Zaloguj się, aby obserwować  
Markush

This is Vegas - temat ogólny

17 postów w tym temacie

This is Vegas to gra, która ma być nieco podobna do GTA, będziemy chodzić naszym bohaterem po mieście grzechu. Będziemy mogli robić w tej grze dużo rzeczy, np. szaleć na balach, dyskotekach dla VIPów, ścigać się samochodami, albo po prostu robić to co się w Vegas robi najczęściej, czyli tracić lub zyskiwać furę kasy w kasynach, albo nawet brać udział w strzelaninach lub bitwach na pięści. Czy będzie to następca słynnego GTA? Tego nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie przekonuje mnie ta gra. Zwłaszcza, że przy GTAIV wypada blado. Raczej nie osiągnie wielkiego sukcesu. A ten pomysł na fabułe...ncm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 13:08, BzyQacz napisał:

This is Sparta!

Hehe :P Vegas o nowoczesna wersja Sparty :P

Dnia 25.02.2008 o 13:08, BzyQacz napisał:

I raczej z tym będzie mi się ten tytuł kojarzył.

Pfff.. A komu nie :) ?

Dnia 25.02.2008 o 13:08, BzyQacz napisał:

Co jak co, ale wielkiego sukcesu nie wróżę.

Nie wiem dlaczego ale też tak sądzę. Ten rodzaj jest już oklepany: Misja, zastrzel, kasa ,misja zastrzel.... i tak w kółko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tytuł zapowiada się ciekawie, ale nie wiadomo prawie nic o mechanizmie rozgrywki itp. Poczkamy zobaczymy. Jeśli wyjdzie fajna gra to kupię napewno, bo uwielbiam takie gry..jeszcze w dodatku mało takich jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 17:46, Ajacu15 napisał:

nie wiecie możę kiedy będzie tego premiera w polsce?


Najpierw to niech może na świecie (czyt. w ameryce) wyjdzie.

PS e tam klon GTA w GTA to się jest zabójca, a tu zwykłym człowiekiem grającym w karty =D A z reszta waszym sposobem to nawet Obka można porównać z GTA, bo otwarty świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 17:44, gothicerofan napisał:

po co kolejna kopia GTA ?


Bo niektóre nawet dorównują pierwowzorowi (vide Just Cause). A gra zapowiada się dość dobrze - pomysł odwzorowania Las Vegas wydaje mi się ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2008 o 19:09, 332 napisał:

Tytuł zapowiada się ciekawie, ale nie wiadomo prawie nic o mechanizmie rozgrywki itp.
Poczkamy zobaczymy. Jeśli wyjdzie fajna gra to kupię napewno, bo uwielbiam takie gry..jeszcze
w dodatku mało takich jest...


Ja również czekam na więcej informacji, bo obecnie nie można powiedzieć, że jest ich dużo. Jeśli gra zbierze dobre oceny w necie i czasopismach to kto wie... ;) Możliwe, że sobie ją zakupię (zwłaszcza jeśli GTA4 nie wyjdzie na PC).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 22:59, Neysha napisał:

(zwłaszcza jeśli GTA4 nie wyjdzie na PC).


Nawet nie wypowiadaj tych słów. :p GTA IV MUSI wyjść na PC. Inaczej Take2 zostanie zbojkotowane. Poza tym zawsze jest to jakiś rynek zbytku nie?( czyt. kolejne morze kasy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 00:26, niunieczki napisał:

kolejna kiczowata gra oparta na idei gry GTA. Wyjdzie cos pokroju Just Cause albo gorsze
typu Scarface.


Tak tyko że akurat JC to była bardzo dobra gra i wątpie że TiV będzie kiczowaty, a z resztą to chyba pierwsza gra rozgrywająca się w Las Vegas (czyt. tylko w LV i głównie w kasynach i klubach)więc jak tu oceniać grę która nie ma gry która była by o tym samym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować