Zaloguj się, aby obserwować  
misiaczek12

Testosteron - Film... co o nim sądzicie?

18 postów w tym temacie

Dawno dawno temu a mianowicie w zeszłym roku na ekrany kin został wpuszczony film pt. Testosteron... Film o specyficznym poczuciu humoru :D:D... co o nim sądzicie ? jak wam się podobał? Według mnie film był bardzo śmieszny :D:D... Wypowiadajcie się na temat tego filmu oraz o nadchodzącym Lejdis tych samych twórców... ale to prędzej w Lutym :D:D... A i moderatorów proszę o nie degradowanie użytkowników którzy pozwolą sobie przytoczyć cytaty z tego filmu a użytkowników proszę w miarę możliwości nie przytaczanie cytatów słowo w słowo :D:D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 15:55, Meykan napisał:


ekhem... drogi meykanie... to tak jak byś powiedział na kogoś kto stworzył ten temat który akurat dotyczył władcy... http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=1531#u_327 EJ STARY TEN TEMAT JEST BEZ SENSU NAPISZ LEPIEJ SOBIE W TEMACIE OGÓLNYM O KSIĄŻKACH I O FILMIE... sory:/ a tak poza tym jeżeli nie oglądałeśfilmu to polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 16:00, misiaczek12 napisał:

> Dopisz się tu: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=255#u_9048

ekhem... drogi meykanie... to tak jak byś powiedział na kogoś kto stworzył ten temat który
akurat dotyczył władcy... http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=1531#u_327 EJ STARY TEN TEMAT
JEST BEZ SENSU NAPISZ LEPIEJ SOBIE W TEMACIE OGÓLNYM O KSIĄŻKACH I O FILMIE... sory:/ a tak
poza tym jeżeli nie oglądałeśfilmu to polecam :D

Film nie był taki zły choć brakowało mu.... Dodatkowych 90 minut :))) Film był świetny! Podobał mi się Tomasz Kot :) Jak ktoś obejrzy to będzie wiedział dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 16:00, misiaczek12 napisał:

ekhem... drogi meykanie...

Eh... gdyby każdy założył co najmniej temat o swoim ulubionym filmie, to jak sądzisz... ile by ich było. Po to są tematy ogólne, żeby móc rozmawiać bez ograniczeń - a nie jeden film i koniec. Staramy się na gram.forum minimalizować liczbę wątków, a nie na odwrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 15:31, paweusz napisał:

> ekhem... drogi meykanie...
Eh... gdyby każdy założył co najmniej temat o swoim ulubionym filmie, to jak sądzisz... ile
by ich było. Po to są tematy ogólne, żeby móc rozmawiać bez ograniczeń - a nie jeden film i
koniec. Staramy się na gram.forum minimalizować liczbę wątków, a nie na odwrót.

Wedłu twojej "teorii" powinni też zamknąć tematy np Guild Wars, Diablo, Bladurs Gate itp itd. Wsumie było by z 20 tematów. A jeśli ktoś chce coś kąkretnego to właśnie tworzy taaki temat w którym dostanie odpowiedź bądź będzie zadowolony z odpowiedzi... I wdg. mnie jest to potrzebne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 16:00, misiaczek12 napisał:

> Dopisz się tu: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=255#u_9048

ekhem... drogi meykanie... to tak jak byś powiedział na kogoś kto stworzył ten temat który
akurat dotyczył władcy... http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=1531#u_327 EJ STARY TEN TEMAT
JEST BEZ SENSU NAPISZ LEPIEJ SOBIE W TEMACIE OGÓLNYM O KSIĄŻKACH I O FILMIE... sory:/ a tak
poza tym jeżeli nie oglądałeśfilmu to polecam :D



Masz temat o filmach co warto objzec a co nie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Misiaczek właśnie odpowiedział na to ... Popatrz może co piszą inni a potem dopisuj spam ;) a Jesli chodzi o temat o filmach to według mnie to on jest bezsensu i do dobrych filmów powinno się zakładać oddzielne tematy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 15:31, paweusz napisał:

Eh... gdyby każdy założył co najmniej temat o swoim ulubionym filmie, to jak sądzisz... ile
by ich było. Po to są tematy ogólne, żeby móc rozmawiać bez ograniczeń - a nie jeden film i
koniec. Staramy się na gram.forum minimalizować liczbę wątków, a nie na odwrót.

Ooo ciekawe! Nowości się człowiek może dowiedzieć przeglądając forum. Przecież w regulaminie nie ma nic o minimalizowaniu ilości tematów na forum. Jak tematu o czymś nei ma, to można go założyć. A ty lepiej byś wnosił o zamykanie tematów w stylu różniastych ekstremalnie głupich ''gier forumowych w stylu masz czy nie masz, słowna zabawa, lubisz czy nie lubisz itp. itd. Durne nabijacze postów, nikt się w tych tematach nawet nie wysila, żeby napisać coś od siebie, coś ciekawego, a nie tylko: "mam. masz gothica 3? --- nie mam. masz diablo 2?" ... :/ Totalna porażka.

A wracając do tematu. Testosteron rzeczywiście jest fajny, chociaż niektórzy aktorzy zupełnie do tego filmu nie pasują, za przykład niech posłuży ten gitarzysta, nie znam nazwiska aktora. Cieć jeden, a struga kozaka :) I nie podobała mi się postać Szyca, taki totalny prostak, chociaż niektóre teksty miał dobre :] Maciek Stuhr jak zwykle poradził sobie nieźle. O dziwo Adamczyk wypadł fajnie, chociaż normalnie to go nie znoszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 15:45, DreaN napisał:

a Jesli chodzi o temat o filmach to według mnie to on jest bezsensu i do dobrych filmów powinno
się zakładać oddzielne tematy ...


A czy uważasz, że Testosteron jest na tyle dobrym filmem, że powinien mieć własny temat? Bo ja nie...
Jest film, który kompletnie nie przypadł mi do gustu i przełączyłam na inny program w połowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.01.2008 o 15:51, .Sabina. napisał:

A czy uważasz, że Testosteron jest na tyle dobrym filmem, że powinien mieć własny temat? Bo
ja nie...
Jest film, który kompletnie nie przypadł mi do gustu i przełączyłam na inny program w połowie...


Każdy maj swój gust, a o gustach i kolorach się nie dyskutuje więc jeśli film ci się nie podoba to nie patrz na ten temat... jesteś przedstawicielką płci pięknej więc w sumie nie dziwie się twojej opini...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 15:51, .Sabina. napisał:

> a Jesli chodzi o temat o filmach to według mnie to on jest bezsensu i do dobrych filmów
powinno
> się zakładać oddzielne tematy ...

A czy uważasz, że Testosteron jest na tyle dobrym filmem, że powinien mieć własny temat? Bo
ja nie...
Jest film, który kompletnie nie przypadł mi do gustu i przełączyłam na inny program w połowie...

Tak uważam. To że tobie się nie podobał to nie znaczy że inni tego nie lubią a o gustach się nie dyskutuje. Pozatym jeśli do filmu masz zastrzeżenia to poprostu omijaj go szerokim łukiem a nie psuj nam dobrą zabawe ze wspominania tego filmu xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 15:54, DreaN napisał:

Tak uważam. To że tobie się nie podobał to nie znaczy że inni tego nie lubią a o gustach się
nie dyskutuje. Pozatym jeśli do filmu masz zastrzeżenia to poprostu omijaj go szerokim łukiem
a nie psuj nam dobrą zabawe ze wspominania tego filmu xDD


Generalnie nie zamierzam psuć wam zabawy ze wspominania teksów - po prostu uważam, że nie jest to na tyle dobry film, żeby zasługiwał na swój osobny temat. Takim filmem jest Władca Pierścieni, ale na pewno nie Testosteron... Ale to jest tylko moje zdanie - więc róbcie co chcecie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż zgadzam się! Mi także testosteron nie przypadł do gustu, z rozmów ze znajomymi mało komu się spodobał. Ja w każdym bądź razie nie dotrwałem do końca. I nie chodzi tu o psucie komukolwiek zabawy, po prostu uważam że temat ten jest niezbyt potrzebny ze względu na jego małe zainteresowanie, spowodowane tym że film jest niezbyt ciekawy dla większości widzów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 16:13, TigerXP napisał:

Cóż zgadzam się! Mi także testosteron nie przypadł do gustu, z rozmów ze znajomymi mało komu
się spodobał. Ja w każdym bądź razie nie dotrwałem do końca. I nie chodzi tu o psucie komukolwiek
zabawy, po prostu uważam że temat ten jest niezbyt potrzebny ze względu na jego małe zainteresowanie,
spowodowane tym że film jest niezbyt ciekawy dla większości widzów.

Ponawiam~!! TEstosteron ma w xsobie coś specyficznego i nie każdy może odebrac tą "głupkowatą" komedia jako żart i zarazem nie każdemu może się ona podobac. Akurat mi, Misiaczkowi i jeszcze kilku osobą się ona podoba więc jeśli to bie się NIE podoba poprostu o tym nie pisz... Dla NAS ten film był warty założenie oddzielnego tematu:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 15:59, .Sabina. napisał:

Generalnie nie zamierzam psuć wam zabawy ze wspominania teksów - po prostu uważam, że nie jest
to na tyle dobry film, żeby zasługiwał na swój osobny temat. Takim filmem jest Władca Pierścieni,
ale na pewno nie Testosteron... Ale to jest tylko moje zdanie - więc róbcie co chcecie... ;)

Film wcale nie musi ZASłUGIWAĆ na osobny temat - jak ktoś ma taki kapry, to może sobie taki temat założyć, ot tak. W końcu od tego jest forum, a jak na razie to zarówno na forum, jak i w naszym kraju, panuje wolność słowa. Ktoś chce pisać o testosteronie, to ma taką możliwość, nawet jeśli wg niektórych forumowiczów film ten "nie zasługuje" na swój topic :P

TigerXP - kilka osób już się w temacie wypowiada, więc zainteresowanie jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam to jest temat o filmie testosteron jeżeli ci się film nie podoba to nie pisz!!! To jest temat o wyjątkowym filmie... rozumiem, że nie każdemu przypadł on do gustu... ale tak żeby chociaż troche o testosteronie powiedzieć to może coś o obsadzie??? Quatre coś zaczął ale wy wolicie się kłócić -.- '' masakra... ;p;p co sądzicie o obsadzie??? według mnie szyc akurat pasował do roli... chociaż aktor grający pakera z gitarą (nie pamiętam imienia aktora :/:/) nie pasował absolutnie... fajnie zagrał ojciec kornela (znów nie pamiętam nazwiska aktora)... powiedzcie coś co sądzicie o tym filmie i prosze nie kłócić się i nie robić offtopów!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować