• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Hubi_Koshi

Książe i Tchórz. Problem

Pytanie

Ostatnio zainstalowałem i próbowałem grać w pewną Polską przygodówkę pod tytułem "Książe i Tchórz". Komp nie robił żadnych problemów podczas instalacji, ale kiedy próbuje włączyć grę to w trakcie uruchamiania się pokazuje mi następujący komunikat "Error: Failed to Load File"ALL\Mouse1.cur" i po kliknięciu OK wychodzi do pulpitu. Mój komp to:
Celeron 2GHZ, Pamięć 256DDRam, GeForce4 MMX440, SoundBlaster24bit, WindowsXP Profesional z Service Packiem 2, Najnowsze sterowniki do graficznej i DirectX9C.
Czy ktoś jest w stanie powiedzieć co jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Nie jestem pewny czy ta starawa ( ale świetna ) giereczka pociąga na takim kompie ;)
1 # Aby sprawdzić czy twoja płyta nie jest zj.....zepsuta, zanieś do kolegi i zainstaluj ( jeżeli to legalne , tylko na chwile :P ) i sprawdź czy działa, najlepiej do kolegi co ma starszy komputer i się wszystko wyjaśni
2 # W jakim stanie jest owa płyta ?
3 # powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.01.2006 o 18:29, Hubi Koshi napisał:

Płytka w stanie dobrym, jak już wspomniałem podczas instalacji problemów nie robiła, spróbuje
jeszcze pokombinować przy "Zgodności"

>Niestety ta gra nie wchodzi na windowsa xp ja tez mam ten problem i jak poszedlem do takiego hakera on mi tak powiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.01.2006 o 18:20, Hubi Koshi napisał:

Ostatnio zainstalowałem i próbowałem grać w pewną Polską przygodówkę pod tytułem "Książe i
Tchórz". Komp nie robił żadnych problemów podczas instalacji, ale kiedy próbuje włączyć grę
to w trakcie uruchamiania się pokazuje mi następujący komunikat "Error: Failed to Load File"ALL\Mouse1.cur"
i po kliknięciu OK wychodzi do pulpitu. Mój komp to:
Celeron 2GHZ, Pamięć 256DDRam, GeForce4 MMX440, SoundBlaster24bit, WindowsXP Profesional z
Service Packiem 2, Najnowsze sterowniki do graficznej i DirectX9C.
Czy ktoś jest w stanie powiedzieć co jest nie tak.

Mialem identyczny problem z ta grom , i to bylo z 1/2 roku temu wiec po 1tygodniu zabiegów udalo sie sprubuj ustawic tryb zgodonosci na w98, zainstalnonc stare sterowniki i directx 6-7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Przepraszam że odświeżam tak stary temat. Ale w końcu znalazło się rozwiązanie problemu z działaniem tej gry na XP, szczegóły na moim gramsajcie. Dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.03.2008 o 21:08, Sad Statue napisał:

Przepraszam że odświeżam tak stary temat. Ale w końcu znalazło się rozwiązanie problemu
z działaniem tej gry na XP, szczegóły na moim gramsajcie. Dziękuje


Dzięki!
Właśnie przez cały dzień tworzyłem prezentacje maturalną i chciałem odpocząć i przyszła mi na myśl gra z mej młodości.. I tak słuchałem tego czarodzieja we wstępie to wyłapałem dowcip którego ongiś będąc mały zrozumieć nie mogłem: "i wszedł w niczym łatwo rozkoszną dziurkę... ekmm nieważne" czy coś w tym stylu.. No jeszcze raz wielkie dzięki, za tą wieść.. ale mogłeś tutaj dać ten link, a nie robić sobie reklamę gramsajta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować