Zaloguj się, aby obserwować  
seraphe

Czego Wam brakuje w Internecie?

37 postów w tym temacie

Mnie to najbardziej w internecie brakuje stron o tematyce anime i manga na przykład Dragon Ball, a także jeszcze mi brakuje stron z pracami domowymi bo nie musiałbym się aż tak wysilać nad nimi. :)xDS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 18:13, Radek Morrowind napisał:

szzczerze mówiąc to nie miałem żadnego problemu ze znalezieniem strony o jakiejś tematyce,
gorzej z informacjami na tej stronie... ale teraz chyba są strony już o każdej tematyce...

Nie przesadzaj np. stron z solucjami do gier konsolowych w polskim internecie ze świecą szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm. Strona z mp3 ! Takimi wersjami demo , co trzeba usuwać po 24 godzinach . Niby na youtube to jest ale czasami wole mieć to playliście . I tu nie chodzi o coś na kształt torrentów . Tylko normalna strona z której się to od razu ściąga .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi najbardziej brakuje czegos na znak IGN, tylko czegos bardziej rozbudowanego, nastawionego na community. Mozna by bylo tam uploadowac swoja muzyke, zdjecia, filmiki itp. Mozna by bylo dawac obszerne recenzje, tak by kazdy uzytkownik mogl miec swoj wlasny "wortal" o grach i wszystkim co lubi, i wszystko za free.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 18:20, muniok napisał:

Mnie to najbardziej w internecie brakuje stron o tematyce anime i manga na przykład Dragon
Ball, a także jeszcze mi brakuje stron z pracami domowymi bo nie musiałbym się aż tak wysilać
nad nimi. :)xDS


Ale takich stron jest od groma i jeszcze więcej :o


Inki -> megatotal.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 18:20, muniok napisał:

Mnie to najbardziej w internecie brakuje stron o tematyce anime i manga na przykład Dragon
Ball, a także jeszcze mi brakuje stron z pracami domowymi bo nie musiałbym się aż tak wysilać
nad nimi. :)xDS


Eee, tam stron o tematyce Anime i Manga jest dużo, a i z pracami domowymi też jest sporo, np. sciaga.pl
Mi w internecie brakuje stron o lotnictwie i modelarstwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi brakuje najbardziej strony gdzie można stworzyć Samego siebie - Tyle że wirtualnego...
Chodzi mi tu o model 3d, gesty, zachowania, najprawdziwsze życie (Second Life przy tym wymięka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 00:22, ŚwinkaBobo napisał:

Mi brakuje najbardziej strony gdzie można stworzyć Samego siebie - Tyle że wirtualnego...
Chodzi mi tu o model 3d, gesty, zachowania, najprawdziwsze życie (Second Life przy tym wymięka)


<buhaha> dobry pomysł, ale jak ci brakuje czegoś takiego to poprostu zagraj sobie w Simsy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 00:22, ŚwinkaBobo napisał:

Mi brakuje najbardziej strony gdzie można stworzyć Samego siebie - Tyle że wirtualnego...
Chodzi mi tu o model 3d, gesty, zachowania, najprawdziwsze życie (Second Life przy tym wymięka)

A dobre by było. Tylko że założę się że wiele ludzi by to po prostu oszukiwało :P. Np. Robiąc siebie 2x ładniejszego/ładniejszą ^^. Dlatego też to nie ma większego sensu :P. A jeśli chodziło by o wstawienie zdjęcia i na wzór zrobienia ''''siebie''''. To też można by było to łatwo oszukać ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi brakuje serwisu o grze Majesty (stara, ale genialna) oraz porządnego serwisu o serii Legacy of Kain (są również polskie ale nie umywają się do np. http://www.dark-chronicle.co.uk/info/index.php, poza tym dobrego serwisu o grach (coś jak gry OnLine), tyle że tam za każdą pierdółkę trzeba płacić kupę szmalu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 00:26, Yanek12 napisał:

A dobre by było. Tylko że założę się że wiele ludzi by to po prostu oszukiwało :P. Np. Robiąc
siebie 2x ładniejszego/ładniejszą ^^. Dlatego też to nie ma większego sensu :P. A jeśli chodziło
by o wstawienie zdjęcia i na wzór zrobienia ''''siebie''''. To też można by było to łatwo oszukać
^^.


mi tam by się to bardzo podobało, wielkie możliwości. Fajnie by było gdyby zrobili grę o "Prawdziwym świecie", powiedzmy 1000000 profesji... takie tam wiesz.... pierdoły. Złodziej, Lekarz i takie podzespoły jak Stomatolog i takie tam, wszystko osadzone w dzisiejszych czasach o pięknej grafice i wielkim terenie (cały świat).
A co do tego by powstało z 5000 Britney spears i z 5000 Bradów pitów xD tylko że o innym nazwisku.
Ale by było naprawdę super jak by coś takiego powstało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 01:36, Shikoku napisał:

Mi brakuje takiego pstryczka blokującego dostęp do stron trollom i innym pokemonom. Naprawdę.


To by było dobre, bo poziom kultury i ogólnie inteligencja niektórych takich ludzi jest żałosna :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować