Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EA wciąż narzeka na PlayStation 3

22 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Dyrektor wykonawczy Electronic Arts - John Riccitielo - ujawnił, że firma nadal ma pewne nierozwiązane problemy z tworzeniem na PlayStation 3. Po raz kolejny zapewnił, że ich pokonanie to tylko kwestia czasu i niedługo nie będzie widać żadnych różnic pomiędzy tytułami na PS3 i X360 od EA.

Przeczytaj cały tekst "EA wciąż narzeka na PlayStation 3" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kojima... A zrobił już MGS4 czy ciągle go przekłada? A wiesz czemu? Bo nie może przebić tego co już jest na rynku, a taki GOW2 jak w pełni wykorzysta grafike z X360 to Kojima nie będzie w stanie dorównać mu, bo procek nie policzy tego co ma liczyć GPU a GPU to G70 i odstaje od Xboxa. EA cały czas wydaje nowe tytuły i wie co mówi. Bo jeśli ps3 dorównuje X-owi i nie ma problemów to pytam się gdzie się podziały te wszystkie gry z trailerów i zapowiedzi z 2005 roku w okolicach wyjścia PS3: GT5-nawet prologue nie ma, pewnie nie mogą dobić do forzy, Tekken5-umarł?! MGS4-... Ja czekam na te gry a oni se w kulki lecą... Znowu się zrobił offtop, ale w każdym niusie o sony mnie ponosi jako właściciela ich poprzednich maszynek, bo ciągle nie dają powodów do kupienia tej "super" a może i super konsoli. Jest ten Blu-ray ale czy jest jakaś wypożyczalnia tych filmów np. w Krakowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu rządzi prosta matma. Xów jest 18mln, PS3 10mln (dane z początku stycznia). Po co mają wydawać więcej kasy na produkcje gry skoro sprzedaż będzie gorsza? Ubi też narzeka, jaki i kilku niezależnych wydawców. Ja rozumiem, że trzeba się brać do roboty, ale żyjemy w świecie, w którym wszystko ma być łatwiejsze... Sony wydało konsolkę w pośpiechu, wysyłanie devkitów na ostatnią chwilę i to takich "antyużytkowych". Osobiście obstawiam, że nowe PS miało wyjść pół roku później, ale wtedy nie miałoby żadnych szans z X360 no i poszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Renor Mirshan ma racje.. nie narzekać tylko brać sie do roboty!! ..może jestem tym z nielicznych którzy nie narzekają na EA, ale jeśli dalej będą błądzić i jechać na SONY to kto wie.. mi tam najbardziej odpowiada opcja jednej konsoli na rynku, wtedy skończą sie narzekania developerów i wydawców gier na sprzęt, zjednoczonych producentów bo zyski rozkładałyby sie po równo, a i samych klientów/graczy na to że nie mogą kupić/pograć w tutuły które by chcieli.. wszyscy byliby zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wg. mnie konsole sony mają coś w sobie choćby to, że po wypuszczeniu nowej generacji gry na starą jeszcze długo są wydawane i nikt nie nakazuje zmiany sprzętu by dalej sobie pograć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jest tak: najpierw robimy lata na PS3, potem w 3 tygodnie port na Xa. Albo trzaskamy szybko na Xa i męczymy się, żeby to jakoś działało na PS3. Swoją drogą chyba zawsze leciały skargi na Sony, że nie potrafią zaprojektować sprzętu przyjaznego programiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Renorem Mirshannem :)

Niech lepiej EA weźmie się czym prędzej za robotę, bo to co robi obecnie z grami multiplatformowymi, kalecząc przy tym PS3 to koszmar. HL2 wygląda kiepsko, a wystarczyłoby żeby programiści bardziej się do tego przyłożyli i stworzyli niezłą wersje na PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA to politycznie podejżana firma jednym słowem nędzna i bez fantazji produkuje słabe tytułu i potrafi wszystko spaprać w jej grach brak realizmu ... nieprzypominam sobie tytułu który by mnie zainteresował słowem "US shit" ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Renora Mirshanna
Hehe... Zgodziłbym się z twoim komentarzem. ;P
Na X''a łatwiej się robi, bo już ma narzędzia odpowiednie, a na PS3 takowych brakuje(tzn. Sony nie dało za dobrych ;P). Developerzy z EA się skarżą, bo na studiach się nie uczyli..... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o boże przez tego PS3 oszaleje wszystkie najlepsze gry są przekładane nie mogą wydać najpierw na PC potem na konsole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować