Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Demo Wiedźmina już dziś w Gazecie Wyborczej!

56 postów w tym temacie

Tez bym sobie zagral w demo i w pelna wersje ale niestety moja karta i procek nie pociagnie tej gry ale juz po swietach wszystko sie zmieni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 18:08, Irc100 napisał:

Ale chyba każdy gracz tak mówi, nie?


No chyba nie każdy, bo dla mnie najlepszą polską grą jest... Painkiller, Wiedźmina też mam i bardzo mi się podoba, ale jednak Painkiller jest lepszy ;)

A wracając do tematu, to kupiłem dzisiaj Wybiórczą, ale nie dla dema, a bardziej dla teledysku Vadera, chciałem go mieć w dobrej jakości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie mam możliwości zagrania w to demo, ponieważ wyskakuje mi błąd crc i nie mogę zakończyć instalacji :( ktoś ma podobny problem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobacz czy możesz zgrać płytę na dysk.
Możesz też spróbować zainstalować demo u kolegi lub sprawdzić czy wszystko działa w innym napędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 00:16, diakon napisał:

Ja niestety nie mam możliwości zagrania w to demo, ponieważ wyskakuje mi błąd crc i nie mogę
zakończyć instalacji :( ktoś ma podobny problem??


Wina napędu albo uszkodzonej płyty. Jeżeli wyjdzie na to drugie, to można spróbować skopiować to co się da na jednym napędzie i resztę na innych napędach - bywa, że chociaż płyta jest uszkodzona, to można część jej zawartości przeczytać na niektórych napędach. Ja w ten sposób zrobiłem sobie kopię płyty z dodatkiem do Icewind Dale, która nie wiedzieć czemu nie chciała mi działać (część płyty udało mi się skopiować na nagrywarce, a to czego nagrywarka nie mogła doczytać udało się mi się skopiować na moim drugim napędzie - dvd i w ten oto sposób wypaliłem sobie działającą kopię :)).

PS. Coś ostatnio forum zalicza częste pady :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nie jesteś kolejnym "fanem" Vadera, który wkręca sobie, że lubi tą muzykę, bo podoba mu się Wiedźmin. Ostatnio trochę takimi obrodziło ;) Sry za czepianie się.

Swoją opinię na temat demka opiszę w późniejszym terminie, jak zakończę grać.
Jak na razie jest całkiem dobrze, ale nie najlepiej. Trochę elementów kuleje, szczególnie ta źle przeskalowana grafika. No i żadnych problemów nie stwierdzono, wbrew postom tych dzieci na topiku pomocy technicznej, gdzie nawet nie potrafią sobie poradzić z głupim Alcoholem i w kółko tylko pytają "A pujdzie mi Wiedźmin??????????!!!oneone". Brrr... straszne!
Demko śmiga na maksimum, z AAx2 i Anizox16. Na moim, dość starym przecież sprzęcie, wszystko działa płynnie, nawet podczas tych słynnych rozmytych animacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 23:16, mtwarog napisał:

No chyba nie każdy, bo dla mnie najlepszą polską grą jest... Painkiller, Wiedźmina też mam
i bardzo mi się podoba, ale jednak Painkiller jest lepszy ;)


Fajna gra, też mam ale bardziej mi się wiedźmin podoba... jak tam chcesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem zainstalować demo na dwóch kompach, z których jeden z powodzeniem spełnia warunki techniczne. W obu przypadkach przy próbie uruchomienia pokazał się komunikat o braku jakiegoś składnika i oczywiście gra nie chciała się uruchomić. Była tylko informacja, że problem można usunąć przez ponowną (?) instalację. Mam nadzieję, że po kilku próbach da się uruchomić, bo i te 1,50 zł szkoda. No, może nie całkiem, bo dodatki fajne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem z czystej ciekawości. Kurde, 5gb na demo to z deka przesada. Gra- nie zachwyciła mnie, normalny rpg. Może jak się dobiorę do pełnej wersji i pogram dłużej to się przekonam do Wieśmina. Grafika nie powala, interfejs jest słaby, walka też niespecjalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 02:52, Agntx napisał:

Mam nadzieję, że nie jesteś kolejnym "fanem" Vadera, który wkręca sobie, że lubi tą muzykę,
bo podoba mu się Wiedźmin. Ostatnio trochę takimi obrodziło ;) Sry za czepianie się.


Nie, nie jestem takim "fanem", Vadera słuchałem, zanim jeszcze ktokolwiek pomyślał o stworzeniu Wiedźmina (gry ofc ;)) W końcu jest to jedna z moich ulubionych kapel, a "Sword of the Witcher" mimo, iż mocno się różni od standardu Vadera, to jednak bardzo mi się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydanie teraz dema to genialne posunięcie - akurat ja byłem przekonany że mam za stary sprzęt na jakąkolwiek sensowna grę w Wiedźmina a tu dzięki demku okazało się że mój poczciwy staruszek ciągnie płynnie przy najniższych ustawieniach w 1024x768 z jedynie lekkim przycinaniem na przerywnikach - mam nadzieję że pełna wersja tez będzie śmigać bo już wiem co dostane na Gwiazdkę ;)
Dla niezdecydowanych podaje swoja konfigurację:

AMD Sempron 2500+@3000+
1,25 GB RAM
Radeon 9600PRO @ 510/330

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować