Zaloguj się, aby obserwować  
Zuberuss

Utworzenie klanu "Call of Duty 4: Modern Warfare".

34 postów w tym temacie

Witam serdecznie.
Jako że premiera rewelacyjnej gry Call of Duty 4: Modern Warfare już za nami a osób urzeczonych nią przybywa także i na gram.pl proponuję utworzenie grupy osób, które chciały by wspólnie, z głową pobawić się wirtualnie w wojnę w świecie COD 4. Mam nadzieję że grupa ta przeistoczy się kiedyś w klan, w ramach którego stoczymy wiele pasjonujących bitew.
Zapraszam do tematu i oczekuję na przybycie jak najwięcej rekrutów.
Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze tworzenie klanu nie jest takie hop-siup.Musiy miec cos do porozumiewania sie TS,pasuje miec serva wydatek ok 10zl miesiecznie od osoby(chyba nie macie zamiaru szlifowac skilla na pubach,tam sie gra 4fun).To dwie najwieksze przeszkody,ale psuje miec rowniez stronke,dobrze by bylo aby kazdy z nas mial xf.
Ja gralem w kilku klanach w cod2 i wiem ze to swietna zabawa,ale wymaga rowniez poswiecen.Widze nikle szanse na utworzenie gramowegoklanu,ale jakby co to sie pisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Raczej wole grać 4Fun bo nie jestem mega zaawansowany w CoD 4, musze poznać jeszcze wiele żeczy w tej grze, musze sie zaklimatyzować, bo na razie jeszcze jestem nastawiony na II wojnę światową a nie bliską przyszłość :) Zatem mozemy poprostu stworzyć nazwe klanu, stronke darmową na serverze np www.yoyo.pl, xf mam więc spokojnie a TS to już troche trudniej, ale POLAK potrafi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie zapiszę się do tej grupy (klan to za dużo powiedziane).
CoD4 będę miał do końca tygodnia, doświadczenie w CoD2 całkiem spore (prawie 2 lata).

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez.W cod 1 i uo gralem ponad 1000h w kilku klanach przez okres 4 lat.W cod 2 duzo mniej ale tez gralem.TS jak bedzie potrzebny to moge zalatwic wystarczy ze popytam starych kumpli tylko wczesniej ta grupa musiala by sie przeistoczyc w normalny klan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 14:21, Ecko09 napisał:

Poza tym klan do grania w CoD4 już jest, ma swoje forum, ale nie podam linku, bo mod uzna,
że to reklama.


Pewnie są już nawet dziesiątki klanów i klaników. =]

Ja chętnie bym pograł razem z Wami, ot niezobowiązująca rozgrywka dla zabawy, a i skilla zawsze się podszlifuje. Żeby myśleć o wstąpieniu do klanu to jestem za słaby, ale jeśli będziecie coś grać to "sign me in". =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 14:38, bruli napisał:

> Poza tym klan do grania w CoD4 już jest, ma swoje forum, ale nie podam linku, bo mod uzna,

> że to reklama.

Pewnie są już nawet dziesiątki klanów i klaników. =]

Ja chętnie bym pograł razem z Wami, ot niezobowiązująca rozgrywka dla zabawy, a i skilla zawsze
się podszlifuje. Żeby myśleć o wstąpieniu do klanu to jestem za słaby, ale jeśli będziecie
coś grać to "sign me in". =]


Ale to klan ludzi z gram.pl

a dobra, dam link: http://www.psat.fora.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 12:43, Zuberuss napisał:

Witam serdecznie.
Jako że premiera rewelacyjnej gry Call of Duty 4: Modern Warfare już za nami a osób urzeczonych
nią przybywa także i na gram.pl proponuję utworzenie grupy osób, które chciały by wspólnie,
z głową pobawić się wirtualnie w wojnę w świecie COD 4. Mam nadzieję że grupa ta przeistoczy
się kiedyś w klan, w ramach którego stoczymy wiele pasjonujących bitew.
Zapraszam do tematu i oczekuję na przybycie jak najwięcej rekrutów.
Pozdrawiam serdecznie.



Nie wiem czy czytano to co napisałem hehe ale mi właśnie chodzi o niezobowiązującą grę ze stałą grupą, na bazie której potem mógłby ewentualni powstać klan. Nie widzę możliwości grania z głową bez komunikacji głosowej. Tak więc oczywistym jest że TS będzie niezbędny. Myślę jednak że własny serwer jest za daleko idącym planem. Swego czasu byłem klan liderem dużego klanu i są z tym wielkie kłopoty. Jeden płaci drugi nie itp. problemy. W efekcie końcowym starsi gracze wpłacali więcej a młodzi nie płacili wcale a grali. Jednak aby myśleć o własnym serwerze musi być stała, bardzo stabilna ekipa. O takiej na razie nie ma co wspominać więc nie poruszajmy tu na razie tematu własnego serwera. Jestem przekonany że na razie spokojnie można graćna tych co są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli tak to swietny pomysl.Moze zapodajmy Ip jakiegos servera najlepiej polskiego(oryginalnego,nie craced),bedziemy sie zbierac o ustalonej porze i ciupac,zapozanmy sie i jesli kiedys wykrystalizuje sie jakas mozca grupa,to mozemy pomyslec o wejsciu na Polska scene cod4.Na podobnych zasadach garlismy kiedys w TDU,bardzo fajne takie spotkania.Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie proponuję aby wybrać osobę która zajmie się komunikacją z członkami. Osoba taka była by odpowiedzialna za pisanie info dla członków, ich organizację itp. Może ktoś z chętnych tu do przystąpienia ma smykałkę organizacyjną i czas aby podołać wyzwaniu? Po zebraniu ekipy ( w miedzy czasie zorganizujemy TS i nasz kanał) proponował bym aby każdy zainstalował TS i pierwsze spotkanie odbędzie się już o ustalonej godzinie na TS skąd udamy się na wybrany serwer. Tym samym, jak myślę, ukazały nam się pierwsze warunki jakie musi spełniać członek grupy. Musi posiadać oryginalne COD 4, w miarę szybkie łącze internetowe pozwalające na grę, oraz urządzenie pozwalające na komunikację głosową na TS. tj. np. słuchawki z mikrofonem lub głośniki oraz mikrofon. Taka jest moja propozycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł sęk w tym że spełniam tylko dwa, pierwsze warunki :| Nie posiadam słuchawek z mikrofonem, ale myśle że i bez TS możemy dać sobie rade :)

Aha, możliwe jest stworzenie własnej sieci LAN przez program "Hamachi", tam możemy sie umawiać na spotkania, treningi i ewentualnie zagrać z kimś spara, ale najpierw propnuje wybrać nazwe dla klanu i jaką taktyką będzie działać dany członek klanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sieć stworzona, wszelkie pytania odnośnie Servera prosze kierować pod nr Gadu-Gadu: 7750548 lub mail: venom91pl@hotmail.com. Nazwe i hasło podam tylko tym co chcą uczestniczyć w klanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ave!
Ja również mogę grać dla zabawy. Po co tam jakiś klan robić? I tak nie ma on przyszłości. Lepiej się zebrać na jakimś serwerze o jakiejś godzinie i sobie pograć. Ugadać się na Xfire lub GG i już. Ja na NORMALNY klan nie mam czasu (studia i chlanie... xD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 00:14, Pustelnik 88 napisał:

Ave!
Ja również mogę grać dla zabawy. Po co tam jakiś klan robić? I tak nie ma on przyszłości. Lepiej
się zebrać na jakimś serwerze o jakiejś godzinie i sobie pograć. Ugadać się na Xfire lub GG
i już. Ja na NORMALNY klan nie mam czasu (studia i chlanie... xD).

właśnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest taka jedna moja ulubiona (nie znam nazwy bo nie jestem w codzie teraz) z sabotażem i znajdź i zniszcz jak mnie spotkacie to zagramy mój nik to MajorWW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam np. 62.67.42.105:28960 |EMC| Server (niemiecki)
Nie jest jakiś pro, ma dobrze ustawione opcje, limit punktów, nie ma lagów i miła atmosfera.

BTW Ja gram jako: + HermitH88 +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować