Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Dnia 03.11.2007 o 13:00, Morpheus83 napisał:

czyli liczę ze najwcześniej we wtorek będę miał paczuszkę :) a co do opozniej nadal czekam
na oficjalna wypowiedz Michała Mike Kicińskiego


a ja licze jeszcze na to, ze gram okaze tyle zainteresowania ta sprawa, ze zamieni ta kijowa gratyfikacje na cos sensownego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 12:30, Ashriel napisał:

a ktorys z was marudzil ze gadaja nie na temat. taaaa, bardzo sensownie -.-


Przecież to nie jest cytat moich słów i rzekomego mojego błędu.

Zamykam ten off-topic podsumowaniem:
- pouczasz mnie a manipulujesz (mówiąc potocznie fałszywie oskarżyłeś).
- oskarżasz mnie o czynienie błędów interpunkcyjnych (ty to nazywasz... błędy ortograficzne - hehehe) a pytany o konkrety chowasz głowę pod piasek.
- pytany jaką rzekomą normę złamałem - milczysz.

Więć po co zbierałeś głos? By pokazać że potrafisz kopać dla samego kopania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 09:59, a.g.a napisał:

>
> "czekanie na prezent potęguje radość jaka jest z otrzymani prezętu"
>
Wiesz, może i czekanie na prezent potęguje radość z jego otrzymania ( chociaż np. taki Bestiariusz
to przyda się raczej w trakcie pierwszej rozgrywki a nie po niej), ale to co wyrabia CDP to
normalna farsa.
Ja rozumiem, że to była pierwsza tak duża kampania dotycząca naprawdę dobrej polskiej gry,
ale po tych wszystkich wpadkach z wysyłkami ( np. Pro Evolution) CDP powinno się czegoś nauczyć...jak
na razie to tylko przepraszają ( jak zwykle winni są wszyscy dookoła tylko nie oni) i obiecują
poprawę na przyszłość ( chociaż jak widać nie wyciągają wniosków z pomyłek), oraz dają pseudogratyfikacje
w postaci zniżek na zakup w skompromitowanym jak by nie było sklepie gram.pl. No i trzeba zauważyć
że to nie nowicjusze tylko poważny dystrybutor działający na rynku gier dobrych parę lat. O
ilości edycji kolekcjonerskich CDP wiedział od czerwca tego roku, czy to tak trudno przez te
miesiące naszykować EK ( w przypadku gdy dziwnym trafem było gotowych wszystkich 300 egzemplarzy,
która to liczba jakimś naprawdę zrządzeniem losu odpowiada liczbie EK przeznaczonej dla sieci
MM, Empik i Saturn)? Rozumiem rozgoryczenie ludzi tu piszących ( mimo że sama sprezentowałam
sobie grę w Empiku), życzę czekającym graczom cierpliwości i jak najszybszej dostawy a CDP
wyciągnięcia TYM RAZEM wniosków na przyszłość.

A według ciebie co powinni zrobić wysłać te "kilka" egzemplaży to nielicznej ilości osób? To by było jeszcze gorsze tak przynajmniej wszyscy dostaną w miare jednakowym czasie. Zachowujesz sie jak dzieciak, tymi głupimi potami nie przyspieszysz otrzymanie dodatków ek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 13:25, Reven29 napisał:

A według ciebie co powinni zrobić wysłać te "kilka" egzemplaży to nielicznej ilości osób? To
by było jeszcze gorsze tak przynajmniej wszyscy dostaną w miare jednakowym czasie.


Przecież tak właśnie zrobili. Część dostała już we wtorek dodatki, a część, tak jak ja, nadal ma wstrzymane. Czyli NAJWCZEŚNIEJ dostanę przesyłkę we wtorek - tydzień później. Uważasz to za "w miarę jednakowy czas"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.11.2007 o 13:25, Reven29 napisał:

A według ciebie co powinni zrobić wysłać te "kilka" egzemplaży to nielicznej ilości osób? To
by było jeszcze gorsze tak przynajmniej wszyscy dostaną w miare jednakowym czasie.


aha, w odstepach juz przynajmniej 2 tygodniowych. rzeczywiscie, jednakowy czas jak cholera xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 12:48, Dalke napisał:

Niestety z mojego doświadczenia wynika, że wszystkie firmy kurierskie są mniej więcej tak samo
"punktualne", nie mówiąc już o poczcie. A czymś muszą wysłać.
Natomiast z NWN2 poślizg z czasem samej wysyłki wynosił tylko 1 dzień.


Teoretycznie. W praktyce większość dostała grę 3 dni później. A mieliśmy ją dostać jako pre-order, 2 dni przed premierą. Potem ta opcja nagle zniknęła. Przy Wiedźminie jest o tyle dobrze, że dostali ją w odpowiednim terminie. Natomiast karygodne jest to, że z kompletnej EK mogą się cieszyć "na raty".

Dnia 03.11.2007 o 12:48, Dalke napisał:

A teraz wyniesie pewnie
co najmniej 2 tygodnie. Nie mówiąc już o tym, że przesyłki są wysyłane na raty, po wcześniejszym
stwierdzeniu, że pierwsza partia poszła do sklepów, bo inaczej byłoby niesprawiedliwie.


Ja współczuję wszystkim tym, którzy zakupili EK. Naprawdę współczuję. Bo co to za EK bez dodatków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 18:49, Soleila napisał:

Przed premierą było gotowe zaledwie 300 egz. Edycji Kolekcjonerskiej. Nie sposób było wybrać
spośród wszystkich osób, które zamówiły Edycję Kolekcjonerską w pre-orderze tych, które miały
by ją otrzymać kilka dni przed pozostałymi, nie krzywdząc jednocześnie części zamawiających.
W efekcie pierwsze 300 egz. zostało wysłane do sklepów. "Być może nie było to najlepsze posunięcie
i wstrzymanie wysyłki całej edycji kolekcjonerskiej (w tym również do sklepów) - byłoby lepszym
rozwiązaniem" - mówi Michał Gembicki. "Zdajemy sobie sprawę, że nie tak to miało wyglądać i
bardzo przepraszamy wszystkich, którzy w wyniku zaistniałej sytuacji nie otrzymali jeszcze
pełnej Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina".


No to tutaj dość po bandzie pojechaliście - tak jak wcześniej broniłem stanowiska CDP na GOLu czy Vallahi, tak to już dla mnie jest nie do zrozumienia, bo w tym wypadku nie bronicie interesów gracza jak to piszecie na każdym kroku - dostawa darmowa elementów jak najszybciej. A tutaj się okazuje, że 300egzemplarzy jakie mogło posłużyć do uzupełnienia 7set dorabianych poszło siną w dal... A więc czas dostawy wydłuża się w czasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze mi wiadomo już 4 dni minęły od daty potencjalnych wysyłek (czyt. wtorek) a tu cały czas: "wysyłka została wstrzymana" może oddajcie nam lepiej pieniądze, a to co dostaliśmy wam odeślemy i kupimy se w media markcie, Jak wyprodukujecie... bo to czekanie na was, to już mnie wkur**a!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 13:48, plmko napisał:

O ile dobrze mi wiadomo już 4 dni minęły od daty potencjalnych wysyłek (czyt. wtorek) a tu
cały czas: "wysyłka została wstrzymana" może oddajcie nam lepiej pieniądze, a to co dostaliśmy
wam odeślemy i kupimy se w media markcie, Jak wyprodukujecie... bo to czekanie na was, to już
mnie wkur**a!


Może niech lepiej wyślą nieposkładane pudełka, sama sobie poskładam, no problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko ciekawe ile jeszcze poczekamy?? Ja czekam 4 dni ,a niektózi już tydzień lub więcej. CDP powinno nam to wynagrodzic ,a przynajmnie ,każdego z osobna przeprosic i napisac ile dokładnie poczekamy!! Jak oni długo składają te pudełka co?? I powinni zmienic napis: Dostępnośc 1-5 dni. Napiszcie lepiej ok. 2 tygodnie i będzie spoko. Pisze to gdzieś od tygodnia i nic się nie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie przypomina mi sie motyw z mailem dotyczacym wysylki EK na raty przyslanym 2 tygodnie temu, na dzien przed planowana wysylka. CDP tlumaczylo sie tym, ze do ostatniej chwili mieli nadzjeje na to, ze uda im sie skompletowac cala EK, niestety drobny poslizg w czasie (schnace ksiazeczki) uniemozliwil to.
Juz wtedy niezle klamali nam w zywe oczy, 2 tygodnie pozniej i ciagle nic, a tlumaczyli sie wtedy, ze do ostatniech chwili mieli nadzieje, ze zdaza :). Ta "ostatnia chwila" trwa juz 2 tygodnie i ciagle nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oni chyba się nie martwią o klijentów jak nie dostana we wtorek gry to wycofuje zamówienie!! Będą mieli to co sami zaczeli. Kupie na wirtus.pl następnego dnia dostarczą i spoko. A i jeszcze jest taniej o 9 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na firmę tyle czasu istniejącą na rynku sytuacja z wiedzminem EK świadczy o całkowitym braku profesjonalizmu i poważnego podejścia do klienta.EK była ostatnią grą kupioną przez moją skromną osobę w CDP gram.pl Gratuluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile można czekać na te cholerne "części" EK ... "wysyłka została wstrzymana" ... -_-

PS. A co z tymi zniżkami ? Też zero informacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 14:36, Furusu napisał:

Ile można czekać na te cholerne "części" EK ... "wysyłka została wstrzymana" ... -_-

PS. A co z tymi zniżkami ? Też zero informacji...


Zniżki dostaniemy łaskawie dopiero wtedy, kiedy nam dostarczą wszystko z ek. Ciekawe, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować