Zaloguj się, aby obserwować  
radeon2

Na jakim sprzęcie gracie?

1486 postów w tym temacie

Dnia 18.08.2007 o 17:12, Bluray napisał:

Widać, że przez te lata z komputerem nie miałeś żadnego kontaktu ze światem zewnętrznym. Języka
polskiego też cię chyba nikt nie nauczył, całe szczęście, że analfabetyzm nie jest zaraźliwy.
Z mojego punktu widzenia twoja praca przy komputerach polegała na czyszczeniu obudowy i wyświetlacza.
Co ty sobie człowieku wyobrażasz? Myślisz, że każdy kto ma GTSa jest gorszy od Ciebie, bo zapłaciłeś
za swoją kartę 300zł więcej?! Swoimi screenshotami dużo nie zdziałasz, nagraj mi filmik z FPS
to Ci uwierzę.


Ztego co wiem to analfabetyzm na forach jest dozwolony. Mi nie chodzi ze ty masz slabsa karte tylko o to ze mowisz cos co wydaje mi sie ze nie masz. Ale to jest nie wazne. A co do czyszczenia komputerow to moze ty uwielbiasz to robic bo na wiecej chyba Ci tata nie pozwala. Ale jesli jestesmy juz przy wieku moze pochwalisz sie jak dorosly juz jestes. jesli chodzi o screenshoty myslisz ze zadawal bym sobie tyle trudu zeby przerabiac screenshoty z wynikiem klatek?? zastamnow sie nad tym co mowisz. A jezeli juz taki nie dowiarek jestes zobacz sobie screeny od Cmurdrera ktory ma identyczny komp jak ja i ma takie same wyniki. Moze uwazasz ze we dwoch przerabiamy screeny zeby sie chwalic jakie to mamy kompy?? Innui forumowicze przynajmniej jak ich sie poprosi o screeny to je wrzucaja. ty najwzyej chyba nie umiesz albo nie chcesz tego zrobic. Moge powiedziec tylko niestety bo myslalem ze zobacze naprawde u kogos w colinie na ultra detalach przy 1680na1050 50-60 klatek. Niestety okazuje sie ze Ja i Cmurder mamy najlepsze wyniki, ale to juz inna bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Niestety okazuje sie ze Ja i Cmurder mamy najlepsze wyniki, ale to juz inna bajka.

Hehehe, ja mam nieco lepsze wyniki od ciebie (niestety mam problemy z AA i HDR - taki już jest ten HD2900XT).
Core 2 Duo E6700 @ 3,8 GHz, RAM - OCZ 2 GB 800 MHZ @ 1160 MHz CL5, HD2900XT.
Osiągnąłem 47 FPS (1600*1200)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 18:01, ziptofaf napisał:

>Niestety okazuje sie ze Ja i Cmurder mamy najlepsze wyniki, ale to juz inna bajka.

Hehehe, ja mam nieco lepsze wyniki od ciebie (niestety mam problemy z AA i HDR - taki już jest
ten HD2900XT).
Core 2 Duo E6700 @ 3,8 GHz, RAM - OCZ 2 GB 800 MHZ @ 1160 MHz CL5, HD2900XT.
Osiągnąłem 47 FPS (1600*1200)...


screen please

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 18:01, ziptofaf napisał:

>Niestety okazuje sie ze Ja i Cmurder mamy najlepsze wyniki, ale to juz inna bajka.

Hehehe, ja mam nieco lepsze wyniki od ciebie (niestety mam problemy z AA i HDR - taki już jest
ten HD2900XT).
Core 2 Duo E6700 @ 3,8 GHz, RAM - OCZ 2 GB 800 MHZ @ 1160 MHz CL5, HD2900XT.
Osiągnąłem 47 FPS (1600*1200)...


wtej rozdzialce to ja ma 45 klatek w wyzszej o 2 klatki mniej :)) czylki nie jest to wogole odczówalne podczas grania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Celeron D 2,93 GHz - porazka :(
2 Gb DDR II 800 MHz
Ge Force PX6600GT TDH 128 mb Leadtek
Realtek AC97
a wszystko to oparte na :
GA-8I915P Duo - 3 tygodnie temu upgrade BIOSU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 18:25, ziptofaf napisał:

> screen please
Dam jutro - teraz jestem zbyt zajęty innymi grami (Beyond Good & Evil rządzi!)


No powiem CI ze ta gra jest rewelacyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sempron 2200+ socket A
512 mb DDR 400 mhz CL 5
Radeon 9200SE 128 mb 64 bita - porażka ogólnie mój komp ;/

Chce coś takiego

Athlon X2 3800+/4000+
1 GB DDR 2 Patriot 800 mhz CL5
GF 8600GT Galaxy DDR3

A dzisiaj kumpel zagadał, że ma na sprzedaż kompa z C2Qi mówi że tanio. Zobaczymy jak to tanio wyjdzie to może uda mi się tatę namówić na mały kredyt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 18.08.2007 o 17:32, MLODY2K6 napisał:

Ztego co wiem to analfabetyzm na forach jest dozwolony. Mi nie chodzi ze ty masz slabsa karte
tylko o to ze mowisz cos co wydaje mi sie ze nie masz. Ale to jest nie wazne. A co do czyszczenia
komputerow to moze ty uwielbiasz to robic bo na wiecej chyba Ci tata nie pozwala. Ale jesli
jestesmy juz przy wieku moze pochwalisz sie jak dorosly juz jestes. jesli chodzi o screenshoty
myslisz ze zadawal bym sobie tyle trudu zeby przerabiac screenshoty z wynikiem klatek?? zastamnow
sie nad tym co mowisz. A jezeli juz taki nie dowiarek jestes zobacz sobie screeny od Cmurdrera
ktory ma identyczny komp jak ja i ma takie same wyniki. Moze uwazasz ze we dwoch przerabiamy
screeny zeby sie chwalic jakie to mamy kompy?? Innui forumowicze przynajmniej jak ich sie poprosi
o screeny to je wrzucaja. ty najwzyej chyba nie umiesz albo nie chcesz tego zrobic. Moge powiedziec
tylko niestety bo myslalem ze zobacze naprawde u kogos w colinie na ultra detalach przy 1680na1050
50-60 klatek. Niestety okazuje sie ze Ja i Cmurder mamy najlepsze wyniki, ale to juz inna
bajka.


Nie poniżaj się. Ktoś ci pewnie złożył tego kompa i dobrał części, bo chyba w epoce Pentiuma II jeszcze siedzisz. Nie każdy musi się tobie podporządkowywać i robić to co ty sobie życzysz. Nie wiem czy naprawdę jesteś taki głupi, czy tylko udajesz że nie znasz gramatyki swojego ojczystego języka. Pokazałeś jedynie jednego screenshota, wykonanego w najmniej wymagającym miejscu w grze - brawa za zdolności w rozpoznawaniu terenu. Nie dziw się, że masz tu i tam więcej klatek, bo to GTX, a ja nie mam szans aż tak mocno podkręcić swojego GTS. Nadrabiam jednak na procesorze, a aktualnie czekam na lepsze chłodzenie, na którym osiągnę wyższe częstotliwości. Polecam zakończyć tę nędzną wojnę na FPS - czy to ma sens? Może 3DMarki? Testy procesorów? Pamięci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 18:39, Bluray napisał:

Nie poniżaj się. Ktoś ci pewnie złożył tego kompa i dobrał części, bo chyba w epoce Pentiuma
II jeszcze siedzisz. Nie każdy musi się tobie podporządkowywać i robić to co ty sobie życzysz.
Nie wiem czy naprawdę jesteś taki głupi, czy tylko udajesz że nie znasz gramatyki swojego ojczystego
języka. Pokazałeś jedynie jednego screenshota, wykonanego w najmniej wymagającym miejscu w
grze - brawa za zdolności w rozpoznawaniu terenu. Nie dziw się, że masz tu i tam więcej klatek,
bo to GTX, a ja nie mam szans aż tak mocno podkręcić swojego GTS. Nadrabiam jednak na procesorze,
a aktualnie czekam na lepsze chłodzenie, na którym osiągnę wyższe częstotliwości. Polecam zakończyć
tę nędzną wojnę na FPS - czy to ma sens? Może 3DMarki? Testy procesorów? Pamięci?


bardzo chetnie od czego zaczynany??? a jesli nie wierzysz to tutaj masz reszte

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=8188&pid=588

A jesli chodzo o ponizanie to tylko jedna osoba to zrobila biedny robotniku baw sie dobrze, na swym wymyslonym sprzecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki że się wtrące w waszą kłutnię ale nie bardzo rozumiem o jaką grafikę ci chodziło jak odpowiadałeś na post "MLODY2K6" : http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=310&pid=1001

Dnia 17.08.2007 o 19:15, Bluray napisał:

Buahahah taką grafikę z DIRTA to sobie możesz...
Jak to jest Ultra to ja święty jestem. Ponadto uruchom wszystkie dopalacze w sterownikach to
zobaczysz.

Myślę że to był screen na maksymalnych ustawieniach graficznych,
mógłbyś dać screena jak to u ciebie wygląda ?
a poza tym ten mnożnik FPS na screenshocie "MLODY2K6" jest w dziwnym miejscu!!
w frapsie Standardowym pokazywaniem znacznika FPS jest pokazywanie go oddalonego o dwa piksele (poziomo i pionowo) od jednego z kąta rogów a w wypadku "MLODY2K6" jest oddalony poziomo o 22 piksele i pionowo o 2 piksele w lewym górnym rogu!!!,
mógłbyś to jakoś wyjaśnić "MLODY2K6"? bo z tego co wiem to nie można w Frapsie
ustawić dowolnego miejsca pokazywania znacznika FPS oprócz standardowych czterech rogów ekranu!)

20070818192102

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 19:28, IMPERATOR1990 napisał:

Sorki że się wtrące w waszą kłutnię ale nie bardzo rozumiem o jaką grafikę ci chodziło jak
odpowiadałeś na post "MLODY2K6" : http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=310&pid=1001
> Buahahah taką grafikę z DIRTA to sobie możesz...
> Jak to jest Ultra to ja święty jestem. Ponadto uruchom wszystkie dopalacze w sterownikach
to
> zobaczysz.
Myślę że to był screen na maksymalnych ustawieniach graficznych,
mógłbyś dać screena jak to u ciebie wygląda ?
a poza tym ten mnożnik FPS na screenshocie "MLODY2K6" jest w dziwnym miejscu!!
w frapsie Standardowym pokazywaniem znacznika FPS jest pokazywanie go oddalonego o dwa piksele
(poziomo i pionowo) od jednego z kąta rogów a w wypadku "MLODY2K6" jest oddalony poziomo o
22 piksele i pionowo o 2 piksele w lewym górnym rogu!!!,
mógłbyś to jakoś wyjaśnić "MLODY2K6"? bo z tego co wiem to nie można w Frapsie
ustawić dowolnego miejsca pokazywania znacznika FPS oprócz standardowych czterech rogów ekranu!)


a tlo z tego powdu ze jest to mionitor 22 cale panorama w rozdzialce 1680 na 1050. zobacz jeszcze u cmurdera on ma tez 22" cale i ma tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wejdz sobie na temat ogolny cm dirt i tam zobaczysz wszytskie moje screny screeny smurdera i frapsa jak ma byc ustawiony, ustawilem tak jak mi kazal cmurder zeby pokazywalo klarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak swoją drogą czy to kurde ważne kto ile klatek wyciąga i ile ma na maksie ? Płynność gry przy 35 a przy 40 fps nie jest widoczna. A to, że ktoś ma więcej fajerwerków albo mocniejszego kompa ? I co z tego? Wszystkie kompy i tak za jakiś czas będą do kitu. A jeżeli się napinacie, że colin w max detalach - wyglądał tak jakby ktoś przejechał po nim lukrem - tak wszystko błyszczy i świeci. I gdzie tu realizm w grafice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 19:38, dawidos160 napisał:

A tak swoją drogą czy to kurde ważne kto ile klatek wyciąga i ile ma na maksie ? Płynność gry
przy 35 a przy 40 fps nie jest widoczna. A to, że ktoś ma więcej fajerwerków albo mocniejszego
kompa ? I co z tego? Wszystkie kompy i tak za jakiś czas będą do kitu. A jeżeli się napinacie,
że colin w max detalach - wyglądał tak jakby ktoś przejechał po nim lukrem - tak wszystko błyszczy
i świeci. I gdzie tu realizm w grafice?



tu nie chodzi o colina tylko sam fakt wywyzszania sie czyms i ublizania innym. Pytanie po co?? tylko wie bluray.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś dziwnie wyglądają te screeny. Poza tym polecam ustawić proporcje 16:10 bo beznadziejnie to wygląda. Nie mam wcale wymyślonego sprzętu. Mierzysz się na 3DMark06?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 20:08, Bluray napisał:

Coś dziwnie wyglądają te screeny. Poza tym polecam ustawić proporcje 16:10 bo beznadziejnie
to wygląda. Nie mam wcale wymyślonego sprzętu. Mierzysz się na 3DMark06?


Oczywiscie tylko screeny po 21 bo bede w tedy wdomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 19:35, MLODY2K6 napisał:

a tlo z tego powdu ze jest to mionitor 22 cale panorama w rozdzialce 1680 na 1050. zobacz
jeszcze u cmurdera on ma tez 22" cale i ma tak samo

Chyba nie zupełnie tak samo ale podobnie pokrencone to ma ;/
W Stalkerze : po 3/3 piksele-wszystkie (prawy dolny róg)
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=16291&pid=7122
w Dirt inaczej : (lewy górny róg)
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=8188&pid=569
26/2-wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 20:11, IMPERATOR1990 napisał:

> a tlo z tego powdu ze jest to mionitor 22 cale panorama w rozdzialce 1680 na 1050. zobacz

> jeszcze u cmurdera on ma tez 22" cale i ma tak samo
Chyba nie zupełnie tak samo ale podobnie pokrencone to ma ;/
W Stalkerze : po 3/3 piksele-wszystkie (prawy dolny róg)
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=16291&pid=7122
w Dirt inaczej : (lewy górny róg)
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=8188&pid=569
26/2-wszystkie



No moge wam nawet zrobc w menu jak chcecie. Wystawie jeszcze wiecziorem pare z gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować