Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft i 4 miliony funtów na marketing

29 postów w tym temacie

Ciekawe, ciekawe czy to coś da. Pewnie główny nacisk położony zostanie na asasina, który ukazał się na tyle niedawno, żeby mógł zostać hitem świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gnargh. Jeśli grafiki promujące Xkloca w Anglii będą takie jak ta na obrazku, to możemy mieć pewność, że walka Microsoftu przyniesie więcej klientów Nintendo niż kupców X''a :)

(Btw. Graficy się obłowią ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ochłapy po Nintendo? Big N ma nieco innych klientów niż Sony/M$ to głównie cassuale, którzy kupują Wii nie jako konsolę ale zabawkę dla całej rodziny. Sony z M$ powalczą w te święta o hardcore`owych graczy;)

"4 miliony funtów? Przebitka 4:1 względem Sony."

Ja wypuściło się na rynek 4 razy gorszą konsolę to trzeba ją 4 razy mocniej promować;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak wolę swojego małego, czarnego Elite, którego wyczaiłem u starszych w pokoju :P.

Swoją droga ciekawe co na to S(ł)ony i jego tandetne PS3, a o grach typu Lair nie wspominając. Jedyna dobra gra, która ukazała się wyłącznie na ''czarnulkę'' to MotoStorm. A na iksa? Lepiej nie liczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może coś ciekawego wyniknie, a cena Wii na aukcjach już niezły pułap ma... :P

Ciekawe co wykombinują, jaką ikonkę, chociaż jeszcze nie widziałem ataku reklamowego Sony, to warto może sprawdzić w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 14:33, Homeja napisał:

Ja i tak wolę swojego małego, czarnego Elite, którego wyczaiłem u starszych w pokoju :P.

Swoją droga ciekawe co na to S(ł)ony i jego tandetne PS3, a o grach typu Lair nie wspominając.
Jedyna dobra gra, która ukazała się wyłącznie na ''czarnulkę'' to MotoStorm. A na iksa? Lepiej
nie liczyć...


Chyba właśnie się obudziłeś z rocznej śpiączki ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 14:40, Makratos napisał:

Chyba właśnie się obudziłeś z rocznej śpiączki ....

Nie on jeszcze nie zdjął klapek z oczu z napisem "Bill jest moim idolem";P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4 miliony funtów wydaje się naprawdę spora ilość kasy. Komuś chce się policzyć ile konsol/gier Małymiękki musiałby sprzedać w tym miesiącu, żeby to się zwróciło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 14:46, Benitokks napisał:

> Chyba właśnie się obudziłeś z rocznej śpiączki ....
Nie on jeszcze nie zdjął klapek z oczu z napisem "Bill jest moim idolem";P


Ciekawe na jakie hasło go "przejeli" - "Bill Gates w twoim wieku też grał na Xbox ^tm , bądz jak Bill Gates";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie w szczególności piraci najczęściej sięgają po xpudło, ponieważ łatwiej piraty wpakować w xkloca niż w konsolę sony.
Być może micro$oft specjalnie zrobili lipne zabezpieczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem niezły nakład pieniężny ze strony Microsoftu. Jak widać stara się wszędzie i wszystkim wcisnąć swój produkt. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 14:57, dark raziel napisał:

Nie ma takiej ilości - przecież do każdego egzemplarza MS dopłaca...


Dlatego napisałem "konsole/gry", bo nie byłem pewien czy na tym pierwszym jeszcze tracą, czy może już wychodzą na zero, bądź na mały plus - ceny podzespołów przez dwa lata od wypuszczenia konsoli zdążyły stanieć przecież. W każdym bądź razie, skoro taką kwotę zdecydowali się przeznaczyć, to uznali, że będzie im się to opłacać. W czym jak w czym, ale w marketingu to akurat Microsoft jest bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 15:12, Tal441 napisał:

Być może micro$oft specjalnie zrobili lipne zabezpieczenia...


No tak, to przecież logiczne - zarabiać na konsolach i krocie tracić na grach, nie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niby suma zbija z nóg, tym bardziej że to tylko na Anglię, ale jednak biorąc pod uwagę że to i tak resztki po nintendo... gorzej to wygląda :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Micro$oft zawsze wydaje kasę ale zazwyczaj nie udolnie i nie potrzebnie. To co on zrobi za 4 miliony do sony zrobi to (lub jakaś inna firma oprócz EA) za nie całe 0,5 miliona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować