Zaloguj się, aby obserwować  
gregorik

Komórki- czego nie warto kupic???

11 postów w tym temacie

polecam kupic motorole ;) wytrzymala i latwa w uzyciu.Moze nie mam najnowszej motoroli bo mam v300 ale aparat i sms-y mi wystarczają :) no musi jeszcze dzwonic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie nie polecam simensa cx65, 2 tygodnie sam z siebie sie rozwalil (nie upadl, nie zalalem go ani nic w podobnego) zawieszal sie przez 3 dni i jak sie juz zawiesil ostatnio tak sie juz nie wloczyl://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ja mam C65 i jest równie "wspaniały" :) Jak się zawiesi, to trzeba czekać aż się sam wyłączy, albo wywalić baterię. Dobrze, że mam pudełko, akcesoria i pełną dokumentację to go sprzedam i N-Gage''a sobie kupię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Preferuję i toleruję tylko Nokię, używałem inne marki ale nie potrafiłem przywyknąć do zawiłości menu, blokowania telefonu jednym przyciskiem i innego typu "udogodnień".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja polecam simensy. z moich znajomych tyklko ja mam simensa i wszyscy maja jakies problemy z telefonami a ja nie. w koncu to nie jest byle jaka firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widzę same pochwały dla Nokii więc może zapytam jak modelem 6020 zrobić zdjęcie które przesłane będzie wieksze rozmiarowo niż znaczek pocztowy - niby w instrukcji jest tryb 640x480 oraz kilkaset kb (jak nie więcej...) pamięci na fotkę - póki co w serwisie też nie wiedzieli co i jak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze względów ekonomicznych najlepsza będzie NOKIA, gdyż jeśli będziecie ją zamierzali później sprzedać (Allegro, eBay) to dużo nie stracicie. One najmniej tracą na wartości!!! A jeśli to jest jakiś dobry model to po roku użytkowania możecie za nią HOHO dostać całkiem niezłą sumke! Są telefony (innych marek), które na Allegro chodzą nawet poniżej 50% swej sklepowej ceny. A Nokie!!! Mój kumpel sprzedał w komisie (bardzo starą) Nokie 3310 za 150 zł!!! Za 50 zł więcej dostaniecie na Allegro Siemensa C65 z kolorowym i aparatem!!! Teraz już wiecie, że najbardziej opłacalne są NOKIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować