Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pięć nowych gier w Złotej Kolekcji!

86 postów w tym temacie

Dnia 04.12.2007 o 16:54, Ali G napisał:

a artbook z 2 ten sam co w EK czy moze poszerzony choc do 16 stron ;] ?

Ten sam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 08:17, akne napisał:

> a artbook z 2 ten sam co w EK czy moze poszerzony choc do 16 stron ;] ?
Ten sam :-)

Kurcze...Warto kupić dla samych dodatków. Czy do części 1 będzie mapa (jak w premierowym wydaniu) ? Może macie jakieś zdjęcie albo wizualizację zawartości ? Jaki jest nakład (czasem nie po 3 szt. na MM) ? Cena sugerowana 139 ? Nadruk na I jest taki jak w Diamentowej kolekcji ? Czy czasem nie jest tak, że teraz gra dostępna jest "wyłącznie" w MM & Saturn a za miesiąc to co się nie sprzedało będzie na gram.pl czy wirtusie (jak z Wiedźminem i jego "uniklalnością") ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 08:38, Evil Khan napisał:

Czy do części 1 będzie mapa (jak w premierowym wydaniu)
?

Tak.
Cena sugerowana 159,90 zł. Jedynka z dodatkami ma okładkę zbliżoną do tej w Diamentowej.

Dnia 05.12.2007 o 08:38, Evil Khan napisał:

Czy
czasem nie jest tak, że teraz gra dostępna jest "wyłącznie" w MM & Saturn a za miesiąc to co
się nie sprzedało będzie na gram.pl czy wirtusie (jak z Wiedźminem i jego "uniklalnością")
?

A co ty byś zrobił z niesprzedanym towarem?
:-)


Baal Namib --> Na gram.pl kupisz dwójkę z Maską w serii Złota Kolekcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy Medieval II razem z dodatkiem to też produkt na wyłączność do sieci? Szukam go od kilku dni w sklepach internetowych i... nie mogę znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 15:23, wielgas napisał:

A czy Medieval II razem z dodatkiem to też produkt na wyłączność do sieci? Szukam go od kilku
dni w sklepach internetowych i... nie mogę znaleźć.

Medieval II z dodatkiem Królestwa (seria Złota Kolekcja) nie jest na wyłączność żadnej sieci. Podobnie inne gry z tej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 14:54, akne napisał:

Baal Namib --> Na gram.pl kupisz dwójkę z Maską w serii Złota Kolekcja.


Wiem, ale fajnie by było mieć wszystko w jednym ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heroes V wraz z dodatkami w serii złota kolekcja i to wydanie "kolekcja wszechczasów" zawierające 1-5 wyjdą w jednym czasie w styczniu czy na 1-5 poczekamy dłużej? i pytanko o dostępnosc, będzie można zamówic to na gram.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 16:28, akne napisał:

gtx69 --> Złota Kolekcja to seria, a Złota Edycja to wydanie gry z dodatkiem(dodatkami).
Z założenia do Złotej Kolekcji wchodzą gry z dodatkami - stąd mylenie pojęć.
Zwróć uwagę na F.E.A.R. - rok temu wydaliśmy go z EP w Złotej Kolekcji. W tym roku wydaślimy
go w tej samej serii, ale już z oboma dodatkami. Autmatycznie zeszłoroczne wydanie przestało
być produktem aktywnym.
I tak to działa :-)


Więc rozumiem, że po wydaniu Soulstorm będzie można liczyć na kolejną ZK Dawn of War z 3 dodatkami? ;) Chciałem się bardziej przyczepić właśnie do tego niefortunnego podobieństwa nazw. Zdecydowanie przemianowałbym Złotą Kolekcję np. na jak proponowałem wcześniej ''Edycję Specjalną'' czy cuś... bo w obecnym stanie rzeczy IMHO wypuszczanie Złotych Edycji traci sens :/ albo Złote Edycje trwale zastąpić Złotą Kolekcją... Pomogłoby to uniknąć dziwnych sytuacji, gdy po wyjściu ZE ukazał się kolejny dodatek oraz uniknąć "mylenia pojęć". Tak - to wydaje mi się dobre rozwiązanie z wydawaniem tylko Złotej Kolekcji, która będzie uaktualniana w razie pojawienia się kolejnego dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 08:25, MadMan napisał:

Mam podobne pytanie, tylko co do Neverwintera 2. Teoretycznie do dzisiaj powinien być... A
100 zł w bonie czeka :)

chyba tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 07:50, zajchow1 napisał:

heroes V wraz z dodatkami w serii złota kolekcja i to wydanie "kolekcja wszechczasów" zawierające
1-5 wyjdą w jednym czasie w styczniu czy na 1-5 poczekamy dłużej? i pytanko o dostępnosc, będzie
można zamówic to na gram.pl?

Dziś trudno to określić. Staramy się wydać piątkę z oboma dodatkami w Złotej Kolekcji w styczniu. Co do Kolekcji Wszech Czasów, to raczej później...

gtx59 --> Jak zdarta płyta ;-) powtarzam: Złota Kolekcja to seria. Jeśli do gry pojawia się kolejny dodatek, to wydajemy zaaktualizowane wydanie w tej serii. Od wydania gry z jednym dodatkiem do wydania gry z dwoma dodatkami mija często rok, do tego czasu poprzednie wydanie znika ze sklepów.
Złote Edycje pojawiają się w różnych seriach, to nazwa utrwalona w świadomości graczy.
Edycja Specjalna jest chyba raczej zarezerowana dla wydań "pojedynczych" gier, kiedy są wzbogacone o dodatkowe ficzery (vide Jade Empire ES).
Okropnie jestem uparta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poważnie zastanawiam się nad kupnem Supreme Commandera z dodatkiem w Złotej Kolekcji, ale cena troche mnie odstrasza, dobrze że mam jeszcze kilkanaście dni do namysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na wirtus.pl jest informacja że premiera NWN2 w Złotej Kolekcji odbędzie się 10 grudnia, czy ktoś może to potwierdzić bądź zaprzeczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.12.2007 o 16:42, akne napisał:

Kolekcja Wszechczasów Neverwinter Nights to produkt na wyłączność dla tych sieci. Zawiera obie
części gry i wszystkie dodatki, do tego materiały bonusowe z wydań premierowych, koszulkę i
breloczek (taki same, jakie były w EK NWN 2) + inne elementy EK NWN 2 (muzyka, making of),
artbooki z 1 i 2
, mapy, poradniki i instrukcje.

Czyli, zamierzacie kontynuować politykę popularyzowania i zabijania prestiżu limitowanych wydań? Czyli po to wydaje się 180zł na EK NWN2, by później móc dostać to samo + jeszcze więcej za mniejszą cenę? Zaznaczam, że rozumiem, że gry tanieją (jakoś nie umknęło to mojej uwadze :D), ale rozpowszechnianie bonusów/elementów z założenia unikatowych nie jest moim zdaniem moralnie uczciwe. Ale tego już się dowiedzieliście jakiś miesiąc temu.

Poza tym, jeśli zamierzacie wydawać jż jakieś ekskluzywne wydania sag cRPG, to możecie chyba jakiś ładny digipack na płytki, a nie wwalać dvdboxy, do tego z edycji (via diamentowa) i wymyślić coś bardziej oryginalnego niż kartonowa obwoluta. Trochę szacunku dla klasyków (ok, NwN2 jeszcze nim nie jest, ale się nim stanie, a jedynka już nim jest.

Jakiś jest nakład KW NWN? Czy przewidziane jest jego zwiększenie w razie jego wyczerpania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować