Zaloguj się, aby obserwować  
Mr_Red

Teleturnieje

13 postów w tym temacie

Założyłem temet o teleturniejach ( w szukajce nie ma takiego chyba że ktoś założy go ułamki sekundy przed założeniem mojego :P) Tu możemy polemizować o różnych teleturniejch, grach itd. Nie przeklinać, nie naświnić.
Pozdro.
PS. Wszelkie błędy popełnione świadomie XD
To zaczne ja. Co sadziecie o teleturnieju "Jaka to melodia"? Ten teleturniej pamiętam od małego. Zawsze nie zmiennie po "Teleexpresie" go oglądałem i ogladam ( teraz troche rzadko).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lubie obejżeć ale bez przesady.
ale podobno Milionerzy maja wrócic na antene ;]]
na to raczej bede wstanie poświęcic swoj czas ( jeżeli nie straci klimatu )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś leciał przyzwoity teleturniej Idź na Całość. Lubiałem to oglądać jak byłem mały. Bramka numer jeden i Zonk :D Ciekawe to było :P Klasyczni Milionerzy - to było fajne :P Czekam na powrót :D Dobre są jeszcze Familiada, Jeden z Dziesięciu i Jaka to Melodia. Szczerze rzadko oglądam tv ale jak zobacze jakiś z nich to chętnie oglądam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 21:55, Mr Red napisał:

Założyłem temet o teleturniejach ( w szukajce nie ma takiego chyba że ktoś założy go ułamki
sekundy przed założeniem mojego :P) Tu możemy polemizować o różnych teleturniejch, grach itd.
Nie przeklinać, nie naświnić.
Pozdro.
PS. Wszelkie błędy popełnione świadomie XD
To zaczne ja. Co sadziecie o teleturnieju "Jaka to melodia"? Ten teleturniej pamiętam od małego.
Zawsze nie zmiennie po "Teleexpresie" go oglądałem i ogladam ( teraz troche rzadko).


ja tam nie lubię tego teleturnieju. wogóle teraz lipne jest to wszystko. kiedyś najbardziej podobał mi sie teleturniej "milionerzy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 23:10, 143872 napisał:

Kiedyś leciał przyzwoity teleturniej Idź na Całość. Lubiałem to oglądać jak byłem mały. Bramka
numer jeden i Zonk :D Ciekawe to było :P Klasyczni Milionerzy - to było fajne :P Czekam na
powrót :D Dobre są jeszcze Familiada, Jeden z Dziesięciu i Jaka to Melodia. Szczerze rzadko
oglądam tv ale jak zobacze jakiś z nich to chętnie oglądam :)


racja , idź na całość była hitem - jeden z najlepszych teleturniejów w historii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorszy obecnie teleturniej IMO to Koło Fortuny. Nie pamiętam starego - ciekawe, czy było równie nudne.
Najlepszy to chyba Jeden z Dziesięciu (lubiłem też Wielką Grę, ale już nie ma). Również cieszę się z powrotu Milionerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo lubiałem Jednen z Dziesięciu i Va Bank:) A teraz nie oglądam teleturniejów bo nic ciekawgo nie ma :)
Może gdy wrócą Milionerzy a od stycznia prawdopodobnie będą to będę oglądał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z poprzednikiem... Jeden z dziesięciu to świetny teleturniej. Trzeba mieć rozległą wiedzę i to w wielu dziedzinach. Szkoda tylko, że w tylu głupich teleturniejach wygrywa się więcej niż w tym... Uważam, że 3 tys. złotych za wygranie odcinka to zbyt mała suma dla osoby, która wykazuje się ponadprzeciętną wiedzą... A nie tam jakieś powalone teleturnieje z Polsatu albo TVN... Chociaż Awantura o kasę też była fajna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tylko i wylacznie Jeden z Dziesieciu i Va Bank tresciwie, 3 sekundy na odpowiedz, albo wiesz albo nie wiesz... bo jak widze jakies glupie twarze ktore mysla pare minut nad pytaniem a do tego prowadzacego ktory smeci... tego sie nie da ogladac, teleturniej ma byc szybki i oparty na WIEDZY a nie na szczesciu czy emocjach... tutaj glownie chodzi mi o Milionerow (ktorzy niestety maja wrocic) krew mnie zalewała jak osoby myslaly po 10minut A albo C... A w takich finałach 1z10 to pytania sie w finale konczyły i to bylo imponujace a nie "z może D, boze nie wiem, o ja biedna" :/

Koła Fortuny nowego jeszcze nie widziałem (ale Tyniec mi do tej roli wogole nie pasuje, az boje sie ogladac), stare KF było fajne :]

Jaka to Melodia - wczoraj? przedwczoraj? ogladalem z mamusia finał miesiaca (mamusia prawie codziennie oglada, bo jej klimaty :P) i co tam widze ? ledwo jedna nuta kawałka a oni juz wiedzia :/ utwory z tego co widze to sa tak dobrane ze po samej podpowiedzi (bez zadnej muzyki) juz gracze wiedza o co chodzi... czyli dostajemy teleturniej o muzyce bez muzyki okraszony tandetnymi wykonaniami jakiegos zespolu i czasem gwiazda pokroju "Kate Ryan" (HA HA HA) - zalosne :/

Idź na Całość - to samo przegadane show jak milionerzy :/ tragedia i zero wiedzy :/ i ta publicznosc skandujaca "idz na calosc" smiac sie czy płakac ?

Miliard w Rozumie - starcia gigantow z ciekawym prowadzacym (nie nudził!), wysoki poziom ale dobra rzecz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat jest martwy, ale wskrzeszę go, bo mam pewne pytanie ;p
Oglądał ktoś dzisiaj Postaw na milion? Ja przełączyłem w momencie gdy było pytanie o to, które z trzech miast położone jest najdlaej na północ. Londyn, Amsterdam czy Warszawa. Zawodnicy postawili po równo na Warszawę i Amsterdam i przegrali. To pytanie nie dało mi spokoju, nie chciało mi się wierzyć żeby rzeczywiście Londyn był "najwyżej" i słusznie, bo najdalej na północ z całej trójki jest położony Amsterdam. Ponowiam pytanie, ktoś teleturniej oglądał? Taka właśnie była treść pytania? Nic nie pokićkałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować