Zaloguj się, aby obserwować  
Falconer

Galeria Bałtycka

6 postów w tym temacie

Hej

Chciałbym poznać wasze opinie, o niedawno otwartej Galerii Bałtyckiej. :)

Według mnie, ten cały kompleks jest największym skupiskiem sklepów w całym trójmieście. Nawet duży Kompleks Matarnia, nie jest tak wielki jak Galeria Bałtycka. Pierwsze wrażenie: O cholera, jakie to duże! :] Sklepów jest tam na prawdę bardzo, bardzo dużo. Co prawda większość, to sklepu z obuwiem, ubraniami itp. lecz nie zabrakło też przyjemnych rozwiązań. Np. informacja. Nie ma tutaj zwyklej planszy z rozkładem sklepów, lecz przy schodach są umieszczone ekrany dotykowe, naciskamy i już wiemy. :) Z innych ciekawych rzeczy, podoba mi się to, że wszystkie punkty w których możemy coś zjeść są zgromadzone w jednym miejscu. Wychodzisz z Saturna i po prawej masz całą szafę różnych punktów gastronomicznych. Oczywiście nie zabrakło Mc Donalda, KFC czy też Sphinksa. :) Kawiarnie też są.

Czekam na wasze opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam bardzo, bardzo blisko że na piechote to mi pół godziny zajmie. Raz tylko byłem, jak dla mnie zarazie są tam dla mnie za duże tłoki. Wole pojechać do takiego carefula (niewiem jak to napisać) czy do innego sklapu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba musi być dobre ponieważ gdy jechałem przez trójmiasto to wszędzie wisiały reklamy xD Nie byłem tam ale po tym ,że mają takie fajne sklepy to musi być wypas ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niemal tuż koło domu mego to badziewie stoi xD
Byłem raz i nie zamierzam wracać. Centrum jest tragicznie zaprojektowane, zero pomysłu ze strony architekta - koślawa prostokątna bryła, szara jak karton, głupie rozłożenie sklepów (pięć "restauracji" z fastfoodem pod rząd :/). Manhattan już jest dużo lepszy ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować