grę - "Starcraft: Ghost - Nova". Obiecałem sobie, że już nigdy nie sięgnę po książkę firmowaną logiem Blizza. Jedyną pociechą było to, że kupiłem ją na Kindle''a. Żal mi tych drzew, które zostały przerobione na papier, na którym wydrukowano to coś.
 2. Ciekawa sprawa. Kiedyś słyszałem, że to jakieś niestandardowe rozszerzenia Borlanda. Do prostych programików w MS VC często się getch/kbhit przydają. Z tego co piszesz - czy gcc pod Linuksem ma te dwie funkcje? Zawsze wydawało mi się, że są one windows-only, ale skoro wspominasz o Uniksach...
 3. Zwariowali? Sam mam cyfrówkę... Ale kupioną przed premierą. A teraz śpiewają sobie za cyfrówkę więcej niż sklepy (60 EUR) i jeszcze sprzedają demo na 3 dni? Aż brak mi słów...
 4. Dobrze, że zdali sobie z tego sprawę. Pamiętam jak grałem w Wiedźmina i nagle była rozmowa z "Królem Gonu". Klikałem losowo w kwestie do wypowiedzenia, bo nie rozumiałem o czym jest ta rozmowa.
 5. Heh, do dzisiaj pamiętam te scenkę jak chodził po markecie i kazał właścicielowi obniżać ceny. Nie wiedziałem, że podobny numer wyciął koncernom multimedialnym. Nie sądziłęm, że ktoś ich do tego przymusił...
 6. Wydaje mi się, że wydawcy uznają ją za biedny kraj, a rynek mają całkiem spory. Chcą zarobić, a żeby uniemożliwić eksport tych edycji za granicę, blokują inne języki.
 7. Vel_Grozny

  Diablo III - temat ogólny

  Breaking not so bad?
 8. Nowatorskie podejście do klas. Wreszcie zerwanie z nudnym schematem wojownik, mag, złodziej ;D
 9. Może wreszcie zagram w normalny sposób w BG&E na widescreenie :)
 10. Vel_Grozny

  co to znaczy "Basic programming skills"?

  Nie wymieniają konkretnego języka, czyli nic zaawansowanego. Skoro to ma być "quest designer" najprawdopodobniej chodzi o to, żeby sobie poradzić w ichnim języku skryptowym (którego zapewne nie znasz, bo na zewnątrz się go nie używa). Cóż, czyli moim zdaniem z grubsza ogarniać jakiś język, najlepiej skrypotwy właśnie. Może podstawy Pythona?
 11. Ja akurat pamiętam zbiorowe narzekanie na kampanię single w NWN. Dopiero w dodatkach się bardziej dołożyli. W dwójkę nie grałem, ale słyszałem, że single był b. dobry.
 12. NWN w zamyśle nigdy nie było grą dla singli. Początkowo pierwsze NWN miało nawet nie mieć kampanii single. Pewnie dltageo była taka kiepska.