Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Stan obecny czwartego MGS-a

15 postów w tym temacie

Fajnie, że starają się dopracować to na maxa.
To będzie dopiero gra... Już doczekać się nie mogę!
heh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pepsi

Ryan Payton z Kojima Productions wyjawił, na jakim poziomie zaawansowania są obecnie prace nad grą Metal Gear Solid 4. Najważniejszą informacją jest, że premiera niezwykle oczekiwanej produkcji na PS3 wciąż zaplanowana jest na drugi kwartał bieżącego roku.

Przeczytaj cały tekst "Stan obecny czwartego MGS-a" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech dopracują ten tytuł jak tylko się da, żeby nie podzielił losu innych zapowiadanych-na-hity gier na PS3, takich jak np. Lair. Choć szczerze mówiąc, to o tą grę chyba nie musimy się obawiać, w końcu to nowy Metal Gear Solid. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 14:19, Azuredragon napisał:

Niech dopracują ten tytuł jak tylko się da, żeby nie podzielił losu innych zapowiadanych-na-hity
gier na PS3, takich jak np. Lair. Choć szczerze mówiąc, to o tą grę chyba nie musimy się obawiać,
w końcu to nowy Metal Gear Solid. ;)

Racja, mogliby i robić do świąt, tylko aby był dobry.... ;P

btw Dzięki MGS''owi PS3 zyska na 100% na sprzedaży, toć to niemalże murowany hit będzie.... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja choć jestem fanem, ciut krytycznie wypowiem się na temat MGSa. Czytając opinie wielu fanów, nie fanów, redaktorów, krytyków. i innych dochodzę do wniosku, że MGSa trzeba dopracować. Przede wszystkim ruchy Snake''a. Jest kilka aspektów, które dają mi odczucie, że Snake jest zbyt sztywny.

Mam nadzieję, że ten czas, który pozostał programistą zostanie mądrze wykorzystany...

No i niech Pyton nie zamerykanizuje nam zbyt tego MGSa, bo koncepcja ''japońska'' wg mnie jest najlepsza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm w sumie to całkiem niedługo jednak współczuję tego czekania maniakom MGS-a ja do serii miałem pierwsze podejście przy Portable Ops które całkiem mi się spodobało, aha jak jestem przy tym czy ktoś ma jakieś informacje na temat kolejnej odsłony Portable Ops??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Metal Gear Solid 4 to będzie murowany hit.
Gra ta zapowiada się niezwykle ciekawie. Sam w niecierpliwości na nią czekam, ponieważ cała seria jest niezwykle udana. Pamiętam, jak będąc 5 latkiem zagrywałem się w pierwszą część Metala :) Z nadchodzącą "czwórką" budzę duże nadzieje. Na pewno nas ta gra nie zawiedzie, na co zresztą wskazują wszystkie zapowiedzi oraz filmy. Gdy tylko będę miał konsolę, będzie to gra którą kupię na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

już widzę jak ta gra zawojuje ale też bardzo bym chciał aby się ukazała na PC tak jak z MGS2 albo żeby się ukazał chociaż MGS3 heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To gra, dla której odkładam każdy grosz na PS3. To gra, na którą czekam z niecierpliwością. To gra, która praktycznie zmiecie konkurencję. To gra, która poniesie wyniesie sprzedaż na tak wysoki poziom jaki się Sony nie przyśnił. To gra, z którą ludzie wiążą ogromne nadzieje i najwyraźniej zostaną spełnione. Nic dodać nic ująć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować