Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gears of War - premiera przesunięta

343 postów w tym temacie

A w Czechach CD Projekt wydaje "Unreal Tournament 3" 13 grudnia a "Gears of War" 17 grudnia br.
Przynajmniej tak twierdzi CDP na swojej czeskiej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 20:01, strajker napisał:

A w Czechach CD Projekt wydaje "Unreal Tournament 3" 13 grudnia a "Gears of War" 17 grudnia
br.
Przynajmniej tak twierdzi CDP na swojej czeskiej stronie.


No to czeski film tu mamy w takim razie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 20:07, KamcioBoy napisał:

Założę się ze jutro podadzą datę premiery :D


Oby bo jak nie to się wnerwię!! Ja z Wiedźminem LEK miałem to samo więc anulowałem zamówienie i kupiłem w innym sklepie. I w ten sposób CDP traci klijentów!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 21:20, Marek1995 napisał:

> Założę się ze jutro podadzą datę premiery :D

Oby bo jak nie to się wnerwię!! Ja z Wiedźminem LEK miałem to samo więc anulowałem zamówienie
i kupiłem w innym sklepie. I w ten sposób CDP traci klijentów!!

Kupując w innym sklepie nie odbierasz im zarobku. Przecież to oni wydają tą grę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem (byłem) zainteresowany zakupem tej gry ale w jakieś gazecie o grach wyczytałem że potrzebne jest konto w Windows Live żeby moc sejwować! No i zainteresowałem się tym tematem bo nie ma mowy żebym się na to godził i jeśli faktycznie tak jest to kupię sobie inną grę. O to co się dowiedziałem: podobno jest jakiś straszny bug w grze który kasuje save`y po tym jak się wyłączy komputer na kilka godzin. Mnóstwo osób ma z tym problem CAŁA MASA OSÓB zerknijcie na to:
http://forums.epicgames.com/showthread.php?t=583531&page=3
Jeśli tego nie dopracują to ja dziękuje, gears of war to niejedyna gra na rynku. Kto wie może przez to premiera jest przesunięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 19:05, strajker napisał:

Przesadzacie. Sam jestem nieco zirytowanym zaistniałą sytuacją ale Wy nie pamiętacie o jednym
- odkładanie premiery np. „GoW’a” i nie sprzedawanie gry o oznaczonym terminie
jest... stratą finansowa dla CDP - CDP jest firma prywatną, nikt go nie dotuje więc tracą właściciele
i prawnicy CDP.


Zapewne to co się dzieje nie wynika z ich fochów tylko z jakiś powodów o których nie chcą pisać
lub nie mogą (żal tylko że totalny brak informacji wyjaśniający sytuację - ale to insza sprawa).


A ty co jesteś ich adwokatem. Firmy które tak traktują ludzi z których żyją nie zasługują na szacunek i nie powinno być ich na rynku a cdprojektem od wielu lat są jakieś jaja albo z czymś nie zdązą albo coś zknocą

Dnia 11.12.2007 o 19:05, strajker napisał:

klijentom należą się się słowa wyjaśnienia i przeprosiny zwłaszcza że wielu z nich chciało kupić grę jako

prezent i nie wiedzą kiedy będzie można ją kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 19:14, Marek1995 napisał:

Najpierw premiera miała być 5 grudnia potem 11 ,a teraz nie wiadomo. Ja czekam na edycje kolekcjonerską
od paru tygodzi i ie moge już wytrzymać!!



nie 5grudnia tylko pierwszy termin był w listopadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Nie nie jestem ich adwokatem - jestem klientem CDP (na dobre i złe) za to nie lubię dzieci i poziom dzieci tych, które obrzucają błotem dookoła - czas aby obrażalscy zabrali wiaderko i grabki z piaskownicy.

2.CDP popełnia także błędy, pomyłki i nie wyrabia w czasie ale nie odmrożę sobie z tego powodu na złość uszy ani nie będę złorzeczył na CDP.

3.Jak ci się nie podoba CDP to bądź tak miły i słowny i nie kupuj już nic co ma nalepkę made in CDP i postaraj się nie obrzydzać innym życia i radości z produktów CDP (a także i innych firm wyd. w PL) swoimi słowami tu na forum – a tak przy okazji rozumiem że skoro komuś nie odpowiada CDP to niech nie zagląda na forum "gram.pl" które jest własnością CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopcze ja niczego nikomu nie obrzydzam a w biznesie słowo ma większą wartość od pieniędzy więc jeśli nie rozumiesz o czym sie pisze to zabierz swoje wiaderko i grabki z piaskownicy.i nie wipisuj tu poematów jak bardzo kochasz firmę której powiewa twoja skromna osoba to jedno.A drugie to że większość z nas jest skazana na cdp i należą nam się slowa wyjaśnienia bo w końcu nie kupujemy tych produktów za kamyczki i muszelki tylko za grubą kasę.I jeszcze jedno za dużo pieniążków wydałem na gry żeby taki ktoś jak ty decydował na jakim forum mogę pisać a na jaki nie(z całym szacunkiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 08:35, strajker napisał:

1.Nie nie jestem ich adwokatem - jestem klientem CDP (na dobre i złe) za to nie lubię dzieci
i poziom dzieci tych, które obrzucają błotem dookoła - czas aby obrażalscy zabrali wiaderko
i grabki z piaskownicy.


Choć zapewne dla moich rodziców zawsze będę "dzieckiem", to od osiągnięcia pełnoletności "parę" latek już minęło, studia skończone, doktorat praktycznie skończony... Jakoś nie wydaje mi się, by wiek miał tu cokolwiek wspólnego z tematem.

Dnia 12.12.2007 o 08:35, strajker napisał:

2.CDP popełnia także błędy, pomyłki i nie wyrabia w czasie ale nie odmrożę sobie z tego powodu
na złość uszy ani nie będę złorzeczył na CDP.


Widzisz, z tym jest tak śmiesznie, że CDP jest usługodawcą. Podobnie jak wiele innych firm (na dobrą sprawę jak 100% innych firm) świadczy jakieś usługi, w tym przypadku jest to dystrybucja/sprzedaż gier komputerowych. Gdy sprowadzi się świadczenie usług do najbardziej podstawowego poziomu, to dochodzimy do czegoś, co ładnie się nazywa handlem wymiennym: jedna i druga strona wymieniają rzeczy, które są im potrzebne. W ten sposób gracz otrzymuje produkt, który chce mieć (grę), a dystrybutor w zamian dostaje coś, na czym jemu zależy (pieniążki).

I nie chodzi tu o "odmrażanie sobie uszu", tylko o szacunek do klienta, dzięki któremu firma istnieje. Błędy i pomyłki - owszem. To już ustalliliśmy wcześniej, że tylko ten ich nie popełnia, kto nic nie robi. Natomiast są pewne granice, i CDP swoimi wpadkami z ostatnich miesięcy te granice przekracza. Wydawane są gry, które tak naprawdę niewiele osób interesują (Scooby Doo czy Golden Compass), natomiast te, na których ludziom zależy (Wiedźmin, Gears of War, Unreal Tournament III) są jedną wielką wpadką. Nie wiem, na ile jest to celowe działanie ze strony CDP, a na ile tylko nieudolność, nie zmienia to jednak faktu, iż nie jest to coś, co napawa zaufaniem do nich.

Idąc do jakiejkolwiek firmy, czy to Plus, czy Toyota, czy McDonald, czy PricewaterhouseCoopers, jest jedna zasada: płacę, a więc wymagam. To samo działa w drugą stronę: jeśli do mojej firmy przychodzi klient, to znaczy że on płaci, a zatem on wymaga. Jeśli firma sobie z tym nie radzi, to idzie się do innej. Natomiast jeśli popatrzysz na to, co się dzieje, gdy nie ma tej innej firmy, to zauważysz, że zaczynają się rzeczy, które można nazwać olewaniem klienta. Podam Ci przykład: w Anglii, gdzie jest kilka sieci sprzedających kurczaki a''la KFC, pracownicy tego koncernu mają dokładnie 1:30 (minutę i trzydzieści sekund) na obsłużenie klienta (no, może mieli kilka lat temu, gdy pracowali tam moi znajomi). Czemu? Bo jeśli klient będzie niezadowolony, to pójdzie do innej "restauracji". W Polsce, gdzie KFC nie ma konkurencji, obsłużenie jednego klienta zajmuje od 2 do 14 minut (14 minut to mój osobisty rekord, zamówiłem dwa zestawy Qurrito, jeden podwójnie powiększony, jeden pojedyńczo powiększony, do tego duże frytki, i pani miała problem z tym, co idzie gdzie, potem źle podliczyła itd, itp.). Widzisz podobieństwa?

Dnia 12.12.2007 o 08:35, strajker napisał:

3.Jak ci się nie podoba CDP to bądź tak miły i słowny i nie kupuj już nic co ma nalepkę made
in CDP i postaraj się nie obrzydzać innym życia i radości z produktów CDP (a także i innych
firm wyd. w PL) swoimi słowami tu na forum – a tak przy okazji rozumiem że skoro komuś
nie odpowiada CDP to niech nie zagląda na forum "gram.pl" które jest własnością CDP.


Czy oznacza to, że mam płacić, nie narzekać, i cieszyć się, że CDP raczył sprzedać grę mnie niegodnemu? Przepraszam, ale w jakich czasach Ty żyjesz? Mamy coś, co nazywa się ciekawie kapitalizmem, to znaczy, że - brutalnie mówiąc - światem rządzi pieniądz. A to sprowadza się do tego, co napisałem wyżej: płacę - wymagam. Jeśli firma jest nieudolna i nie jest w stanie zrobić tego, do czego się już kilkakrotnie zobowiązywała, to mam prawo narzekać, złorzeczyć i krytykować. I nikt nie ma prawa mi tego zabronić. Natomiast jeśli Tobie to przeszkadza, to polecam nie odwiedzać wątków, które w jakikolwiek sposób krytykują Twoją ulubioną firmę. Tyle że trudno Ci będzie takowe znaleźć na tym forum, bo CDP przechlapał sobie bardzo skutecznie u mniej więcej 90% odwiedzających to miejsce.

Ale oczywiście oni się po prostu tylko czepiają, bo są dziećmi, i to na dodatek obrażalskimi dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 09:10, Wool napisał:

Chłopcze ja niczego nikomu nie obrzydzam a w biznesie słowo ma większą wartość od pieniędzy
więc jeśli nie rozumiesz o czym sie pisze to zabierz swoje wiaderko i grabki z piaskownicy.i
nie wipisuj tu poematów jak bardzo kochasz firmę której powiewa twoja skromna osoba to jedno.A
drugie to że większość z nas jest skazana na cdp i należą nam się slowa wyjaśnienia bo w końcu
nie kupujemy tych produktów za kamyczki i muszelki tylko za grubą kasę.I jeszcze jedno za dużo
pieniążków wydałem na gry żeby taki ktoś jak ty decydował na jakim forum mogę pisać a na jaki
nie(z całym szacunkiem)


Tobie się coś myli człowieku - nie kocham nikogo poza swoją rodzina i swoim krajem więc nie spoglądam na firmę p. Kicińskiego czyli CDP przez pryzmat „kochania”.
Nie piszę poematów o CDP - widzę także błędy CDP i jak mam czas i ochotę to o tym mówię głośno na forum.
Wyjaśnienia CDP są pożądane ale jak ich nie ma to nie będę się obrażał czy obrażał innych (np. pisałem ostatnio do DOK i.... zero odpowiedzi – a nie mogę zarejestrować „Kolekcji Wszechczasów NWN” bo wybija mi że kod jest błędny ale nie będę z tego powodu wieszał psy na CDP – jest mi po prostu nieco przykro).

Jak coś nie lubię to nie biorę do ręki – a jak ktoś nie lubi CDP lub nim pomiata to po co ciągle sięga po jego rzeczy?
Skazany jest na produkty CDP? Dziwne - macie wybór: w zachodnich sklepach są często gry które są niewiele droższe od pomiatanego i wyszydzanego przez niektórych CDP.

Ringno5

Po części się zgodzę z twoim wywodem - ale żeby coś zmienić należy rozmawiać w spokojnym tonie a nie jak niektórzy to czynią przez pryzmat obrażania się czy obrażania innych.
Ja wychodzę z założenia że CDP w tej chwili za dużo rzeczy chce na raz i stąd (aby zadowolić różne gusty klientów), mając mało ludzi, środków i możliwości, sypią się niektóre sprawy.
Na pewno coś zmienia przecież żyją z naszych pieniędzy.

PS
Czekam jak wielu innych na „Gears of War” ale nie mam go i nie będę się wściekał na CDP.

Nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 09:44, strajker napisał:

> Chłopcze ja niczego nikomu nie obrzydzam a w biznesie słowo ma większą wartość od pieniędzy

> więc jeśli nie rozumiesz o czym sie pisze to zabierz swoje wiaderko i grabki z piaskownicy.i

> nie wipisuj tu poematów jak bardzo kochasz firmę której powiewa twoja skromna osoba to
jedno.A
> drugie to że większość z nas jest skazana na cdp i należą nam się slowa wyjaśnienia bo
w końcu
> nie kupujemy tych produktów za kamyczki i muszelki tylko za grubą kasę.I jeszcze jedno
za dużo
> pieniążków wydałem na gry żeby taki ktoś jak ty decydował na jakim forum mogę pisać a
na jaki
> nie(z całym szacunkiem)

Tobie się coś myli człowieku - nie kocham nikogo poza swoją rodzina i swoim krajem więc nie
spoglądam na firmę p. Kicińskiego czyli CDP przez pryzmat „kochania”.
Nie piszę poematów o CDP - widzę także błędy CDP i jak mam czas i ochotę to o tym mówię głośno
na forum.
Wyjaśnienia CDP są pożądane ale jak ich nie ma to nie będę się obrażał czy obrażał innych (np.
pisałem ostatnio do DOK i.... zero odpowiedzi – a nie mogę zarejestrować „Kolekcji
Wszechczasów NWN” bo wybija mi że kod jest błędny ale nie będę z tego powodu wieszał
psy na CDP – jest mi po prostu nieco przykro).

Jak coś nie lubię to nie biorę do ręki – a jak ktoś nie lubi CDP lub nim pomiata to po
co ciągle sięga po jego rzeczy?
Skazany jest na produkty CDP? Dziwne - macie wybór: w zachodnich sklepach są często gry które
są niewiele droższe od pomiatanego i wyszydzanego przez niektórych CDP.

Ringno5

Po części się zgodzę z twoim wywodem - ale żeby coś zmienić należy rozmawiać w spokojnym tonie
a nie jak niektórzy to czynią przez pryzmat obrażania się czy obrażania innych.
Ja wychodzę z założenia że CDP w tej chwili za dużo rzeczy chce na raz i stąd (aby zadowolić
różne gusty klientów), mając mało ludzi, środków i możliwości, sypią się niektóre sprawy.
Na pewno coś zmienia przecież żyją z naszych pieniędzy.

PS
Czekam jak wielu innych na „Gears of War” ale nie mam go i nie będę się wściekał
na CDP.

Nara

Zeby skończyć temat to powiem ci że ja dwa razy pisałem w tej sprawie i zero odpowiedzi malo tego dzwoniłem kilka razy i ostateczny termin ktory mi podano to 11 grudzień a bylo to 10.grudnia przed godziną 17 i to uważasz jest szacunek wobec klijenta bo mi się wydaje że totalna olewka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie umiesz zrozumieć że mają jakieś problemy z "Gears of War" i nie robią tego umyślnie?

CDP poniósł jakieś koszty z wydaniem „Gears of War” (jak każda grą – koszt lokalizacji, prawa autorskie, koszt wydania, płace, podatki etc.) i każdy dzień „leżakowania” tej pozycji jest de facto stratą finansową dla CDP.

To że nie są skorzy do publikacji informacji na ten temat (mylnie myśląc że przemilczanie lub "wodzenie za nos" coś załatwia) to zupełnie inna para kaloszy. Nawet jeśli sami nie wiedzą kiedy „ustaną problemy”.

Toczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 10:34, strajker napisał:

Nie umiesz zrozumieć że mają jakieś problemy z "Gears of War" i nie robią tego umyślnie?

CDP poniósł jakieś koszty z wydaniem „Gears of War” (jak każda grą – koszt
lokalizacji, prawa autorskie, koszt wydania, płace, podatki etc.) i każdy dzień „leżakowania”
tej pozycji jest de facto stratą finansową dla CDP.

To że nie są skorzy do publikacji informacji na ten temat (mylnie myśląc że przemilczanie lub
"wodzenie za nos" coś załatwia) to zupełnie inna para kaloszy. Nawet jeśli sami nie wiedzą
kiedy „ustaną problemy”.

Toczka.




Ja nie rozumiem to ty nie rozumiesz że tobie mnie i innym należą sie słowa wyjaśnienia "przepraszamy ale premiera gry ble ble ble odbędzie sie dnia " i tylko tyle to załatwia sprawę a nie chowanie głowy w piasek i robienie z kogoś głupa ,przeciesz pisałem że dzwoniłem 10 grudnia przed godz.17 i otrzymałem potwierdzenie że
premiera będzie 11 i jak mam sobie to tłumaczyć, zostałem po prostu okłamany .
Bo co mogło się wydarzyć w ciągu kilku godzin ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś jeszcze nie wiedział - gra wymaga stałego łącza internetowego - dostęp i zapisywanie save''ów przebiega on-line. Jeżeli uruchomimy grę z wyłączonym netem - save''y "znikną", nie będą widoczne... stąd może te problemy co niektórych osób, podobnież jak zaczniemy wcześniejszy rozdział czy grę od początku - aktualny stan gry ulega "nadpisaniu"... nie ma możliwości swobodnego wyboru save''ów. Informacje o "znikających ot tak" save''ach sa tak samo kompetentne jak te, że jakoby tylko na C: można instalować. Bzdety.

Wersja angielska oferuje 1 miesiąc gratis na koncie GOLD, wersja polska - nie widzę informacji.

"W ciągu maksymalnie pięciu dni podamy przewidywaną datę premiery" . Mija siódmy dzień. Nie potrafią nawet dotrzymać terminów podania terminów jak to ktoś wcześniej ujął.

Obsuwa zdarzyć sie może każdemu - ale klasa wydawcy polega na utrzymaniu kontaktu z klientem i mediami a nie chowania głowy w piasek. Gol i Empik dostały informację o dacie 21.12.2007, na gram.pl dalej cicho. Żadnych komunikatów prasowych.

Polecam wszystkim czekającym zaopatrzenie sie w wersję angielską. Ceny są porównywalne. Adresów frim wysyłkowych ze zrozumiałych względów podawać nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.12.2007 o 10:47, sykta napisał:

Wersja angielska oferuje 1 miesiąc gratis na koncie GOLD, wersja polska - nie widzę informacji.

Czy mam przez to rozumieć że aby grać muszę opłacać abonament??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do "sykta":
czyli co żeby sejwować w grze grając offline trzeba być online? I uważasz że wszystko ok w związku z tym? Widać że Microsoft maczał w tym palce ja podziękuje. Już konieczność rejstracji internetowych(jak w bioshocku czy half life2) mnie wpienia a co dopiero konieczność bycia CAŁY czas podłączonym. I co może jak będę grał i akurat z przyczyn technicznych zerwie się połączenie to co mam zaczynać grę od początku bo strace sejwa? Nie no to chore jest sorry.
Poza tym z tego co widziałem na tym forum http://forums.epicgames.com/showthread.php?t=583531&page=3 problem pojawiał się także mimo że ktoś miał ten profil i grał online. Sejwy znikają i są jeszcze inne problemy więc jeśli CDP wstrzymał premierę żeby dopracować te problemy albo chociaż poczekać na patcha to powinniście się cieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować