Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Dnia 03.11.2007 o 13:48, plmko napisał:

O ile dobrze mi wiadomo już 4 dni minęły od daty potencjalnych wysyłek (czyt. wtorek) a tu
cały czas: "wysyłka została wstrzymana" może oddajcie nam lepiej pieniądze, a to co dostaliśmy
wam odeślemy i kupimy se w media markcie, Jak wyprodukujecie... bo to czekanie na was, to już
mnie wkur**a!


niezły pomysł swoją drogą to mi wiszą 2 stówki ale od ponad tygodnia nie mogą zrobic przelewu sierotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra niech robią co chcą!! Najlepszym pomysłem byłoby anulowac zamówienia i kupic gre na wcześniej wspominanym wirtu.pl ,albo w jakimśzwykłym sklepie. Ja tak zrobie!! I tesz mi dobra firma jak mają problem to mają siedziec w weekendy do północy ,aby wszystko załatwic!!

P.S: Jak mi zaczną w częściach przysyłac to im to odeśle i nich mi wszystko razem dadzą!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 14:53, Marek1995 napisał:

Dobra niech robią co chcą!! Najlepszym pomysłem byłoby anulowac zamówienia i kupic gre na wcześniej
wspominanym wirtu.pl ,albo w jakimśzwykłym sklepie. Ja tak zrobie!! I tesz mi dobra firma jak
mają problem to mają siedziec w weekendy do północy ,aby wszystko załatwic!!

P.S: Jak mi zaczną w częściach przysyłac to im to odeśle i nich mi wszystko razem dadzą!!!!!!!!!


Jeśli jeszcze nie zapłaciłeś, a mieszkasz w jakimś dużym mieście, to wybierz się do Media Markt albo Saturna i kup EK od ręki. A potem anuluj zamówienie i luz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po problemach z EK NW 2, miałam mimo wszystko jakąś nadzieję, że to wypadek przy pracy i wina leży też po stronie ML, ale teraz po cyrku z Wiedźminem (nadal mam "wysyłka wstrzymana") wiem już, że po dodatki do NW i do HoMM polecę do MM. Taniej i pewniej, bo od ręki. W nosie mam zapewnienia "dwa dni przed premierą", te dwa dni mnie nie zbawią, a jak wszyscy widzą nie zawsze te zapewnienia są zgodne z prawdą, bo przecież są wśród gramowiczy osoby, które nie dostały nawet pierwszej części EK Wieśka. A jeśli chodzi o nie wysyłane maile, to w moim przypadku nie dostałam maila z linkiem o potwierdzeniu zamówienia Gothica 2 i tylko szczęśliwie udało mi się potwierdzić w ostatniej chwili, bo weszłam na moje konto. Tak więc nie zdziwię się gdy nie dostanę żadnego maila.
BTW Wielu gramowiczy jest wściekłych na gram.pl i zarzeka się, że nie skorzysta ze zniżki w Wiedźmińskim sklepiku, ale myślę, że są też tacy maniacy w pozytywnym tego słowa znaczeniu, którzy mimo wszystko coś by jednak kupili, a zasada przyznawania kodów po realizacji przesyłki powoduje, że osoby, które dostaną jako ostatnie drugą część EK będą po raz kolejny stratne, bo w sklepiku mogą już zostać tylko resztki, czyli to czego inni nie chcieli :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Ja bym reflektował na figurkę Geralta. A co do kupowania w MM czy Saturnie, to faktycznie jest taniej i to nieraz nawet przed oficjalną premierą (chyba, że ktoś ich już za to ścignął). Tyle tylko, że nie zawsze jest możliwość kupna EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 15:34, heyboy napisał:

No właśnie. Ja bym reflektował na figurkę Geralta. A co do kupowania w MM czy Saturnie, to
faktycznie jest taniej i to nieraz nawet przed oficjalną premierą (chyba, że ktoś ich już za
to ścignął). Tyle tylko, że nie zawsze jest możliwość kupna EK.


Ale zwróciłes pewnie uwagę, że jeśli chodzi o dodatki kolekcjonerskie w przypadku Wieśka prawie wszystkie można dostać lub kupić innymi drogami. Pozostaje tylko przywilej posiadania przypisanego numeru Edycji Kolekcjonerskiej, ale te nerwy, niedoinformowanie, nie spełnianie obietnic, czy jest to tego warte :(
BTW Ja chętnie kupiła bym kości, bo w grze bardzo mnie wciągnęły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 15:41, Paladynka napisał:

Ale zwróciłes pewnie uwagę, że jeśli chodzi o dodatki kolekcjonerskie w przypadku Wieśka prawie
wszystkie można dostać lub kupić innymi drogami. Pozostaje tylko przywilej posiadania przypisanego
numeru Edycji Kolekcjonerskiej, ale te nerwy, niedoinformowanie, nie spełnianie obietnic, czy
jest to tego warte :(

Nie jest. CDP leci sobie w kulki i to już nie pierwszy raz. I to wszystko dla kolekcjonerów ma być, więc powinno być szybciej, a tu ... kicha żeby bardziej dosadnie nie powiedzieć :)

Dnia 03.11.2007 o 15:41, Paladynka napisał:

BTW Ja chętnie kupiła bym kości, bo w grze bardzo mnie wciągnęły :)

A to druga rzecz, którą bym ewentualnie kupił (w sumie poza figurką i kośćmi to bieda jest)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 15:41, Paladynka napisał:

Ale zwróciłes pewnie uwagę, że jeśli chodzi o dodatki kolekcjonerskie w przypadku Wieśka prawie
wszystkie można dostać lub kupić innymi drogami. Pozostaje tylko przywilej posiadania przypisanego
numeru Edycji Kolekcjonerskiej, ale te nerwy, niedoinformowanie, nie spełnianie obietnic, czy
jest to tego warte :(


Ja na razie w dodatku przypisanego jedynie wirtualnie.

Dnia 03.11.2007 o 15:41, Paladynka napisał:

BTW Ja chętnie kupiła bym kości, bo w grze bardzo mnie wciągnęły :)


Ja jeszcze płytę z muzyką. Jak na figurkę dadzą porządną zniżkę to może też się skuszę. Ale pewnie jak wreszcie dostaniemy zniżkę to w sklepiku zostaną tylko smycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 15:55, Dalke napisał:

Ja jeszcze płytę z muzyką. Jak na figurkę dadzą porządną zniżkę to może też się skuszę. Ale
pewnie jak wreszcie dostaniemy zniżkę to w sklepiku zostaną tylko smycze.

Tego się właśnie obawiam, a na muzykę też mam ochotę, figurka też jest OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.11.2007 o 16:08, Paladynka napisał:

Tego się właśnie obawiam, a na muzykę też mam ochotę, figurka też jest OK :)

Muzyczkę zamówiłem w empiku przez internet z odbiorem osobistym w salonie. Dzięki czemu płacę 23zł nie płacąc za przesyłkę. Polecam takie zakupy, to się naprawdę opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyobraźcie sobie, że nie wszyscy żyją w wielkich miastach i nie każdy ma dostęp do MM czy Empiku, ode mnie do najbliższego takiego czegoś jest jedyne 100km. Ale miejsce zakupu jest i tak nieistotne, gdyż pieniądze te koniec końców idą i tak do tej samej firmy. A skoro firma pokazała bardzo dokładnie, dobitnie i wyraźnie gdzie ma mnie i innych najwierniejszych klientów, mój portfel na tę firmę głosować w najbliższym czasie nie zamierza, niezależnie od kanału dystrybucji - gier na półce mam wystarczająco na kilka najbliższych lat i powoli zaczynam rozumieć piratów - oni po prostu oszczędzają sobie masy nerwów z wydania kupy kasy na coś wirtualnego, co tylko istnieje w zapewnieniach bez pokrycia. Jeśli im pirat nie chodzi to się nie martwią i ściągają kolejnego, śmiejąc się z nas, że jak te ostatnie łosie wydaliśmy 200 złotych i możemy sobie o swoim wydaniu pomarzyć... Smutne jest tylko to, że przy aż tak dobrej grze, aż tak zawalono sprawę i z każdym dniem zawala się coraz bardziej. A jak znam życie z dodatków EK w cenie zrezygnować i żądać zwrotu różnicy nie będzie już można... Jednym słowem... <autocenzura>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wystarczyłby jeden krótki email w stylu:
"Przepraszamy bardzo ale po raz kolejny daliśmy d... i nie wyślemy panu paczki we wtorek, z powodu (i tu wstawiamy dowolnie głupie tłumaczenie)" Pewnie zacisnąlbym żeby i grzecznie poczekał.

Najbardziej denerwujące jest to, że firma od dwóch tygodni totalnie nas olewa.

Jeśli najpierw podaje się na stronie, że wysyłka ruszy we wtorek a potem wysyłka ta zostaje wstrzymana, to firma jest nam dłużna przynajmniej jakiekolwieki wyjaśnienia i darujcie sobie moderatorzy teskty, że wszystko podane jest w temacie, bo nie jest. Mnóstwo osób chciałby wiedzieć dlaczego wysyłka do nich została wstrzymana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 18:13, diabel44 napisał:

Mnóstwo osób chciałby wiedzieć dlaczego wysyłka do nich została wstrzymana.


Wymówki im się skończyły, to milczą.

@Irc100
Sobota jest, więc podejrzewam, że nie pracują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człeku, mimo wszystko w CDP też pracują tylko ludzie i też mają prawo do odpoczynku tudzież do dłuższego weekendu. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 11:54, mixiu napisał:

skoro niepracujesz dla CDP to dlaczego sie udzielasz w
dyskusji, ktora sie dotyczy ich ?


Bo to jest - uwaga - forum dyskusyjne. Co wiecej pelnie tu funkcje moderatora, ktora polega m.in. na tym, ze pilnuje sie porzadku w dyskusjach. Mam prawo wypowiadac sie w kazdym interesujacym mnie temacie, szczegolnie zas, ze ten temat tyczy sie i mnie (po raz kolejny polecam czytac to co sie wczesniej w temacie powiedzialo...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej opóźnieniami dostaw Edycji Kolekcjonerskiej, ale ja mam kłopot z edycją zwykłą. :)
Nie interesowałem się zbytnio, co się z moim Wiedźkiem dzieje, bo odpowiedniego kompa, aby w niego grać jeszcze nie posiadam. Ale dziś postanowiłem sprawdzić, czemuż to mój preorder jeszcze nie nadchodzi. Wszedłem na stronę Masterlinka i wpisałem numer mojej przesyłki. Oto, co ujrzałem:

[Data wszystkich zdarzeń to 23/10/2007]
10:10:56 Magazyn: wydanie kurierowi
11:30:00 Wstrzymane na polecenie nadawcy
17:25:50 Magazyn: przyjęcie od kur.
19:00:00 Zdublowane numery listów (Zwrot przesyłki do nadawcy)

Znaczy że co?, że się tak inteligentnie zapytam. ;P Co to tak właściwie oznaczają tajemniczo brzmiące ''zdublowane numery listów''? I - przede wszystkim - czy przesyłka została zupełnie wstrzymana i mogę wędrować do Empiku (jakoś przeboleję te 4 złote więcej ^^), czy też czekać na kuriera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 18:36, glizda101 napisał:

Znaczy że co?, że się tak inteligentnie zapytam. ;P Co to tak właściwie oznaczają tajemniczo
brzmiące ''zdublowane numery listów''? I - przede wszystkim - czy przesyłka została zupełnie
wstrzymana i mogę wędrować do Empiku (jakoś przeboleję te 4 złote więcej ^^), czy też czekać
na kuriera?

Były błędy w adresowaniach paczek i zostały one cofnięte do magazynów MasterLinka, oraz przez pewien czas nie były rozsyłane. Potem te z błędnymi adresami wróciły do gram.pl, a reszta pojechała do adresatów. Musisz zadzwonić do DOKu i się dowiedzieć co i jak z twoją przesyłką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować