Zaloguj się, aby obserwować  
White_Eagle

Tanie wina

37 postów w tym temacie

Nazwy win powalają podobnie jak tamta piosenka :D. Mnie najbardziej rozwaliło wino "Kochana dziewica i Goliat Karpacki :D. Ogólnie niezła brecha. :D.

"...Wspaniałe wina stworzył szatan..." LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zszokowany, że ktoś poza smakoszami "spod budki z piwem" takie coś pije...
Jeśli coś pije standardzik to wyborowa i tego się będę trzymał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli miarą taniego wina jest zawartość "siary" to do takich należy zaliczyć m.in. Tokaj czy Sophia - ok.8-10 zł w supermarketach - "elegancka" etykietka informuje małym druczkiem, że wino zawiera siarczany :)
Ja kiedyś na butelce Sophii przeszedłem całą kampanię Amerykanów w C&C Generals w jedno popołudnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 20:21, White Eagle napisał:

Mam do was pytanie:
Jak często zdarza wam się pić te trunki (tylko szczere odpowiedzi proszę) ?


z taniochy wolę wiśniówieczkę (ok 5PLN) pół na pół z colą, przyzwyczajenia ze studiów - bardzo ładnie wchodzi:)

szczególnie przed wypłatą, kiedy w kasie pusto się robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam zawsze urzekały białe wina :D

biały miś
biały żagiel
biała mewa

aczkolwiek leśnym dzbanem, komandosem, poczuj moc smoka, również nie gardziłem ;P

teraz only piwko i schłodzona wódeczka :) do wina mam wstręt jakiekolwiek by ono nie było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O wreszcie jakiś ciekawy temat dla mnie.:) Ja pije tanie wino co najmniej raz dziennie na spółę z moimi kotami (Niby dziwne że lubią ale piją). Najśmieszniejsza nazwa taniego wina jaką słyszałem to było chyba "czarny pijak" albo "Nocny Siusiak". Takie wina naprawdę istnieją sam piłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2010 o 14:06, Ksar666 napisał:

Jesli chodzi o nazwe, ktora mnie najbrdziej rozbraja z win, ktorych pilem to "Sperma
Szatana"


Wiesz może o jakim smaku jest ten trunek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2010 o 19:00, White_Eagle napisał:

Wiesz może o jakim smaku jest ten trunek ?

Niestety, ale smaku Ci nie okresle, bo za duzo wtedy mieszalem i dosc malo juz czulem. : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2010 o 19:54, Ksar666 napisał:

> Wiesz może o jakim smaku jest ten trunek ?
Niestety, ale smaku Ci nie okresle, bo za duzo wtedy mieszalem i dosc malo juz czulem.
: P


A może ta siarka wypaliła Ci kupki smakowe ? ;)
Mój kumpel jest "koneserem" win za przystępną cenę, pije każdego jabola jaki wpadnie mu w rękę. Im ma więcej siarki i im jest tańszy tym lepiej. Może nie było by w tym nic dziwnego (jest studentem), gdy by nie fakt że stać go na najlepsze i najdroższe alkohole. Dziwny jest ten świat... O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piłem raz Agropol''a Miodowo-Lipowego. Gorszego w życiu nie piłem, wykrzywia ryja i jest w obciachowej butelce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój kumpel opowiadał, że jak byli u niego jacyś majstry i robili remont to pili wino o nazwie Byczy Mocz :D Heheh ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować