Zaloguj się, aby obserwować  
ArmyManPL

Tokio Hotel - Temat ogólny

595 postów w tym temacie

Dnia 22.01.2006 o 00:10, Igor FCBayern napisał:

> Jak zobaczyłem wokalistę, to pomyślałem "fajna laska" - okazało się potem, że to chłop
:) Takie
> błędy się zdarzają ;)
Heh! To identycznie jak ja!! Tyle, że ja sie dowiedziałem, ze "ona" to "on" zaledwie 2 tygodnie
temu... Ale do dzisiaj nie moge w to uwierzyc... Jeszcze 2 tygodnie temu dałbym sobie wszystkie
3 rece (nie podróżujcie w okolicach Czernobyla) obciąć, że to baba...

Stary ja miałem to samo:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2006 o 00:17, axl666 napisał:

To bardzo proste tlyko one ich kochaja<tez nei wiem dlaczego przeciez to jakies geje>a my znich tu poprostu i zwyczajnie jedziemy jak po szmatach do podłogi

/.../

Dnia 22.01.2006 o 00:17, axl666 napisał:

> blog 27 tez mnie dobija :D
>
> A żeby się dobić ostatecznie wpadnij na ich bloga - www.blog27.pl ;)

Dnia 22.01.2006 o 00:17, axl666 napisał:

Ty frajer!!!


...grzeczniej....

poza tym wzmianka o 13 latach była bardziej w kontekście Blog 27 a dziewczyny wg tego co znalazłam tyle mniej więcej mają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mnie zabolało jak ten mały gnojek rozwalił gibsona , normalnie aż mi łezka sie w oku zakreciła,ten zespol to na jeden raz ,czyli juz niedlugo wszyscy o nim zapomną, wyglad członków powoduje u mnie naprawde wielki smiech, bo ciezko mi bylo rozroznic czy wokalista to kobieta czy facet:) Ogolnie to The Rasmus, Evanescence tro wielka zenada, ale to stoi na samym koncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2006 o 00:33, TYHE napisał:

> To bardzo proste tlyko one ich kochaja<tez nei wiem dlaczego przeciez to jakies geje>a
my znich tu poprostu i zwyczajnie jedziemy jak po szmatach do podłogi
/.../

> > blog 27 tez mnie dobija :D
> > > > > A żeby się dobić ostatecznie wpadnij na ich bloga - www.blog27.pl ;)

> Ty frajer!!!

...grzeczniej....

poza tym wzmianka o 13 latach była bardziej w kontekście Blog 27 a dziewczyny wg tego co znalazłam
tyle mniej więcej mają...

Bardzo przepraszam::):):)I nie miałem na myśli tych dziewczyn <nawet nie wiem o jakie chodzi >źle pzreczytałęm i to moja wina ale chodizło mi o Tokio Hotel ze sa tam od 16-18 i dlatego sorki dla moderatora<pani>i dla tego goscia który nadesłal ten post:)::):)Wina zostaje odpuszczona???hehe:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejnym po zwróceniu uwagi moderatorskim narzędziem jest degradacja. Zostałeś już upomniany, mimo to bezsensownie podbijasz wątek. Czy mam do tego dokręcić rewolwer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2006 o 00:52, kNOT napisał:

Kolejnym po zwróceniu uwagi moderatorskim narzędziem jest degradacja. Zostałeś już upomniany,
mimo to bezsensownie podbijasz wątek. Czy mam do tego dokręcić rewolwer?

Dobra już dobra nic nie pwoiem na ten temat:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wy tu macie?Wbijacie na tych babochłopów zamiast rozmawiać o porządnych zespołach typu Scorpions, GNR czy choćby AC/DC.Tokio Hotel będą na rynku kilka miesięcy i to wszystko.Czy warto dla nich narażać sie na wbity od moderatora?Jak chcecie sie wyżyć to luzik, na nich można...BO JAK MOŻNA ROZWALIĆ TAKĄ GITARE!!!!Za to powinno sie zamykać.... :/ Dlatego chyba lepiej nie psuć sobie humoru jakimiś dzieciuchami...i czekać z nadzieją aż znikną z rynku muzycznego. ;) Pozdro 666.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2006 o 14:49, SzuYka666 napisał:

Co wy tu macie?Wbijacie na tych babochłopów zamiast rozmawiać o porządnych zespołach typu Scorpions,
GNR czy choćby AC/DC.Tokio Hotel będą na rynku kilka miesięcy i to wszystko.Czy warto dla nich
narażać sie na wbity od moderatora?Jak chcecie sie wyżyć to luzik, na nich można...BO JAK MOŻNA
ROZWALIĆ TAKĄ GITARE!!!!Za to powinno sie zamykać.... :/ Dlatego chyba lepiej nie psuć sobie
humoru jakimiś dzieciuchami...i czekać z nadzieją aż znikną z rynku muzycznego. ;) Pozdro 666.

Bravo!!!!!!!!!!!!!!Boże zrozumiałem swój błąd hehehehe:):::):)Oświeciło mnie po twoim poście Szujko:):):)Pozdro dla wszystkich ,ale ja jzu spadam na inny temat:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe że też nikt nie napisał w Prima Apirilis, że TH sie rozpadło.... Dziwne.
Coś nie ma fanów, czy sie nie przyznają na forum? udało mi sie obejrzec nowy teledysk TH w całości! Alef pfotem siek dzifnie szułem..... Jeszcze mi sie w głowie kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może chcesz poczuć się naprawdę dziwnie, gdy zdegraduję Cię za nabijanie się z forumowiczów? Jedno słowo więcej, a nie będę ostrzegał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To mi się podobało. I tak dalej. Rzeczywiscie ten skład dzieciaków grających naciągany "pop rock", bo nie wiem jak to nazwać.
To nie jest muza na miarę.

Już kiedyś na tym forum zbeształem ten team muzyczny.

Chcesz zobaczyć ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2006 o 21:41, Harmegidon napisał:

To mi się podobało. I tak dalej. Rzeczywiscie ten skład dzieciaków grających naciągany "pop
rock", bo nie wiem jak to nazwać.


Oj z tego co słyszałem jest to "soft rock" . Ale moge sie mylic....

Dnia 02.04.2006 o 21:41, Harmegidon napisał:

Chcesz zobaczyć ??


hmm. W tym wątku nie ma twoich postów, zajrze do tematu o muzyce albo o rocku (jak znajde).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że myślimy podobnie o nie muzyce i muzyce. Lubię gości którzy nie owijają w bawełnę co jest do piachu a co jest rarytasem.

p.s. twój podpis tez nie jest całkiem zły i też podobnie się tu nazywałem(siebie) tylko ja jestem raczej za tym aby zło tłumić złem i siłom albo katorżniczymi doświadczeniami oczywiście jak nie pomagają środki bardziej dyplomatyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2006 o 00:49, Widek napisał:

Ogolnie to The Rasmus, Evanescence tro wielka zenada, ale to stoi na
samym koncu


Oceniasz zespół po wyglądzie - kiepskie myślenie. Mówiąc prostolinijnie ich wygląd mnie zupełnie nie interesuje, za to ich zgrzędzenie to istne wydumane wariactwo.

P.S. Swoją drogą Razmusik wcale nie jest taki zły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2006 o 21:53, Harmegidon napisał:

Widzę że myślimy podobnie o nie muzyce i muzyce. Lubię gości którzy nie owijają w bawełnę co
jest do piachu a co jest rarytasem.


Za "nie muzyke" uważam Crazy Froga (coś o nim nie słychac ostatnio) oczywiście JA uważam że TH i przy okazji kilka innych zespołów "do piachu" ale to jest MOJE zdanie. Ktoś może uważac że PFK jest do bani, prosze bardzo, jego zdanie.

Dnia 02.04.2006 o 21:53, Harmegidon napisał:

p.s. twój podpis tez nie jest całkiem zły i też podobnie się tu nazywałem(siebie) tylko


hehe thx :)

Dnia 02.04.2006 o 21:53, Harmegidon napisał:

ja jestem raczej za tym aby zło tłumić złem i siłom albo katorżniczymi doświadczeniami oczywiście
jak nie pomagają środki bardziej dyplomatyczne.


eeee? O co Ci tu chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.. skoro jest temat o Tokio Hotel, to wyraże w nich moje "uwielbienie" do tego zespołu: Tokio Hotel jest dla mnie tym czym dla każdego jest nieprzyjemny zapach w toalecie po zrobieniu wiadomo czego: mam ochotę zatkać noc (w tym przypadku uszy) i jak najszybciej wybiec z danego pomieszczenia.
"KOCHAM" TOKIO HOTEL ;) (kocham inaczej, oczywiście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BEZNADZIEJA I NAJGORSZE CO MOZE BYC NIE MOGE TEGO OKRESLIC SLOWAMI ALE JAKBYM SPOTAKL TEGO GOSCIA ALBO ICH WSZYSTKICH TO OJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ ALE BY BYLO FAJNIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować