Zaloguj się, aby obserwować  
koziol1990

Crysis - zaciąłem się czyli jak przejść?

17 postów w tym temacie

Siema. Gram w Crysisa i zaciąłem się na lotniskowcu a dokłądniej w momencie kiedy moim zadaniem jest zniszczenie egzoszkieletu ogromnego obcego kroczącego na pokładzie. Niewiem jak namierzyć cel. żeby móc wystrzelic z tego atomowego granatnika (probowalem lornetka ale cel jest albo zielony jak sie schowam albo czerwony klikalem mimo to lornetka tak jak przy namierzaniu nalotu na okręt ale niedałem rady nic zrobic. Pomozcie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 11:24, kozioł1990 napisał:

Siema. Gram w Crysisa i zaciąłem się na lotniskowcu a dokłądniej w momencie kiedy moim zadaniem
jest zniszczenie egzoszkieletu ogromnego obcego kroczącego na pokładzie. Niewiem jak namierzyć
cel. żeby móc wystrzelic z tego atomowego granatnika (probowalem lornetka ale cel jest albo
zielony jak sie schowam albo czerwony klikalem mimo to lornetka tak jak przy namierzaniu nalotu
na okręt ale niedałem rady nic zrobic. Pomozcie ;]



do tej gry jest osobny temat wiec zajzyj tam to ci powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 11:29, cmurder napisał:


podany link prowadzi do bardziej technicznego wątku dotyczącego "Crysis", czyli jaki sprzęt trzeba byłoby mieć żeby bezproblemowo grać. Ale odpowiedz też tam się znajduje bo kozioł1990 umieścił pytanie raz jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 11:07, mufur napisał:

podany link prowadzi do bardziej technicznego wątku dotyczącego "Crysis", czyli jaki sprzęt
trzeba byłoby mieć żeby bezproblemowo grać.

Nie wiem skąd ci do głowy przyszło że jest to temat techniczny.. temat dotyczy całej serii Crysis i nie tylko aspektu sprzętowego.
przecież dużo się tam pisze o przechodzeniu gry itd. tak się akurat złozyło że z Crysisem jest sporo kłopotów natury technicznej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.11.2007 o 11:14, Dark SMG napisał:

Nie wiem skąd ci do głowy przyszło że jest to temat techniczny.. temat dotyczy całej serii
Crysis i nie tylko aspektu sprzętowego.
przecież dużo się tam pisze o przechodzeniu gry itd. tak się akurat złozyło że z Crysisem jest
sporo kłopotów natury technicznej ;)


Wszystko fajnie, ale spójż na tytuł tego tematu, aż się prosi żeby tutaj pytać o porady jak przejść dalej. A to że Crysis ma problemy natury technicznej to w pełni potwierdzam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 21:22, mufur napisał:

Wszystko fajnie, ale spójż na tytuł tego tematu, aż się prosi żeby tutaj pytać o porady jak
przejść dalej. A to że Crysis ma problemy natury technicznej to w pełni potwierdzam ;)


ale jaki jest sens tworzyć nowe tematy skoro już duże z wiernym gronem userów są?
ja jestem zwolennikiem prostoty, jeden temat w zupełności wystarczy.
Przecież w moim można zadać pytanie dotyczące fabuły i zapewniam sie że szybko dostanie ta osoba odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.12.2007 o 22:14, Dark SMG napisał:

ale jaki jest sens tworzyć nowe tematy skoro już duże z wiernym gronem userów są?
ja jestem zwolennikiem prostoty, jeden temat w zupełności wystarczy.
Przecież w moim można zadać pytanie dotyczące fabuły i zapewniam sie że szybko dostanie ta
osoba odpowiedz.


W pełni się z tobą zgadzam odnośnie prostoty, ale jestem też zwolennikiem przejżystości. Dużo łatwiej przekopać się przez krótszy temat, niż najpierw naczytać się o kofiguracjach kompa, kartach pod SLI, a potem można jeszcze otrzmać (nie mówię że od ciebie) odpowiedz że na to pytanie (problem) już padła odpowiedz.

I jeszcze jedna kwestia. Skoro "tam" jest wszystko to czemu ten temat jeszcze nie został zamknięty. Nie trzeba by było odsyłać ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż ostatnio sporo się pisze u mnie o fabule a zaden z zadających pytanie choćby takie na które odpowiedź została udzielona kilka postów wyżej nie został odesłany z kwitkiem.
jesli chodzi o kiwestę zamknięcia tego tematu. nie wiem czemu on jeszcze istnieje i nie do mnie ocena tej sytuacji a do moderatorów, jeśli uznają że temat ten jest nie potrzebny to go zamkną. zawsze możesz też im maila podesłać.
mnie osobiście ten temat nie przeszkadza a nieh sobie będzie i tam ludzie wypowiadają się tam gdzie jest najwięcej postów :)
Jeśli zaś chodzi o kwestię techniczną to pokaż mi temat gdzie nikt nie wypomina o wymaganiach gry o której piszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 00:09, Dark SMG napisał:

Cóż ostatnio sporo się pisze u mnie o fabule a zaden z zadających pytanie choćby takie na które
odpowiedź została udzielona kilka postów wyżej nie został odesłany z kwitkiem.
jesli chodzi o kiwestę zamknięcia tego tematu. nie wiem czemu on jeszcze istnieje i nie do
mnie ocena tej sytuacji a do moderatorów, jeśli uznają że temat ten jest nie potrzebny to go
zamkną. zawsze możesz też im maila podesłać.
mnie osobiście ten temat nie przeszkadza a nieh sobie będzie i tam ludzie wypowiadają się tam
gdzie jest najwięcej postów :)
Jeśli zaś chodzi o kwestię techniczną to pokaż mi temat gdzie nikt nie wypomina o wymaganiach
gry o której piszą


Wiadomo że nie znajdę takiego tematu i nie twierdze że ktoś nie uzyska odpowiedzi (szukać kilka postów wcześniej to też odpowiedz), mi się rozchodzi że nazwa tego tematu jasno sugeruje co wchodzący w nim znajdzie, natomiast Twój sugeruje że temat prawi o otaoczce dotyczącej gry i przedstawia zagadnienie ogólnie. A jeśli ktoś ma problem z przejściem jakiegoś etapu to potrzebuje konkretnej dpowiedzi a nie ogółów.
Dla zupełnego rozwiania wątpliwości. Nie twierdzę że w Twoim temacie są jedynie informacje ogólnikowe, a jedynie iż jego nazwa na to sugeruje.

Jeśli nikt tu nie będzie zadawał pytań odnośnie zacięć a przez co nie będzie też odpowiedzi to faktycznie trzeba by temat zamknąć, bo to bez sensu żeby mylił osoby i tak podirytowane tym że się zacięli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crysis - czyli nowa wspaniała seria gier FPS na silniku CryEngine
Ja wzioskuję ze temat jest o serii Crysis na jakiś silniku graficznym
ja nie rozumiem twoich wątpliwości przecież nie pisze tu np "Crysis - Problemy techniczne" albo "Crysis - seria na nowym silniku graficznym. Testy, wydajność, możliwości"

po prostu za cholerę tego nie rozumiem ale jeśli tak cie to boli to mogę poprosić któregoś z modów żeby wymazał z nazwy "na silniku CryEngine"

i BTW... by tu spamu spamu a modek degrady rozda więc może lepiej kłóćmy się na gg albo w moim temacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 12:17, Dark SMG napisał:

Crysis - czyli nowa wspaniała seria gier FPS na silniku CryEngine
Ja wzioskuję ze temat jest o serii Crysis na jakiś silniku graficznym
ja nie rozumiem twoich wątpliwości przecież nie pisze tu np "Crysis - Problemy techniczne"
albo "Crysis - seria na nowym silniku graficznym. Testy, wydajność, możliwości"

po prostu za cholerę tego nie rozumiem ale jeśli tak cie to boli to mogę poprosić któregoś
z modów żeby wymazał z nazwy "na silniku CryEngine"

i BTW... by tu spamu spamu a modek degrady rozda więc może lepiej kłóćmy się na gg albo w moim
temacie ;)


Po pierwsze, ja się nie kłócę a jedynie prowadzę wymianę zdań.
Po drugie, mnie Twój tytuł w żaden sposob nie boli, jedynie przedstawiam co moim zdaniem sugeruje (czytaj proszę uważniej post wyżej a przekonasz się że nie piję w nim nic odnośnie spraw technicznych, twierdzę że temat sugeruje podejście ogólne - nie tak jak ten).

Jeśli modek już tu wpadnie to może uzna że czas zamknąć "martwy temat", więc jakiś plus zawsze będzie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może jakieś pojęcie jak namierzyć "okręt obcych" w ostatniej misji? Czytałem o jakimś bugu w grze, że nie zawsze potwór daje się namierzyć, gdy używamy klawisza F5 w tejże misji. Podkreślam od razu, że działko TST czy jak ono się tam nazywa mam, 4 mniejsze działka zestrzeliłem. Ale jak kurczę namierzyć za pomocą TSP to ramię. Lornetką? Próbowałem. Nic z tego. W co trzeba celować, lornetką czy nie, jaki klawisz mam nacisnąć pytając w sposób łopatologiczny. Nie jestem pewien czy to błąd gry bo po pół godzinie namierzanie nagle z 10 "nabojów" TSP zrobiło się 8 i nawet nie wiem kiedy. :-/ Jakieś propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 16:35, Maikler napisał:

Ma ktoś może jakieś pojęcie jak namierzyć "okręt obcych" w ostatniej misji? Czytałem o jakimś
bugu w grze, że nie zawsze potwór daje się namierzyć, gdy używamy klawisza F5 w tejże misji.
Podkreślam od razu, że działko TST czy jak ono się tam nazywa mam, 4 mniejsze działka zestrzeliłem.
Ale jak kurczę namierzyć za pomocą TSP to ramię. Lornetką? Próbowałem. Nic z tego. W co trzeba
celować, lornetką czy nie, jaki klawisz mam nacisnąć pytając w sposób łopatologiczny. Nie jestem
pewien czy to błąd gry bo po pół godzinie namierzanie nagle z 10 "nabojów" TSP zrobiło się
8 i nawet nie wiem kiedy. :-/ Jakieś propozycje?


Jedno ramię jest po jednej stronie to trzymasz na nim celownik i ciśniesz LMB i będzie coś takiego jak "namierzanie celu" a potem jeszcze raz LMB i tak samo z drugim ramieniem, a na końcu będziesz musiał taką jakby szybkę rozwalić i tam strzelic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 16:39, Buhahahahaha napisał:

Jedno ramię jest po jednej stronie to trzymasz na nim celownik i ciśniesz LMB i będzie coś
takiego jak "namierzanie celu" a potem jeszcze raz LMB i tak samo z drugim ramieniem, a na
końcu będziesz musiał taką jakby szybkę rozwalić i tam strzelic


Dzięki za podpowiedź. To jednak był błąd gry. Nie chciało się namierzyć. Cofnąłem się o save''a wstecz i namierzał normalnie. :) Crysis ukończony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi trafiło się coś takiego: Jestem w 7 misji- Core idę przez ten korytarz (chyba w statku obcych) a dalej w jaskini gdzie nie ma grawitacji i nie wiem gdzie dalej pójść (sprawdziłem CHYBA wszystkie zakamarki)

POMOCY!!! ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować