Zaloguj się, aby obserwować  
dominik713

Pomoc Techniczna - Temat Ogólny

4 posty w tym temacie

Jest wiele tematów na forum dotyczącej Pomocy Technicznej,więc postanowiłem zrobić jeden ogólny.Tutaj możemy zadawać pytania,także do ludzi z CDP(jeżeli oczywiście tu zajrzą :)).A więc moje pytanie brzmi:W sobotę wysłałem zgłoszenie na temat Dark Messiah,ale odpowiedzi wciąż nie otrzymałem.Czy ktoś z Cd Projektu mógłby mi powiedzieć,kiedy dostanę zgłoszenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 19:08, dominik713 napisał:

Jest wiele tematów na forum dotyczącej Pomocy Technicznej,więc postanowiłem zrobić jeden
ogólny.Tutaj możemy zadawać pytania,także do ludzi z CDP(jeżeli oczywiście tu zajrzą
:)).A więc moje pytanie brzmi:W sobotę wysłałem zgłoszenie na temat Dark Messiah,ale
odpowiedzi wciąż nie otrzymałem.Czy ktoś z Cd Projektu mógłby mi powiedzieć,kiedy dostanę
zgłoszenie?

Mam problem :-)
chcialbym usunąc konto na gram.pl gdyz niechcaco zalozylem 2i! chcialem zmienic e-mail lecz jest on juz zajety na tym drugim koncie
Pomocy :-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 11:21, konrad166 napisał:

> Jest wiele tematów na forum dotyczącej Pomocy Technicznej,więc postanowiłem zrobić
jeden
> ogólny.Tutaj możemy zadawać pytania,także do ludzi z CDP(jeżeli oczywiście tu zajrzą

> :)).A więc moje pytanie brzmi:W sobotę wysłałem zgłoszenie na temat Dark Messiah,ale

> odpowiedzi wciąż nie otrzymałem.Czy ktoś z Cd Projektu mógłby mi powiedzieć,kiedy
dostanę
> zgłoszenie?
Mam problem :-)
chcialbym usunąc konto na gram.pl gdyz niechcaco zalozylem 2i! chcialem zmienic e-mail
lecz jest on juz zajety na tym drugim koncie
Pomocy :-) :-) :-) :-)


wlasnie te konto chce usunac z ktorego teraz pisze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego typu sprawy zalatwia się przez mail.
W Twoim wypadku będzie to rejestracja@gram.pl opisz szczegołowo sprawe.

Temat zamykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować