Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nintendo funduje Wii chorej dziewczynce

67 postów w tym temacie

Jak świątecznie. :) A tak serio to Nintendo upiekło dwie pieczenie na jednym ogniu. Po pierwsze postąpiło bardzo szlachetnie, a po druga sprawa, to wzmocnienie pozycji swojej firmy w oczach innych. Gdyby wszyscy wydawcy gier komputerowych i producenci konsol tak robili to świat byłby lepszy. Mnóstwo dzieci, które na to zasługują swoim słabym stanem zdrowia lub warunkami życia otrzymałoby coś na powiększenie uśmiechu na ich twarzyczkach, a producenci tylko by na tym zyskali. Tak trzymać Nintendo! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, anielskie N wydało całe 200 dolców z miliardów jakie mają, wzruszenie odbiera mi głos.

Mogli by sie chwalic gdyby dali jej Wii + kasę na leczenie czy coś ><

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Co prawda umożliwienie gry dziewczynce wymagało przymocowania Wiilota do jej ręki za pomocą trzech frotek, ale udało się i jak twierdzą jej najbliżsi - nic nie było w stanie zmazać uśmiechu z jej twarzy." - Ludzie, no bez jaj :/

Zaitsev, genialny komentarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie super sprawa.A wy obracacie kota ogonem - napisali list o Wii i nina dała i to jest gest.
A wy odrazu jedziecie.Jak byście wy mieli firme taką to byście rozdawali pięniądze, bo rosną na drzewach pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 15:35, Geek with AS napisał:

E ja mam zespół aspergera, kto mi zafunduje xboxa 360 ?

Ej pisz do M$, może też coś przyślą... ;>

Ale tam, ciekawe czy Ninny zdecyduje się oddać tysiąc Wii na rzecz organizacji charytatywnych dla dzieci? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol zaraz sie poplacze. zal 4 litery sciska... widac tam gdzie liczy sie kasa to nawet chorobe wykorzystaja zeby zareklamowac swoje produkty, zeby dali mln $ na leczenie i Wii to co innego a tak? ŻAL.RU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo szlachetne z ich strony ale jak już pisali mogli by dać przy okazji na leczenie a nie Wii na którym nie będzie mogła grac ;/
Ja mam katar więc poprosze też Wii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

speców od marketingu mają dobrych:
#dać jedno Wii choremu dziecku-wielka reklama na cały świat

nie ma co ludzie to umieją zarabiać na cudzym cierpieniu ...

#edit
nie ma co akcje charatatywne zbieraja dziesiatki tysiecy i nic im to nie daje, Wii dalo swoja wlasna konsole i maja rekleme :d

no ale nie ma co pada do x'a raczej do frotki by nie przyciepli brawo dla Wii
umieram ze wzruszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby szlachetnie... Ale do cholery jasnej czemu odrazu jest to znane na cały świat? Czysta Komercha ot co. Jeszcze z chorej dziewczynki maskotkę robią... Pozdro 600 panowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezu ludzie ale wy marudzicie :) Rodzice tej dziewczynki napisali list do Nintendo z prośbą o udostępnieniem konsoli. No i Ci drudzy zrobili to co zrobić powinni; gorzej by było jakby w ogóle nie odpowiedzieli i konsoli nie przysłali. Zachowali się całkiem fair, a ten cały szum w okół tego zdarzenia jest niepotrzebny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)
co racja to racja, ale jakos tego nintendo po cichu nie zorbili :
''przyjechali poplakali dali i spadali''
tylko mozna powiedziec rozkrecili sie na tym zrobili sobie z tego reklame ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować