Zaloguj się, aby obserwować  
DreaN

SSX - PSP

32 postów w tym temacie

Dnia 22.12.2007 o 13:40, cinus` napisał:

Jak komuś temat się nie podoba to niech nie pisze tutaj postów, bo inaczej ja napisze pare
postów, ale to nie będzie się co niektórym tutaj podobać ;)

No tak, ale to już nie moja wina :( chce się poprostu dowiedziec co ludzie myślą o tej dopracowanej gierce ^.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 13:40, cinus` napisał:

Jak komuś temat się nie podoba to niech nie pisze tutaj postów, bo inaczej ja napisze pare
postów, ale to nie będzie się co niektórym tutaj podobać ;)


Mnie się temat podoba i nie mam zastrzeżeń ;) Nie mam mu nic do zarzucenia nie łamie regulaminu :) Ja też go nie łamię (chyba) tylko się wypowiadam na temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 13:44, Frytkasis napisał:

> Jak komuś temat się nie podoba to niech nie pisze tutaj postów, bo inaczej ja napisze
pare
> postów, ale to nie będzie się co niektórym tutaj podobać ;)

Mnie się temat podoba i nie mam zastrzeżeń ;) Nie mam mu nic do zarzucenia nie łamie regulaminu
:)

To dobrze thx ;) mam nadzieje ze troche pociągnie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 13:48, Frytkasis napisał:

DreaN a co bardziej preferujesz w tej grze, snowboard czy narty ? I jeżdżąc na jakim sprzęcie
ukończyłeś grę ?

Szczerze mówiąc nie ukończyłem gry ^^ jeżdze wyłącznie na snowboardzie ( tak jak w rl) ;] dostałem ją w piątek :D ale przeszedłem juz do 3 lvl''a ;] :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 13:49, DreaN napisał:

Szczerze mówiąc nie ukończyłem gry ^^ jeżdze wyłącznie na snowboardzie ( tak jak w rl) ;] dostałem
ją w piątek :D ale przeszedłem juz do 3 lvl''a ;] :D


Hehe ja także jej nie ukończyłem jeszcze ;) Nie mam czasu, gram teraz w inne hity na PSP ale przyjdzie i czas na SSX :) Tak samo jeżdżę tylko i wyłącznie na snowboardzie. W realu tak samo, Zrezygnowałem z nart po 2 latach upadków, wypadków... nie szło mi po prostu. Przerzuciłem się na snowboard i jest o wiele lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 14:02, Frytkasis napisał:

> Szczerze mówiąc nie ukończyłem gry ^^ jeżdze wyłącznie na snowboardzie ( tak jak w rl)
;] dostałem
> ją w piątek :D ale przeszedłem juz do 3 lvl''a ;] :D

Hehe ja także jej nie ukończyłem jeszcze ;) Nie mam czasu, gram teraz w inne hity na PSP ale
przyjdzie i czas na SSX :) Tak samo jeżdżę tylko i wyłącznie na snowboardzie. W realu tak samo,
Zrezygnowałem z nart po 2 latach upadków, wypadków... nie szło mi po prostu. Przerzuciłem się
na snowboard i jest o wiele lepiej ;)

Ze mną jestt troche inaczej... Jeśli chodzi o narty jezdziłem od 3 roku zycia i szło mi az zadobrze.. Zrezygnowałem bo poprostu mi się znudziło i była moda na snowboard a jezdze na desce juz 5 sezonów :] a jakie firmy preferujesz? jesli chodzi o deski i wiązania? ( deski : salomon, Sims, Burton) Wiązania ( tylko : FLOW - rlz )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 14:27, DreaN napisał:

Zrezygnowałem bo poprostu mi się znudziło i była moda na snowboard a jezdze na desce
juz 5 sezonów :] a jakie firmy preferujesz? jesli chodzi o deski i wiązania? ( deski : salomon,
Sims, Burton) Wiązania ( tylko : FLOW - rlz )


Wiesz ja jeżdżę dopiero 2 sezon i nie zbyt sie znam na tym wszystkim a poza tym nie mam własnej deski :( jeszcze ale to sie zmieni :D Jak jeżdże na stoki to zazwyczaj wypożyczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 14:44, Frytkasis napisał:

> Zrezygnowałem bo poprostu mi się znudziło i była moda na snowboard a jezdze na desce
> juz 5 sezonów :] a jakie firmy preferujesz? jesli chodzi o deski i wiązania? ( deski :
salomon,
> Sims, Burton) Wiązania ( tylko : FLOW - rlz )

Wiesz ja jeżdżę dopiero 2 sezon i nie zbyt sie znam na tym wszystkim a poza tym nie mam własnej
deski :( jeszcze ale to sie zmieni :D Jak jeżdże na stoki to zazwyczaj wypożyczam.

To dobrze;] Też tak robiłem ale przez 1 sezon :D potem uznałem ze fajnie jest miec swoj sprzet ;] ale najwazniejsza jest wygoda jazdy a nie swoj sprzet :p w tym roku do włoch jade pocwiczyc ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 14:46, DreaN napisał:

To dobrze;] Też tak robiłem ale przez 1 sezon :D potem uznałem ze fajnie jest miec swoj sprzet
;] ale najwazniejsza jest wygoda jazdy a nie swoj sprzet :p w tym roku do włoch jade pocwiczyc
^^


Zazdroszczę ;) Dobra nie róbmy offtopicu niech inni się też wypowiedzą o tej grze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam gram w SSX-a okazyjnie, co jakiś czas. Jak widzicie na zdjęciach (sorry za jakość, robiłem je telefonem, bo nie chciało mi się wyciągać aparatu :) ), wygrałem wszystkie zawody w trybie : "Board Race" i "Board Slope Style" i 3 przejazdy w trybie "Board BigAir". Gra jest fajna, ale paluchy mogą boleć po kilku przejazdach. :)

20080121141740

20080121141750

20080121141801

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować