Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Świąteczny poradnik - czyli co warto włożyć pod choinkę (część 1)

75 postów w tym temacie

Bardzo fajny artykuł... O grach przeczytałem, a książki tylko przejrzałem. Nic ciekawego dla mnie. Przecież jest tyle innych fajnych książek, które można zareklamować. To czemu wybrano takie??? Raczej na nic się nie zdecyduje. Za cenę Civilization IV Complete Edition wolałbym dostać Złotą Kolekcję AoE III. Bardzo jestem do tej serii przywiązany...

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, tekst kompletnie nie trafiony w moje gusta ;P Gry nie z tej strony, a ja zastanawiam się co kupić na święta. Dobra, dobra mam jeszcze czas...prezenty jak zwykle kupię w przeddzień wigilii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 07:34, Doktor14 napisał:

Bardzo fajny artykuł... O grach przeczytałem, a książki tylko przejrzałem. Nic ciekawego dla
mnie. Przecież jest tyle innych fajnych książek, które można zareklamować. To czemu wybrano
takie??? Raczej na nic się nie zdecyduje. Za cenę Civilization IV Complete Edition wolałbym
dostać Złotą Kolekcję AoE III. Bardzo jestem do tej serii przywiązany...

Pozdrawiam...


Tu właśnie się ujawnia umiejętność młodzieży w poprawnym czytaniu ze zrozumieniem ....

Gdzie ty widzisz książki ?? to są KOMIKSY i do całkiem niezłe ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam sie co do UFO: Extraterrestials. Gralem w produkcje Altar i nie dalem rady skonczyc. Zeczywiscie wygladaja o niebo lepiej ale to wszystko co mozna o nich dobrego powiedziec bo pozatym byly po prostu nudne. Zero taktyi, liczyla sie tylko sila ognia i szczescie. Za to UFO: Extraterrestials rzeczywiscie wyglada jak z poprzedniej epoki majac spore wymagania sprzetowe ale kazdemu fanowi orginalnego UFO mozna polecic. Patch 2 wiekszosc bledow zalatwia a dla bardziej wymagajacych sa mody za pomoca ktorych w prosty sposob (mod BMan) mozna zmienic bardzo wiele parametrow rozgrywki i poprawic niektore rzeczy.
Podsumowujac: nalezy podchodzic do tej gry z pewna rezerwa ale swoj urok ktory wielu doceni ta gra na pewno ma.
Bajerom graficznym jako podstawa oceny mowimy stanowcze NIE!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

he he...

Zestawienie ciekawe, ale niedopracowane:
Jeśli ktoś będzie szukał "Cromwella" w podanej cenie to powodzenia - nakład jest wyczerpany, kupić można praktycznie tylko w drugim obiegu płacąc za niego co najmniej 150 zł. Jak ktoś znajdzie taniej, niech bierze bez wahania - moim zdaniem jest to najlepsza rzecz, jaka ukazała się ostatnio na rynku komiksowym.

Nie sądzę też, że nie ma lepszych pozycji niż "Księżycowa Gęba". Biorąc się z Jodo trzeba mieć wysoki współczynnik tolerancji na telenowele (nawet są jeśli to telenowele science-fiction). W skrócie: moim zdaniem Jodo jest tragicznym scenarzystą. Zamiast tego można byłoby umieścić np. "Umowę z Bogiem" Willa Eisnera - nawet jeśli komuś się nie spodoba, nie będzie mógł zaprzeczyć - to jest absolutna klasyka komiksu, którą znać trzeba (posiadać już niekoniecznie). Chociaż i tak myślę, że statystycznej osobie prędzej spodoba się Will Eisner, niż ten nieszczęsny Jodorowski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym chciał dostać pod choinkę nowego laptopa albo PSP (play station portable) i oczywiście do tego jakąś grę (albo komputerową albo na PSP).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamieżam kupić sobie na nadchodzace święta Civilization IV Complete Edition, zestaw bardzo atrakcyjny cenowo, niesamowita grywalność zapewni mi conajmniej dwa miesiące intensywnego grania, interesuje mnie także Age of Empires Edycja Kolekcjonerska ale tytuł ten wydaje się troche zbyt leciwy jak za taką niemałą kwote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować