Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

WoW-owy wortal randkowy

38 postów w tym temacie

Dnia 12.11.2007 o 11:34, BzyQacz napisał:

No tak, prawdą jest, że pomysł jest oryginalny, ale... To głupie... Ta gra ogłupia i potrafi
w prosty sposób zawładnąć "słabym" graczem... Po prostu przesada, i zamiast poznawania ludzi
w sposób naturalny, to taki gostek będzie szukał swojej drugiej połowy na takim portalu...


No i znowu. Co to jest sposob "naturalny". Czy Ty swoja przyszla zone masz zamiar zdzielic po lbie pala i zaciagnac do jaskini? Byloby bardzo "naturalnie". Czasy sie zmieniaja. Zachowania spoleczne z nimi i moim zdaniem za 50 lat rozmowa miedzy synem a ojcem bedzie wygladala tak:

S: "Tato, jak poznałeś mamę?"
T: "A na imprezie u kolegi, ona byla piekna... Kręciło się wokół niej kilku kolesi, ale ona wolała mnie, ale na początku nie zauważała."
S: "Tato, a który miales level i jaka grales rasa?"
T: "Synku, to bylo w realu"
S: "Tato, byles wtedy chory?"

I to bedzie calkowicie normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 11:34, BzyQacz napisał:

S: "Tato, jak poznałeś mamę."
T: "Długa historia... Twoja mam była czarnym elfem, lvl 67. z masą itemów o dużej wartości,
a ja tylko szarym magiem na 20 lvl... Kręciło się wokół niej kilku kolesi, potężnych, ale ona
wolała mnie, ale na początku nie zauważała. Z pomocą przyszedł portal randkowy WoW"...
S: "Tato, zdrowy jesteś?"
T: " A co, synku? To dla Ciebie dziwne?"
S: "Chory, chory, chory..."
T:"Zobaczymy jak ty poznasz swoją żonę... Do pokoju! Portal randkowy WoW uratował mi życie!"

Tiaa.... Za 10 lat tak będzie... xd

W sumie, to się przyda tym najbardziej wciągniętym w grę. Chociaż wątpię, żeby to nam w Polsce się coś takiego...hmm...przydało..... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie - po prostu chore. Wiadomo, że trudno znaleźć tą ''jedyną'' albo ''jedynego'', ale czasem warto się trochę pomęczyć, w końcu nie wszyscy grają w WoW ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba dowcip... Nie wierzę. Czy ludzie aż tak bardzo zapominają o prawdziwym świecie, że nawet partnerki szukać muszą przez grę?! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 15:33, Azuredragon napisał:

To chyba dowcip... Nie wierzę. Czy ludzie aż tak bardzo zapominają o prawdziwym świecie, że
nawet partnerki szukać muszą przez grę?! :/


A jaka to roznica czy przez gre czy na ulicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czego to ludzie nie wymyślą :) Pomysł moim zdaniem dość dziwny, ale też oryginalny.

I pomyśleć, że to wszystko tworzy się dla jednej gry. Gra planszowa, gra komputerowa, może jeszcze książki dojdą i programy telewizyjne ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, Wow przenosi się na coraz więcej dziedzin. Tu film, tam portal randkowy xD Co będzie następne? Ogólnie rzecz biorąc nie jestem zbytnio za poznawaniem w ten sposób drugiej osoby, naprawdę...
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm...moim zdaniem może się to przydać do szukania płci przeciwnej na RPowanie w WoWie albo w ogóle bo wkurza jak gadasz niby z dziewczyną a to kolejny gościu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 15:34, Jester napisał:

A jaka to roznica czy przez gre czy na ulicy?


Duża. Obcowanie z osobą twarzą w twarz jest znacznie lepsze od czatu przez internet. Jeżeli w takim serwisie poznają się dwie osoby, a potem spotykają gdzieś razem to w porządku. Należy jednak zauważyć, że na tym serwisie z pewnością większość osób to MMO maniacy, którzy spędzają bite godziny przed jedną grą, nic tylko expiąc i szukając kogoś na pvp, szukają towarzystwa przez serwis i najpewniej spotykają się tylko na jakimś forum lub rozmawiają ze sobą przez team speaka. Może to dość skrajny przykład, ale nie oszukujmy się, osoby nie zmaniaczone WoWem nie szukają "partnera/partnerki" przez takie serwisy, a normalnie, tak jak Ty to ująłeś, na ulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 17:01, Azuredragon napisał:

Może to dość skrajny przykład, ale nie oszukujmy się, osoby nie zmaniaczone WoWem
nie szukają "partnera/partnerki" przez takie serwisy, a normalnie, tak jak Ty to ująłeś, na
ulicy.


Moze przez serwis faktycznie nie. Ale znam pary, ktore wlasnie dopiero w WoW sie poznaly, wirtulanie, a teraz sa ze soba, rzeczywiscie. Nie szukali na ulicy. Ba, sam jestem w jednej z tych par. Juz 2 lata. I jest to narazie moj najlepszy zwiazek. Jestem nienormalny?

Moze po prostu nie zaslaniajmy sobie oczu klapkami. Pewnie pierwszy lepszy poeta powiedzialby ze milosc mozna znalezc wszedzie.

Reasumujac. W grze czy na ulicy. Wychodzi na to samo. Bo przeciez nie powiesz, ze kazdy zwiazek z ulicy jest udany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 17:22, Jester napisał:

Ba, sam jestem w jednej z tych par. Juz 2 lata. I jest to narazie moj najlepszy zwiazek. Jestem nienormalny?


No to tylko pogratulować, lecz jak już wspomniałem wcześniej chodzi też i o poznanie w realnym życiu. Jakby nie patrzeć w końcu musiałeś się spotkać z dziewczyną na żywo. A ludzie, którzy będą z serwisu tego korzystać często nie będą mieć ze sobą w ogóle kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to troche bzdurny pomysł, zresztą tak samo z wszelkimi portalami randkowymi ale jest na to popyt na świecie więc nic nie można na to poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować