Zaloguj się, aby obserwować  
michal_012

fifa 07 czy fifa 08 ( która część lepsza ? )

22 postów w tym temacie

Dnia 21.01.2008 o 19:52, michał 012 napisał:

Która część fify się wam bardziej podoba fifa 07 czy fifa 08 ?
Mi co prawda bardziej podoba się fifa 08 , a wam ?

Tematów o Fifie jest sporo :)
Jak dla mnie 08 to jedna z najgorszych odsłon serii natomiast 07 bardzo mi się podobała :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FIFA07 = FIFA08 (plus nowy tryb, ale to nic nie zmieni...)
Ciągle to samo, co z tego, że EA ma więcej licencji, ale ciągle jest wtórna i co raz nudna.
FIFA 2005 i FIFA 2003 - najlepsze części serii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 19:52, michał 012 napisał:

Która część fify się wam bardziej podoba fifa 07 czy fifa 08 ?
Mi co prawda bardziej podoba się fifa 08 , a wam ?

Ja seri FIFA nie lubie lepszy jest Pes a żeby nie spamować to 07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 08:41, MassterG napisał:

Jak dla mnie to wszytstko, jest to samo!!
Ale Fifa 08 ma aktualne składy i aby to się zmienia.



Fifa 07 jak nie chcesz wydawac więcej kasy a co do składów to ściągniesz se łatkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 20:00, Kerberos napisał:

FIFA07 = FIFA08 (plus nowy tryb, ale to nic nie zmieni...)

zmieniło sie, niestety na gorsze:/

Dnia 21.01.2008 o 20:00, Kerberos napisał:

Ciągle to samo, co z tego, że EA ma więcej licencji, ale ciągle jest wtórna i co raz nudna.

FIFA 2005 i FIFA 2003 - najlepsze części serii


o tu sie zgadzam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się na fifie i nigdy w tą grę nie zagram ale mam takie pytanie:Po co od razu zakładać temat?Przecież wystarczy spojrzeć na komentarze w sklepie gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W FIFA08 jest dużo zaniżony poziom trudności. Na klasie światowej wygrywasz 3:0 to potem przeciwnikowi nie chce się dalej grać przy czym końcowy rezultat może wynosić od 5:0 w górę. W FIFA 06 - FIFA 2004 klasa światowa była wiele trudniejsza i ciężko było wyłuskać rezultat 2:0 (ustawienie 4-4-2, nastawienie zbalansowane). Pewnie będziecie się jeszcze pytać, że w 08 jest poziom Legendarny i czemu nie piszę? Ogółem - ciut większy stopień trudności i przeciwnik przynajmniej nie poddaje się i gra do końca (przynajmniej w moim odczuciu), a klasowi stawiają mocny opór już na początku. O trybie zostań gwiazdą nic nie powiem, bo nie próbowałem... Mam przynajmniej nadzieję, że FIFA09 (lub inna nazwa, nie wiadomo co EA w tym roku wymyśli...) będzie miała w sobie ten realizm, czyli im wyższe poziomy trudności tym bardziej błyskotliwsze i niebezpieczne akcje przeciwnika. Ogółem poziom trudności odwzorowałby bardziej współczesny futbol. Chciałbym również, by bardziej położono nacisk na twarze i licencje niektórych lig i drużyn oraz markowe buty w trybie tworzenia. Grafika też mogłaby zostać podrasowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 21:41, Kerberos napisał:

W FIFA08 jest dużo zaniżony poziom trudności. Na klasie światowej wygrywasz 3:0 to potem przeciwnikowi
nie chce się dalej grać przy czym końcowy rezultat może wynosić od 5:0 w górę. W FIFA 06 -
FIFA 2004 klasa światowa była wiele trudniejsza i ciężko było wyłuskać rezultat 2:0 (ustawienie
4-4-2, nastawienie zbalansowane). Pewnie będziecie się jeszcze pytać, że w 08 jest poziom Legendarny
i czemu nie piszę? Ogółem - ciut większy stopień trudności i przeciwnik przynajmniej nie poddaje
się i gra do końca (przynajmniej w moim odczuciu), a klasowi stawiają mocny opór już na początku.
O trybie zostań gwiazdą nic nie powiem, bo nie próbowałem... Mam przynajmniej nadzieję, że
FIFA09 (lub inna nazwa, nie wiadomo co EA w tym roku wymyśli...) będzie miała w sobie ten realizm,
czyli im wyższe poziomy trudności tym bardziej błyskotliwsze i niebezpieczne akcje przeciwnika.
Ogółem poziom trudności odwzorowałby bardziej współczesny futbol. Chciałbym również, by bardziej
położono nacisk na twarze i licencje niektórych lig i drużyn oraz markowe buty w trybie tworzenia.
Grafika też mogłaby zostać podrasowana.


FIFA 09 ma być już next-genowa a co do numerką to myśle że jeszcze go nie zmienią dopiero w 2010 roku(FIFA 10 albo 010=D) Znacznie trudniej jest bramke strzelić bo bramkarze są zarąbiści;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 19:52, michał 012 napisał:

Która część fify się wam bardziej podoba fifa 07 czy fifa 08 ?
Mi co prawda bardziej podoba się fifa 08 , a wam ?


czy w tych fifach coś sie zmienia ^^?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do bramkarzy masz całkowitą rację, ale to nie przeszkadza wychwycić parę karygodnych błędów, m.in. gdy strzelasz z daleka (wysoka piłka) automatycznie parują ją na rzut rożny przy niskich piłkach odbijają przed siebie zamiast na bok co utrudniałoby to możliwość dobitki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 18:42, Mroczny Joga napisał:

> Która część fify się wam bardziej podoba fifa 07 czy fifa 08 ?
> Mi co prawda bardziej podoba się fifa 08 , a wam ?
>

czy w tych fifach coś sie zmienia ^^?

nie , ale każda jest lepsza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 20:06, Mroczny Joga napisał:

Czyli jak sie nic nie zmienia to jak może byc lepsza xD?

Wiesz co widać że nic nie wiesz o fifie , a co do twojego pytania to odpowiem tak JEST LEPSZA GRAFIKA , LEPSZE KOMENTARZE , I WOGOLE WSZYSTKO !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No bo wole w rl pograc w piłke a co do twojej wypowiedzi widze że jestes fanem i cie nie przegadam ale cuż.. z tego co wiem grafika najlepsza nie jest(a i najwazniejsza nie jest) komentarze tez ponoc nienajlepsze a co do "wszystkiego" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować