Zaitsev

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1460
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Zaitsev

 • Ranga
  Newsroom gram.pl
 1. Zaitsev

  Artykuł: WarZ - recenzja

  > > Mnie zastanawia jakim gniotem muszą być gry by w portalach branżowych dostawały > oceny > > na poziomie 1-2 ;). Skoro WarZ dostało 5.5 ;). > Tak to jest, jak ktoś stosuje skalę 1/10 i dla niego 7 to słaba gra (dziadu aka allor > :P). Medal of Honor dostał ode mnie chyba 6 z tego co pamiętam - staram się korzystać z pełnej skali ocen.
 2. LEGO Universe nie było takie osom :P RIP.
 3. Powiem Ci, że Drive był moim pierwszym skojarzeniem jak tylko poleciał główny motyw muzyczny i wbiegłem do siedziby wroga rozwalać przeciwników. Scena w motelu po prostu musi się kojarzyć, jeżeli oglądałeś film. Poza tym czy ja wiem, czy Drive jest taki super w kwestii postaci? Główny bohater wymawia z pięć słów na krzyż a przez resztę filmu zachowuje się jak autyk. Dla mnie Drive to raczej świetny pełnometrażowy teledysk. Z ciekawości - grałeś w HM?
 4. Zaitsev

  Artykuł: Fable: The Journey - recenzja

  No właśnie osobiście wydaje mi się, że aktualna cena jest nieco wygórowana, ale dałem sobie spokój ze wspominaniem o tym, bo to singleplayerówka, więc każdy może spokojnie sobie nabyć gierę później w cenie, która mu pasuje. Wolałem skupić się na tym, że jak już dojdzie do podejmowania decyzji o zakupie, to żeby ludzie wiedzieli, że warto, po tytuł jest warty uwagi.
 5. OK, osiągnęliśmy limit 100 członków, ale można go zwiększyć do 500. Niestety, aktualnie Mysza i Lucas są na WvWvW. Jak tylko skończą, zajmą się invite''ami i zwiększeniem limitu. Ze mną NPC-e nie chcą gadać bo twierdzą, że bez gildii jestem...
 6. Oczywiście nie mogę mówić za twórców, ale wydaje mi się, że tak. Wcześniej znalazłem Alicję w Krainie Czarów, tutaj Dziadek. Pasowałoby. Trzeba poszukać kolejnych :)
 7. Do końca marca w miarę na stałe. Później dorywczo :)
 8. Zaitsev

  Internetowe bzdury growe na weekend #57

  Wywalili mnie. Konsekwencja zbyt niskiej oceny Snipera na PS3... Tak serio - dorwałem nową pracę, ale nie rezygnuję całkowicie z gramu, chociaż ciężko będzie znaleźć czas na pisanie. Ale hej - w zamian zarekomendowałem ww3pl, mam nadzieję, że jest dobrym zastępstwem. Dzięki za pamięć o mnie :)
 9. Już poprawione. http://www.gram.pl/art_9gzqHO6_Tydzien_z_Runes_of_Magic_opis_swiata.html - w razie czego adres.
 10. Odpalaj, odpalaj. To jak geekowe witaminy.
 11. Zaitsev

  Infografika - Wiedźmin 2 w liczbach!

  Fakt - masz rację. Pracownicy i poligony są policzalni. Dzięki za zwrócenie uwagi!
 12. Jako, że widziałem grę na żywo, to mogę z ręką na sercu powiedzieć, że retusz jest minimalny.
 13. Zaitsev

  Infografika - Wiedźmin 2 w liczbach!

  "Niewygodne"? Które to? Masz namyśli żarty kolegów z wcześniejszych postów? Nie wydaje mi się, aby wymagały one komentarza.