Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

Battlefield Heroes

3284 postów w tym temacie

wow, milo ujrzeć takiego newsa po powrocie z wyjazdu wczesno-wakacyjnego :) no i sądząc po filmikach to mapa musi - że tak powiem - wymiatać :D

mam nadzieję, że uda mi się na niej niedlugo zagrać :)
dzięki za podanie informacji na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2010 o 10:32, lisek93 napisał:

wow, milo ujrzeć takiego newsa po powrocie z wyjazdu wczesno-wakacyjnego :) no i sądząc
po filmikach to mapa musi - że tak powiem - wymiatać :D

mam nadzieję, że uda mi się na niej niedlugo zagrać :)
dzięki za podanie informacji na forum :)


Nie ma sprawy :). Jeżeli też o nowościach w grze mowa, to jakiś tydzień temu wprowadzony został w grze sklep(pod przyciskiem O), w którym można kupować widżety i inne bajery, mi się bardzo przydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o, no nie spodziewalam się takich zmian w tak krótkim czasie :P
{ wcześniej ich tak dużo w tak krótkim czasie nie dodawali ;) }

dzięki raz jeszcze za doinformowanie, nowa opcja z pewnością się przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2010 o 23:01, Piterixos napisał:

Ja przerwać ładowanie mapy? Kolega pokazywał jak to zrobić, ale już zapomniałem.


A Esc nie działa? U mnie zwykle przerywa, wraca do ekranu postaci z informacją, że utracono połączenie z serwerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2010 o 23:03, Ring5 napisał:

> Ja przerwać ładowanie mapy? Kolega pokazywał jak to zrobić, ale już zapomniałem.


A Esc nie działa? U mnie zwykle przerywa, wraca do ekranu postaci z informacją, że utracono
połączenie z serwerem.


Zobaczę. A i mam pytanie, bo ja przez ostatnie dwa miesiące nie grałem, i chciałem się zapytać czy są jakieś rzeczy co można za darmo w grze dostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2010 o 14:01, Piterixos napisał:

Zobaczę. A i mam pytanie, bo ja przez ostatnie dwa miesiące nie grałem, i chciałem się
zapytać czy są jakieś rzeczy co można za darmo w grze dostać?


Gracze, którzy mają zarejestrowane Bad Company 2 dostali za friko 700 BF, ale to chyba było więcej niż 2 miesiące temu. Od tego czasu cisza. Nawet nowych ubiorów nie dodali (poza buźkami mundialowymi). Ciekawe, czy coś nowego się w ogóle pojawi w najbliższym czasie, czy też dali sobie już spokój z dodawaniem nowych przedmiotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie sobie wysłałem SMS za 11 zł i dostałem 305 BF:D no i wyrzutnia rakiet i spluwa dla gunnera unlimited:))) Nareszcie nie muszę się stresować że nie mogę grać z ulubionymi broniami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2010 o 14:16, Hell_Knight napisał:

Skoro już wydoili dużo zysków z BC2 to mogli by w BF:H udostępnić wszystko za darmo :/


Jakby dali taki ceny jak wcześniej były to by było fajnie:) bo żal mi moje 20k Vp wydawać w parę dni:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2010 o 19:49, Piterixos napisał:

Czy mój antywirus (Free AVG) może mieć wpływ na ilość lagów w grze? Bo przy maksymalnej
ilości graczy bardzo trudno mi grać:/

Używam tego samego antywirusa i gra mi bardzo, bardzo rzadko laguje. A łącze jakie masz?

A tak przy okazji ktoś orientuje się kiedy wyjdzie ta nowa mapka ( Woodlands )?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2010 o 23:57, wioslo95 napisał:

> Czy mój antywirus (Free AVG) może mieć wpływ na ilość lagów w grze? Bo przy maksymalnej

> ilości graczy bardzo trudno mi grać:/
Używam tego samego antywirusa i gra mi bardzo, bardzo rzadko laguje. A łącze jakie masz?

Mi gra przy 8vs8 dość często laguje na kilka sekund (za często) jak jest np 4vs4, albo jestem sam na servie to nie mam żadnych lagów. łącze mam z tego co wiem 25 Mb/s Chociaż sam nie wiem bo przy pobieraniu z neta nie zauważyłem jakiegoś wzrostu szybkości w porównaniu do starszego neta 8MB/s

Dnia 23.07.2010 o 23:57, wioslo95 napisał:

A tak przy okazji ktoś orientuje się kiedy wyjdzie ta nowa mapka ( Woodlands )?


Ja słyszałem że ta mapka ma wyjść w najbliższy poniedziałek.


A tak w ogóle to wie ktoś jak zrobić, żeby móc używać takiego granade Spam, albo EK bez przerwy? Bo widziałem na filmikach, że kolesie tak robili. Rzucali c chwila GS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2010 o 11:15, Piterixos napisał:

Mi gra przy 8vs8 dość często laguje na kilka sekund (za często) jak jest np 4vs4, albo
jestem sam na servie to nie mam żadnych lagów. łącze mam z tego co wiem 25 Mb/s Chociaż
sam nie wiem bo przy pobieraniu z neta nie zauważyłem jakiegoś wzrostu szybkości w porównaniu
do starszego neta 8MB/s

No to masz luksus. Ja mam 2 mb/s, ale to są uroki mieszkania na wsi. Podejrzewam, że chodzi o serwer. Na jakiś dziwnych serwach też mi laguje ale na tych " hosted by Salty'' s Pretzels " zawsze śmiga jak trza.

Dnia 24.07.2010 o 11:15, Piterixos napisał:

Ja słyszałem że ta mapka ma wyjść w najbliższy poniedziałek.

Dzięki za dobre wieści ;).

Dnia 24.07.2010 o 11:15, Piterixos napisał:

A tak w ogóle to wie ktoś jak zrobić, żeby móc używać takiego granade Spam, albo EK bez
przerwy? Bo widziałem na filmikach, że kolesie tak robili. Rzucali c chwila GS.

Z tego co pamiętam na piątym poziomie te skille ładują się 10 sekund. A jeżeli rzucali rzeczywiście bardzo szybko, to pewnie jakiś cheat albo bug.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to trochę śmieszne. Wymagania minimalne gry to:
* Procesor: Intel Pentium 4/AMD Athlon 1.0 GHz lub lepszy
* Pamięć operacyjna: 512 MB (XP), 1 Gb (Vista)
* Karta graficzna: 64MB z Pixel shader 2.0 (GeForce 6600 lub lepsza)
* HDD: 1 GB
* Karta muzyczna: w 100% kompatybilna z DirectX 9.0c
* Łącze internetowe: 256kbit lub lepsze

Mój komp jest taki: AMD Sempron 2600+ 1.8 GHz, 512 MB RAM i GF 6600 256 VRAM. Czyli widać że mam kompa lepszego niż ten podany w wymaganiach minimalnych. Dziwne jest też to że na niskich, a nie na bardzo niskich detalach gra potrafi działać raz bardzo płynnie, a innym razem się ciąć, albo lagować. Już sam nie wiem czy wtedy mam po prostu mało FPS-ów czy duże lagi. Np jak sobie włączę tutorial na niskich detalach w 800x600 gra działa bez problemu. Potem włączam w tych detalach grę, i też działa dobrze przez pewien czas po czym nagle zaczyna się ciąć. Sądzę że przy tym kompie i necie nie powinno być lagów chociaż na tych bardzo niskich detalach w 800x600, i cały czas nie wiem dlaczego tak jest. Chociaż naturalnie zależy to też od serwa na którym gram. mam kilka takich że lagi są wyraźnie rzadsze.

A tak w ogóle co się tyczy tej nowej mapy, to powiem dla tych którzy nie wiedzą, że istnieje możliwość zagrania na niej. Wchodzimy na tą stronę: http://pte.battlefieldheroes.com/en/ Zakładamy nowe konto, i pobieramy jakby od nowa BF Heroes, po czym zaczynamy grę też normalnie, z tym że:

Dostępna jest tylko jedna, a mianowicie ta najnowsza mapa, a wszystkie itemy, widgety, bronie, stroje są niezwykle tanie np itemy co normalnie kosztują kilkadziesiąt BF tu są za 10 VP na tydzień, albo emotki po 5 VP za tydzień. I gramy:) Możemy wykupować praktycznie wszystko, XP i VP bosta i co tam chcemy. Na rundę zarabia się chyba maksymalnie po 10 VP więc właściwie nie ma żadnych ograniczeń:)

Nie wiem tylko czy po wprowadzeniu tej nowej mapy do gry będzie możliwość grania na tym koncie do testowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ta mapka to ma tylko taki jedeni minus, że niezależnie od ustawionych detali widoczność jest bardzo mała:/ Tzn z jednej strony to dobrze bo można zapomnieć o kampiących daleko snajperach, ale jak ktoś gra na najniższych detalach, to po prostu nie da się grać bo widoczność to chyba jakieś 15 metrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować