Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin's Creed na PC - jednak nie takie straszne wymagania

206 postów w tym temacie

Kupiłem już tą gre i na prawde szczena mi odpadła, wymagania są na prawde malusienkie porównając do crysisa.Mój sprzęt to G 8800 GTS KO 320 MB Evegi (ten piierwszy zanim zaczyłe pojawac się rózne klony typu GT GS itp) Athlon 6200+ 4 GB ramu i dysk 2*500Gb . Na tym sprzęcie cryssis pod XP szedł na Hight detalach w 1280x1024 miałem tak 22-30 fps. Assassin''s Creed: na tym samysm sprzęcie pod Vista w direktx 10 i wszystko na full nie schodzi poniżej 120 fps.najczęsciej jest to 140-120 fps mierzyłem Fraps. Tak że Fruwa a nie chodzi , naprawde chłopaki z Ubi sie postarali i wszystko pieknie ładnie chodzi to dobry znako bo może Farcry 2 tez dobze zoptymalizują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 12:49, AdrianPL1985 napisał:

Kupiłem już tą gre i na prawde szczena mi odpadła, wymagania są na prawde malusienkie
porównając do crysisa.Mój sprzęt to G 8800 GTS KO 320 MB Evegi (ten piierwszy zanim zaczyłe
pojawac się rózne klony typu GT GS itp) Athlon 6200+ 4 GB ramu i dysk 2*500Gb . Na tym
sprzęcie cryssis pod XP szedł na Hight detalach w 1280x1024 miałem tak 22-30 fps. Assassin''s
Creed: na tym samysm sprzęcie pod Vista w direktx 10 i wszystko na full nie schodzi poniżej
120 fps.najczęsciej jest to 140-120 fps mierzyłem Fraps. Tak że Fruwa a nie chodzi ,
naprawde chłopaki z Ubi sie postarali i wszystko pieknie ładnie chodzi to dobry znako
bo może Farcry 2 tez dobze zoptymalizują.


Zciemniacz.

Nie mogłeś teraz jej kupić.

A co do wymagań to naprawdę więkrzych sie spodziewałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy na moim sprzęcie AC pójdzie. Oto moja konfiguracja Dwurdzeniowy procesor Genuine Intel(R) CPU T2400 @ 1.83GHz ;
1022.1 MB ; NVIDIA GeForce Go 7300 (GeForce Go 7300) 512MB. Sprawdzałem na stronce systemrequirementslab.com i zasadniczo tylko procesor zaznaczył mi jako za wolny a całą resztę jako spełniające wymagania recommended lub wyżej. Nie wiem tylko jak to się przekłada na praktykę. Ta stronka nieomylna nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować