Gram.pl

Serbia vs. Polska - typujemy wynik i wygrywamy nagrody!

100 postów w tym temacie

A ja się zastanawiam czy cieszyć się z tego awansu, czy raczej płakać. Sposób w jaki wywalczyliśmy awans aż mnie szokuje. Poziom gry naszej reprezentacji jest poniżej azerbejdzanu i pozostałych drużyn z dna tabeli.
Mam nadzieję że Leo jakoś to poukłada do Euro i zmusi piłkarzy do ruszania się po boisku (musi bo na euro nie będzie słabych drużyn). Dokładnie taka sama sytuacja była z Janasem i Engelem, po eliminacjach wszyscy nosili ich na rękach, ale po finałach chcieli ukrzyzować. Oby Leo sobie poradził.
Zeby nie było, zawsze kibicuję naszym i do każdego meczu podchodzę wierząc nie tyle w zwycięstwo, co w walkę o zwycięstwo. Ale po meczu z belgami nie bardzo wiedziałem czy się cieszyć czy płakać, bo mam dość upokorzeń i oddawanie zwycięstw bez walki.
wynik
2:1 dla naszych

Udostępnij ten post

Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiam 2:1 dla Polski. Na 3 gole dla nas nie licze, bo po pierwsze: Serbia nie pozwoli sobie na to, a po drugie Polacy i tak nie muszą walczyć o zwycięztwo, tym bardziej 2 bramkowe. Serbia zapewne strzeli nam gola, i mam wrażenia, że zrobi to szybciej niż nasz zespół-to znaczy w jakichś pierwszych 20 minutach pierwszej połowy.