Zaloguj się, aby obserwować  
reykan

Single vs multi

26 postów w tym temacie

Dnia 30.12.2007 o 12:22, reykan napisał:

Tak jak w tytule, zapraszam do dyskusji o tym, co rządzi w dzisiejszym świecie: tryb dla jednego
czy wielu graczy. Jakie są największe zalety obu trybów, aby przechylić szalę zwycięstwa na
swoją stronę? Jakie tytuły o tym dzisiaj decydują? Jaką przewidujecie dla obu trybów przyszłość?

witam!:) i am come back:)
a wiec:
wg mnie single i multi sa bardzo przydatne. ja np jak gram w hack&slashe to lubie sobie poexpic na singlu zanim wbije na multi. wiec uwazam iz oba sa tak samo wazne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo - przez sieć można zmierzyć się z żywymi przeciwnikami, a nie z komputerowymi, których inteligencja pozostawia wiele do życzenia ^^.
Rzeczą przemawiającą za trybem single player, jest to, że gry pozbawione multi mają zazwyczaj ciekawszą fabułę, gdyż producenci skupiają się tylko na tym trybie. Przykładem mogą być tu wszelakie eRPeGi, z Gothic''iem i TES-em na czele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szczególnie że taki choćby Oblivion nie ma w ogóle multi :P a i tak sobie świetnie ze sprzedażą radzi, więc widać, że są ludzi ceniący klimat, fabułę ponad rozgrywkę z żywymi graczami. imho czy single czy multi jest lepszy, zależy od gatunku gry/konkretnej gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Single - gralem kiedyś i gram , ale coraz mniej na PC , jesli o PS2 gram tylko na single i i to mi wystracza

Multi- jak nie bylo neta nie gralem :P , ale jak jest to bardziej preferuje grę multi ( gram w coh-a, sh3 , cod2 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 14:36, Rga napisał:

Zdecydowanie singiel, w końcu po co się zgrywam w Gothica


No ja nie wiem po co się męczysz i grasz w taką kiszkę. ;]

Do tematu: Single player uwielbiam za świetną fabułę (Baldursy), możliwość wielu wyborów, albo brak wyborów, za to świetnie oskryptowany - niby gra na raz, ale dostarcza mnóstwo frajdy. :] Multi natomiast umożliwia fajną zabawę z innymi ludźmi. Tam preferuję rozgrywki drużynowe, sporo zabawy jest grając ekipą np. w Guild Warsie. Czasem się przy okazji trafiają niezłe rozmowy, sytuacje itp. :)

Czyli, krótko mówiąc - najlepiej byłoby grać w multi z fabułą. = Guild Wars. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować