Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox 360 - HD-DVD tylko do filmów

25 postów w tym temacie

Dnia 06.01.2006 o 18:31, f5k napisał:

Tu jest wieść o tym że M$ traci ok.300 http://www.gram.pl/news.asp?id=1019
Motor Storm to nie render tak samo jak MGS4 czy UT2007. Gears of War ma wyjść na X-a i ma problemy
z płynnością i porównajmy to z UT2007. Ale obie gry jeszcze nie wyszły wiec zobaczymy.


No niestety Motor Storm to na 100% render. Kupie ci PS3 jak nie mam racji, ale to nie ma prawa być gra bo tak gry nie wyglądają i długo jeszcze nie będą wyglądać. Jeśli chodzi o MGS4 to Hideo Kojima powiedizał że mógłby zrobić tak wyglądającą grę na Xbox''a bez problemu bo nie widzi w tym żadnych problemów - nie widzi jakiejś znaczącej różnicy w sprzęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2006 o 18:39, J.a.k napisał:

> Tu jest wieść o tym że M$ traci ok.300 http://www.gram.pl/news.asp?id=1019
> Motor Storm to nie render tak samo jak MGS4 czy UT2007. Gears of War ma wyjść na X-a i
ma problemy
> z płynnością i porównajmy to z UT2007. Ale obie gry jeszcze nie wyszły wiec zobaczymy.


No niestety Motor Storm to na 100% render. Kupie ci PS3 jak nie mam racji, ale to nie ma prawa
być gra bo tak gry nie wyglądają i długo jeszcze nie będą wyglądać. Jeśli chodzi o MGS4 to
Hideo Kojima powiedizał że mógłby zrobić tak wyglądającą grę na Xbox''a bez problemu bo nie
widzi w tym żadnych problemów - nie widzi jakiejś znaczącej różnicy w sprzęcie.

To nie był render http://www.ps3today.com/Blogs/NewsCom/hqs/blr_1127.aspx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tia... na pytanie: "czy Killzone był liczony przez PS3?" przedstawiciel Sony odpowiedział: "tak był". LOL i tyle.
Ja myśle tak. Jeśli jedyny koleś który faktycznie udowodnił że grafika jaką pokazuje jest wyświetlana przez PS3 to nic trudnego i można by ją wyświetlić na Xbox''ie to nie wierze że Killzone czy Motor Storm to nie są rendery bo wyglądają dużo lepiej od MGS4.

Fakt jest taki że narazie nikt nie grał na PS3 i kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

f5k typowy fanboy sony. Skosnookie powiedzą coś a on im na słowo wierzy. A ten news to tylko plotka. Widzialem specjalna tabele gdzie byly wyliczane wszystkie koszty i jak dobrze oamietam to procek kosztuje 100$ tak samo jak GPU a ram i reszte pierdółek to jakies 300$ a wiec wszystko wychodzi 500$. A jakbyś niezauwazył to ta stronka co piszą o Motor Storm to stronka poświęcona PS3. Tam sie gnoji Xboxa a PS3 ubóstwia. A o tej tabeli kosztów produkjcu Xboxa to widzialem ja na normalnym portalu technologicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

J.a.k- Tia... na pytanie: "czy Killzone był liczony przez PS3?" przedstawiciel Sony odpowiedział: "tak był". LOL i tyle.
Po pierwsze nie mówimy o Killzone bo to jest render tylko o Motor Storm, poza tym to oświadczenie że to nie render pochodzi od twórców a nie Sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować