Zaloguj się, aby obserwować  
Wits

Wiedźmin (The Witcher) Gra - Quiz

4533 postów w tym temacie

Odp: na pytanie: Gdzie można znaleźć Sihil?(możliwe, że nie do końca dobrze napisałem nazwę:P)
Przed patchem 1.2 to na polach w czwartym akcie koło wywern, oczywiście jak byłeś tam po raz pierwszy. A tak to u wielkiego łowczego za zabicie 10 groźnych stworów, u dentysty Zahina Schmartza za skompletowanie jego kolekcji zębów.(piąty akt).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 11:11, szczena napisał:

Odp: na pytanie: Gdzie można znaleźć Sihil?(możliwe, że nie do końca dobrze napisałem nazwę:P)
Przed patchem 1.2 to na polach w czwartym akcie koło wywern, oczywiście jak byłeś tam po raz
pierwszy. A tak to u wielkiego łowczego za zabicie 10 groźnych stworów, u dentysty Zahina Schmartza
za skompletowanie jego kolekcji zębów.(piąty akt).


Czyli jeżeli masz zainstalowanego patcha 1.2 to już nie można znaleźć Shili na polach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 12:25, Kraju92 napisał:

Czyli jeżeli masz zainstalowanego patcha 1.2 to już nie można znaleźć Shili na polach?

Niestety nie można, jest to napisane w szczegółach patcha (odnośnie fajnych rzeczy), KrzysztofMarek zainstalował patcha 1.2 w czasie gry (był w drugim\trzecim akcie) i już nie znalazł tego miecza na polach. Poza tym są jeszcze trzy możliwości dostania sihilla w piątym akcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 12:37, szczena napisał:

> Czyli jeżeli masz zainstalowanego patcha 1.2 to już nie można znaleźć Shili na polach?

Niestety nie można, jest to napisane w szczegółach patcha (odnośnie fajnych rzeczy), KrzysztofMarek
zainstalował patcha 1.2 w czasie gry (był w drugim\trzecim akcie) i już nie znalazł tego miecza
na polach. Poza tym są jeszcze trzy możliwości dostania sihilla w piątym akcie.


Jakie są te trzy, bo wyżej wymieniłeś tylko dwa po zainstalowaniu patcha 1.2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 12:42, Kraju92 napisał:

Jakie są te trzy, bo wyżej wymieniłeś tylko dwa po zainstalowaniu patcha 1.2?

Jest jeszcze jedna możliwość, mianowicie w misji "Aksamit i błoto", którą otrzymujemy od dworki Antoinett, możemy nie wykonać zadania (nie dostarczymy pieniędzy kuzynom) i gdy poinformujemy o tym fakcie kapitana najemników Jeana Pierr''a, będziemy z nim walczyć (sam nam mówi, że potrzebuje wyzwania), on też posiada sihilla.

E: W piątym akcie już można go pokonać, nie to co wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 13:09, szczena napisał:

> Jakie są te trzy, bo wyżej wymieniłeś tylko dwa po zainstalowaniu patcha 1.2?
Jest jeszcze jedna możliwość, mianowicie w misji "Aksamit i błoto", którą otrzymujemy od dworki
Antoinett, możemy nie wykonać zadania (nie dostarczymy pieniędzy kuzynom) i gdy poinformujemy
o tym fakcie kapitana najemników Jeana Pierr''a, będziemy z nim walczyć (sam nam mówi, że potrzebuje
wyzwania), on też posiada sihilla.


Ja kiedyś z nim walczyłem, mianowicie zabiłem paru strażników i on się pojawił. Zginąłem po dwóch ciosach.
Sorry za offtop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie zadał od kilku dni, więc może ja to zrobię. Coś nie za trudnego, bo myśleć mi się po 1 w nocy nie chce ;x

Co trzeba zrobić, aby w zadaniu "Polowanie na Gon" NIE pojawił się Król Gonu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 01:25, kapistar1 napisał:

Nikt nie zadał od kilku dni, więc może ja to zrobię. Coś nie za trudnego, bo myśleć mi się
po 1 w nocy nie chce ;x

Co trzeba zrobić, aby w zadaniu "Polowanie na Gon" NIE pojawił się Król Gonu?


Nie ma możliwości, aby się nie pojawił Król Gonu, tylko można go odpędzić za pomocą korzenia mandragory, zapalając znicz druidów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 02:02, szczena napisał:

W starym roku coś banalnego:
Jak ma na imię klawisz z Wyzimy Klasztornej uzależniony od fisstechu (akt drugi\trzeci)???



Heh,on mial Siemko na imie ;);P


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6h minęło więc zadam.

Od kogo dowiadujemy się że tajemniczy mag który zaatakował Kaer Morhen(czy jakoś tak) to Azar Javed??
To był I akt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 11:47, Meykan napisał:

6h minęło więc zadam.

Od kogo dowiadujemy się że tajemniczy mag który zaatakował Kaer Morhen(czy jakoś tak) to Azar
Javed??
To był I akt.

Podczas eksterminacji bandziorów salamandry w ich kryjówce na Podgrodziu mówi nam o Azarze Javedzie przywódca tych cieniarzy, tuż przed jego zaszlachtowaniem przez Geralta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować