Zaloguj się, aby obserwować  
Gartak

F.E.A.R. - Temat ogólny

3701 postów w tym temacie

Ja chciałem napisać że niestety nie będę mógł grać ;/. Musze kuć na elektrotechnikę do szkoły, bo inaczej poprawka na wakacje albo nie zdaje, ale za tydzień zagram na pewno ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.05.2008 o 18:19, Patryk Mogilno napisał:

-Kto dzisiaj gra na 100% (ja bede napewno)


Ja jak wcześniej pisałem że nie wiem czy będe to teraz wiem że mnie nie będzie. Wychodzę ale nie wiem jeszcze o której więc może zdąże z wami przynajmniej chwilkę zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 18:19, Patryk Mogilno napisał:

Wiec tak mam pare pytan co do nasze gry dzisiaj o 20:
-W jaki tryb bedziemy grali? (proponuje o flage)
-Kto dzisiaj gra na 100% (ja bede napewno)
-Jakie bedą TEAMY?
-Czy nazwa serwera i hasło beda takie same


Tryb może być z flagami , mi to jest obojętnie , na każdym trybie mogę sobie pograć. O 20 oczywiście będę na 100 % , a co do teamów to się pewnie okaże tuż przed grą. Jakby okazało się że znowu będzie 1 vs. 2 albo 2 vs. 2 , to mogę być z Tobą w drużynie.


Grizzly. - Jak będziesz mógł to zagraj chociaż tą chwilę , zawsze to lepiej niż w ogóle nie grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.05.2008 o 14:51, Mixon1988 napisał:


Ja jak zawsze daje fory to gram pistoletami ;)


Problem w tym, że najtrudniej cie zabić, gdy własnie pistoletami grasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 19:29, Ecko09 napisał:


>
> Ja jak zawsze daje fory to gram pistoletami ;)
>

Problem w tym, że najtrudniej cie zabić, gdy własnie pistoletami grasz :D

Mixona trudno zabic nawet gdy jest bez broni heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 20:12, Patryk Mogilno napisał:

> To co gramy?
Ja już gotowy!

To stawiajcie jakiś serwer czy co. Tak do 10 minut stawiajcie , jak nie to zagramy kiedy indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 20:13, Coxsik napisał:

> > To co gramy?
> Ja już gotowy!
To stawiajcie jakiś serwer czy co. Tak do 10 minut stawiajcie , jak nie to zagramy kiedy
indziej

Widac ze grasz pierwszy raz:) Mixon sie serwerem zejmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stawiłem serwer nazwa gram.pl , hasło zxc , tryb DM , zapraszam.

Patryk Mogilno - MiXona chyba nie ma , więc ja zrobiłem serwer , ale mam wolny internet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram sobie w FEARa ostatnio i zaciąłem się w momencie, gdy wciskamy przycisk i windą zjeżdża ten robot. Podnosimy rocket launchera i go rozwalamy, ale co dalej? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 20:15, Sebat1 napisał:

Stawiłem serwer nazwa gram.pl , hasło zxc , tryb DM , zapraszam.

Patryk Mogilno - MiXona chyba nie ma , więc ja zrobiłem serwer , ale
mam wolny internet...

to ja już wbijam

Ja jednak musze tylko updatea sciagnac do wersji 1.08 i moge grac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 20:15, bojanzaw napisał:

Gram sobie w FEARa ostatnio i zaciąłem się w momencie, gdy wciskamy przycisk i windą
zjeżdża ten robot. Podnosimy rocket launchera i go rozwalamy, ale co dalej? ;/


Jak masz pod ręką miotacz cząsteczek to najlepiej w okolicze pasa strzelaj, tam pancerz jest najsłabszy. Porozstawiaj kilka min w pobliżu. Ale najlepiej strzelaj w okolice pasa. Jak nie masz miotacza to z szturmowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótko bo krótko ale w sumie fajnie się grało , najfajniej było na początku , ile mieliście pingów ?? ;P Bo ja w ogóle , nic mi nie zacinało i miałem zero lagów :)
W sumie najlepiej grało mi się na mapce High Tech bo doszedł do gry jakiś znajomy MiXona , nie obraził bym się jakby wpadał do nas częściej ;) też bym zaprosił kogoś znajomego do gry , tylko że nie znam nikogo kto w miarę regularni grałby w FEAR-a :/

marcinshinoda - To ironia z mojej strony ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 22:55, Sebat1 napisał:

Krótko bo krótko ale w sumie fajnie się grało , najfajniej było na początku , ile mieliście
pingów ?? ;P Bo ja w ogóle , nic mi nie zacinało i miałem zero lagów :)
W sumie najlepiej mi się grało na mapce High Tech bo doszedł do gry jakiś znajomy MiXona
, nie obraził bym się jakby wpadał do nas częściej , też bym zaprosił kogoś znajomego
do gry ;) tylko że nie znam nikogo kto w miarę regularni grałby w FEAR-a :/


Hoster nigdy nie ma lagów;] zobacz że masz ping zawsze 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 22:46, marcinshinoda napisał:

> Gram sobie w FEARa ostatnio i zaciąłem się w momencie, gdy wciskamy przycisk i windą

> zjeżdża ten robot. Podnosimy rocket launchera i go rozwalamy, ale co dalej? ;/

Jak masz pod ręką miotacz cząsteczek to najlepiej w okolicze pasa strzelaj, tam pancerz
jest najsłabszy. Porozstawiaj kilka min w pobliżu. Ale najlepiej strzelaj w okolice
pasa. Jak nie masz miotacza to z szturmowego


Chodzi o to, że ja go już rozwaliłem i nie wiem, gdzie mam pójść :/ Przynajmniej tak mi się zdaje, bo nigdzie nie łazi ten robot i mnie nie szuka ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 22:58, bojanzaw napisał:

> > Gram sobie w FEARa ostatnio i zaciąłem się w momencie, gdy wciskamy przycisk
i windą
>
> > zjeżdża ten robot. Podnosimy rocket launchera i go rozwalamy, ale co dalej?
;/
>
> Jak masz pod ręką miotacz cząsteczek to najlepiej w okolicze pasa strzelaj, tam
pancerz
> jest najsłabszy. Porozstawiaj kilka min w pobliżu. Ale najlepiej strzelaj w okolice

> pasa. Jak nie masz miotacza to z szturmowego

Chodzi o to, że ja go już rozwaliłem i nie wiem, gdzie mam pójść :/ Przynajmniej tak
mi się zdaje, bo nigdzie nie łazi ten robot i mnie nie szuka ;P


hmmm jeśli dobrze pamiętam to wejdz na góre po tej platformie i tam gdzieś powinien być kanał wentylacyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 22:55, Sebat1 napisał:

Krótko bo krótko ale w sumie fajnie się grało , najfajniej było na początku (...)


Tak zawsze Ci się fajnie gra a chwile pograsz i "uciekasz" ;P

Dnia 30.05.2008 o 22:55, Sebat1 napisał:

W sumie najlepiej grało mi się na mapce High Tech bo doszedł do gry jakiś znajomy MiXona
nie obraził bym się jakby wpadał do nas częściej ;)


W zasadzie się okazało że to był brat tego znajomego xD Ale tak gwoli ścisłości kiedyś ten gostek (znaczy ten znajomy nie brat jego) poważni wku...rzył bo wszedł na mój serwer i zaczął cheatować, nawet go nie szło zbanować, bo cały czas robił głosowanie, a cheata miał takiego że naciskał przycisk i wszyscy na mapie (z przeciwnej drużyny) wybuchali xD

Dnia 30.05.2008 o 22:55, Sebat1 napisał:

też bym zaprosił kogoś znajomego
do gry , tylko że nie znam nikogo kto w miarę regularni grałby w FEAR-a :/


Ehhh szkoda że wcześniej z nami nie grałeś bo były takie czasy że kilku moich kumpli grało (Grudzień - Marzec) wtedy to się dopiero maniaczyło, ale przyszła wiosna i każdy znalazł sobie jakieś ciekawsze zajęcia ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 23:18, Mixon1988 napisał:

Tak zawsze Ci się fajnie gra a chwile pograsz i "uciekasz" ;P


Jak została nas tylko trójka to stwierdziłem , że już najwyższa pora uciekać... :P

Dnia 30.05.2008 o 23:18, Mixon1988 napisał:

W zasadzie się okazało że to był brat tego znajomego xD Ale tak gwoli ścisłości kiedyś
ten gostek (znaczy ten znajomy nie brat jego) poważni wku...rzył bo wszedł na mój serwer
i zaczął cheatować, nawet go nie szło zbanować, bo cały czas robił głosowanie, a cheata
miał takiego że naciskał przycisk i wszyscy na mapie (z przeciwnej drużyny) wybuchali xD


No to chyba kiedyś natrafiłem na tego Twojego znajomego , bo wszedłem na jakiś serwer w którym to wraz z resztą drużyny cały czas wybuchałem x)

Dnia 30.05.2008 o 23:18, Mixon1988 napisał:

Ehhh szkoda że wcześniej z nami nie grałeś bo były takie czasy że kilku moich kumpli
grało (Grudzień - Marzec) wtedy to się dopiero maniaczyło, ale przyszła wiosna i każdy
znalazł sobie jakieś ciekawsze zajęcia ;/


Mnie od Stycznia do Marca pawie w ogóle nie było na gram.pl , więc nawet jakbym chciał to i tak nie mógłbym wtedy zagrać... ;)

PS ''''maniaczyło'''' ??


Dzisiaj o 21 oczywiście będę , a też Grizzly. wczoraj pisało że dzisiaj może grać , trzymam go za słowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować