Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

Battlefield Heroes

3284 postów w tym temacie

Ehh bylem na wakacjach nie załapałem się na darmowe 700 bfp jak widzę noo ale teraz wygrywam 2 aukcje z kodem na drpeppera tak wiec zawsze cos :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2010 o 22:26, TOPICO napisał:

Jaki pistolet polecacie dla nat commando

Very long range. Najlepszy pistolet w grze. Napisałem post dość sporego o pistoletach. Tam gdzieś wyżej jest.

BTW. Fajnie, nawet nie wiedziałem, że jest jeszcze miejsce w gramowej grupie nr 3, chyba coś zmienili, bo kiedyś mogło być maksymalnie 21 członków. Miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z BFem. Mianowicie za każdym razem wywala mi problem z połączeniem. Czasem wywala po którejś rundzie a czasem nawet jednej nie dokończę.

Na 2 kompach jest to samo. Obydwa to Win 7 i router Asmaxa. Prosiłbym o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2010 o 21:27, Vookash napisał:

Na 2 kompach jest to samo. Obydwa to Win 7 i router Asmaxa. Prosiłbym o pomoc.


Rozumiem, że oba kompy są podłączone do tego samego routera? Jeśli tak, to masz już odpowiedź. Problemem najprawdopodobniej jest brak sygnału, a że gra jest na to wyjątkowo wrażliwa... Spróbuj podłączyć net bezpośrednio do kompa i sprawdź, czy sytuacja się powtarza. Jeśli tak, to możesz mieć coś z siecią lub providerem. Jeśli problem nie wystąpi, to trzeba się przyjrzeć routerowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2010 o 13:27, Zatha napisał:

To dobrze :D ? Gz


Co dobrze? Ze mam lagi to nie (gdyby nie one to już byłbym w top 100 dawno z ratio przynajmniej 3.0) a to że mi się to i tak udało to dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2010 o 13:19, Ring5 napisał:

> Na 2 kompach jest to samo. Obydwa to Win 7 i router Asmaxa. Prosiłbym o pomoc.

Rozumiem, że oba kompy są podłączone do tego samego routera? Jeśli tak, to masz już odpowiedź.
Problemem najprawdopodobniej jest brak sygnału, a że gra jest na to wyjątkowo wrażliwa...
Spróbuj podłączyć net bezpośrednio do kompa i sprawdź, czy sytuacja się powtarza. Jeśli
tak, to możesz mieć coś z siecią lub providerem. Jeśli problem nie wystąpi, to trzeba
się przyjrzeć routerowi.

A co masz na myśli mówiąc że trzeba przyjrzeć się routerowi? Nie przepinałem ale mam wrażenie że to jego wina. Dokładny model to Asmax BR 704G.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2010 o 22:06, Vookash napisał:

A co masz na myśli mówiąc że trzeba przyjrzeć się routerowi? Nie przepinałem ale mam
wrażenie że to jego wina. Dokładny model to Asmax BR 704G.


Jeśli w jakimkolwiek momencie rozgrywki sieć padnie (choćby na moment), to gra Cię rozłączy. Jako że braku sygnału nie powinno być w normalnie działającym routerze, jeśli takie zjawisko występuje, to znaczy, że może być on uszkodzony. Podpięcie jednego kompa bezpośrednio do sieci (nie przez router) to jedyny sposób by sprawdzić, czy problem leży po stronie Twojej czy providera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wyskakuje trójeczka (błąd (3)) to najczęściej jest to wina gry, a nie sieci. Dosyć często są takie problemy jak coś robią z serwerami, a czasem to zwykły bug. Dzisiaj praiwe na żaden serwer nie mogłem sie połączyć i na pewno nie był to problem z moim netem. No bo dwie osoby naraz? Trzeba przeczekać, a jak będzie miało to zbyt dużo osób to znowu będzie flame na forach i dice się uwinie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2010 o 22:18, Ring5 napisał:

> A co masz na myśli mówiąc że trzeba przyjrzeć się routerowi? Nie przepinałem ale
mam
> wrażenie że to jego wina. Dokładny model to Asmax BR 704G.

Jeśli w jakimkolwiek momencie rozgrywki sieć padnie (choćby na moment), to gra Cię rozłączy.
Jako że braku sygnału nie powinno być w normalnie działającym routerze, jeśli takie zjawisko
występuje, to znaczy, że może być on uszkodzony. Podpięcie jednego kompa bezpośrednio
do sieci (nie przez router) to jedyny sposób by sprawdzić, czy problem leży po stronie
Twojej czy providera.

Sprawdziłem i rzeczywiście to Router mi bruździ. Po wywaleniu nie wyskakuje mi żaden błąd tylko jakby logowanie postaci. Macie jakieś pomysły jak to naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2010 o 09:59, TOPICO napisał:

Ja też mam straszne lagi przez co jestem zmuszony do grania na minimalnych detalach.
Ja gram na routerze Edimax BR-6204WLg


Nie wiem jak u ciebie, ale u mnie w treningu gra działa ULTRA płynnie w low detalach i 800x600, natomiast podczas gry tnie się niemiłosiernie w najniższych detalach i 800x600 choćby nic się na ekranie nie działo. Gdyby nie to to bym miał ratio z 3.0 i byłbym znacznie wyżej w rankingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować