Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

Battlefield Heroes

3284 postów w tym temacie

Dnia 26.04.2009 o 13:29, Citkowsky napisał:

Laptop nie będzie do grania tylko do spraw biurowych , oglądania filmów, słuchania muzyki
no i surfowania po necie to tez taki mi wystarczy. Do grania to mam stacjonarny:)
A z gier to ma działać minimum BF Heroes, Wolfenstein ET i Simsy 2 ewentualnie 3 jak
wyjdzie. Czyli jak Heroesy działają na X3100 to na X4500 będzie ciutkę lepiej nawet:)
Podbudowałeś mnie:)

Spoko, ja jestem zmuszony grać na lapku bo mi komp padł, ale mam 360, więc nie jest źle;)
a z tymi Simsami to co do 3 nie był do końca pewny czy będzie dobrze chodzić ale w końcu EA będzie chciało sprzedać kolejne 20 mln gry więc pewnie zoptymalizują grę pod co tylko się da;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wam obydwu. Mam jeszcze jedno pytanie. Może głupie, ale wolę się upewnić. Czy ilość flag, jakei zostały danej druzyeni w danej rundzie zależy od ilości przejetych punktów i zabitych ludzi? Tzn. czy jeżeli na tym wyznaczniku u góry ekranu widnieje pod moja flagą 2x znaczy to, ze gdy zabije członka wrogiej drużyny oni stracą dwie flagi z 50, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 15:48, Robhaal napisał:

Dzięki wam obydwu. Mam jeszcze jedno pytanie. Może głupie, ale wolę się upewnić. Czy
ilość flag, jakei zostały danej druzyeni w danej rundzie zależy od ilości przejetych
punktów i zabitych ludzi? Tzn. czy jeżeli na tym wyznaczniku u góry ekranu widnieje pod
moja flagą 2x znaczy to, ze gdy zabije członka wrogiej drużyny oni stracą dwie flagi
z 50, tak?


Te liczby to nie są flagi drużyny, to są zwykłe punkty. A to 2x, albo 3x, itd. to jest ilość posiadanych flag. Im więcej flag tym szybciej przeciwnicy tracą punkty za straconego żołnierza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 16:09, Markush napisał:

Te liczby to nie są flagi drużyny, to są zwykłe punkty. A to 2x, albo 3x, itd. to jest
ilość posiadanych flag. Im więcej flag tym szybciej przeciwnicy tracą punkty za straconego
żołnierza.

Dokładnie, w Heroes nie jest tak jak w poprzednich częściach, że punkty odejmują się automatycznie w zależności od ilości posiadanych flag szybciej lub wolniej a wpływają "tylko" na to ile punktów traci drużyna po śmierci jej członka, teoretycznie trzeba więcej walczyć ale w praktyce często zdarza mi się widzieć na pierwszym miejscu ludzi, którzy mają 0-1 zabić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 16:31, IceCent napisał:

/.../ w praktyce często zdarza mi się widzieć na pierwszym miejscu ludzi, którzy
mają 0-1 zabić.


Bo za zdobywanie flag łatwiej zdobywać punkty niż za zabijanie. Osoby z taką liczbą zabić najmniej przyczyniły się do zwycięstwa drużyny. A jeśli drużyna przegra to można powiedzieć, ze tylko drużynie zaszkodzili. Wydaje mi się, że nie wszyscy wiedzą na czym ta gra polega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O to mi chodziło, musiałem się w takim razie nie dokładnie wypowiedzieć. Mam jeszcze jedno pytanie. Czy gdy Wy gracie, Royal Army też tak często przegrywa? Oo Należę do nich, i jakieś 2/3 meczy przegrywamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 16:43, Zauri napisał:

nom, same nuby w tym royal army sa :) (w tym ja :D)

Ale szczerze mówiąc, ciekawe dlaczego tak jest? Czyżby wszystkie pr0''sy BF:H grały naziolami? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Czy gdy Wy gracie, Royal Army też tak często przegrywa? Oo Należę do nich,

Dnia 26.04.2009 o 16:42, Robhaal napisał:

i jakieś 2/3 meczy przegrywamy.


Widzisz. I po co Ci było ich wybierać? ;)
Zupełnie nie wiem czym to jest spowodowane, ale tak to już jest. Rzadko się spotykam z tym by Royalsi wygrywali. Dobrze przynajmniej, że często spotykam wyrównane walki, choć i miażdżące przewagi Nationals często się zdażają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak myslicie, co sie stanie, jak BH:H bedzie ogolodostepna ? (po premierze) czy nasze postacie znikna ?? czy weterani dostana jakies bonusy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 17:44, Zauri napisał:

jak myslicie, co sie stanie, jak BH:H bedzie ogolodostepna ? (po premierze) czy nasze
postacie znikna ?? czy weterani dostana jakies bonusy ??

Postacie zostaną, a czy będą jakieś bonusy... możliwe, np. jakiś ciuszek na stałe etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 17:39, plada napisał:

W 2., jak i w 1. pytaniu chodziło mi o HP, czyli Hero Points :)

Hero Points każda z postaci zdobywa własne. Dostajesz 1 punkt co dwa poziomy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 17:57, Daimon_Frey napisał:

> W 2., jak i w 1. pytaniu chodziło mi o HP, czyli Hero Points :)
>
Hero Points każda z postaci zdobywa własne. Dostajesz 1 punkt co dwa poziomy.

Dziękuję za odpowiedzi :) Już nie mam pytań (narazie :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie - ma ktoś jeszcze klucz? ;) QLive zaczyna się już nudzić, tym bardziej, że bardziej podobają mi się klimaty IIWŚ z humorkiem, a zamiast zrobić otwartą betę jak QL to się bawią w kody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a może zagramy w najbliższym czasie jakiś meczyk wspólnie? Kilkoro by nas się zebrało po jednej i po drugiej stronie. Co wy na to?
@Daimon_Frey - Ja i tak wolę stać po stronie Tych Dobrych, dlatego wybrałem Royal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 20:10, Robhaal napisał:

Panowie, a może zagramy w najbliższym czasie jakiś meczyk wspólnie? Kilkoro by nas się
zebrało po jednej i po drugiej stronie. Co wy na to?

Ja się zgłaszam! Świetny pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 20:10, Robhaal napisał:

Panowie, a może zagramy w najbliższym czasie jakiś meczyk wspólnie? Kilkoro by nas się
zebrało po jednej i po drugiej stronie. Co wy na to?
@Daimon_Frey - Ja i tak wolę stać po stronie Tych Dobrych, dlatego wybrałem Royal :)


ja też mógłbym zagrać ale nie ma szans zrobić coś takiego. Próbowałem wbić z gogiellem w dwóch na jeden to jaki był problem. Zawsze wchodziliśmy i już był pełen. Takie coś można by zoorganizować może jak już gra wyjdzie. Może wtedy będzie można po prostu już wybierać serwery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 20:10, Robhaal napisał:

Panowie, a może zagramy w najbliższym czasie jakiś meczyk wspólnie? Kilkoro by nas się
zebrało po jednej i po drugiej stronie. Co wy na to?
@Daimon_Frey - Ja i tak wolę stać po stronie Tych Dobrych, dlatego wybrałem Royal :)

Też bym mógł zagrać tylko ciężko będzie większą grupą się wbić na jeden serwer. I jakby co to ja byłbym raczej u Royalsów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować