• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
SooS

Problem z Zoo Tycoon 2

Pytanie

mam problem kiedy chcę zainstalować Zoo Tycoon 2 Podwodny Świat to kiedy nacisnę instaluj to później piszę tylko czy chcę usunąć zoo tycoon 2!! Tak samo jest z Wymarłe Gatunki

20071228113914

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 28.12.2007 o 11:39, SooS napisał:

mam problem kiedy chcę zainstalować Zoo Tycoon 2 Podwodny Świat to kiedy nacisnę instaluj to
później piszę tylko czy chcę usunąć zoo tycoon 2!! Tak samo jest z Wymarłe Gatunki


Prawdopodobnie miałeś już na dysku tą grę i usunąłeś katalog poprzez Delete i teraz w rejestrze wszystko zostało i nie możesz zainstalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.01.2008 o 13:50, jolcyk napisał:

Mamy ten sam problem, na razie wgryzamy się i kombinujemy bez efektów...

Reczne odinstalowanie gry

w uruchom wpis regedit i W rejestrze Windows przejść do następującego klucza: HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\ i znajdz folder z Zoo tycoon i skasuk go.

Przejdz do katalogu: C:\Program Files\InstallShield Installation Information i usunąć folder o takiej samej nazwie

Aha to jest zmiana wartosci rejestru więc warto zrobić kopie zapasową rejestru;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Siema mam ten sam problem

ale :
w uruchom wpis regedit i W rejestrze Windows przejść do następującego klucza: HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\ i znajdz folder z Zoo tycoon i skasuk go.

@up kiedy w regedit wchodze do uninstall i tam nie mam folderu zoo tycoon.

I :
Przejdz do katalogu: C:\Program Files\InstallShield Installation Information i usunąć folder o takiej samej nazwie

@up też tam nie mam takiego folderu....


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować