Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

FIM Speedway Grand Prix 3 - zapowiedź

12 postów w tym temacie

Curtiss

Fani żużlu może nie są aż tak głośni i widoczni, jak kibice piłkarscy, co wcale nie oznacza, że jest ich mniej. To właśnie specjalnie dla nich nasza rodzima firma Techland wydaje już trzecią odsłonę FIM Speedway Grand Prix. Jednakże agresywna jazda na żużlu znajdzie na pewno zwolenników wśród fanów szeroko pojętej motoryzacji i dużych prędkości. Zapraszamy do lektury.

Przeczytaj cały tekst "FIM Speedway Grand Prix 3 - zapowiedź" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem fanem gry "zuzel" w VGA jeszcze na 386 sie gralo i byl tylko jeden przycisk (Ctr), ktorym sie sterowalo i byla swietna zabawa ;-D I to wystarczy jak dla mnie ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako fan żużla nisko oceniam tę grę, w jedynce dużo błędów, w dwójce poprawiła się tylko grafika, więc niewiele więcej spodziewam się po trójce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że tylko pepsi mógł napisać zapowiedź tej gry :) Jedynka była niezła, dwójka koszmarna, zobaczymy, co pokaże trzecia część FSGP. A już za niedługo Kryterium Asów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kocham żużel, ale wolę klasyczne kreski od FIM-a. Może tym razem będzie lepiej, ale jakoś w to nie wierzę. Największą bolączką serii jest strasznie minimalistyczna fizyka oparta na skryptach. W jedynce można było bez prawidłowego zgięcie na łuku wygrać. Dwójka była niewiele lepsza. Więc raczej obietnice twórców można między bajki włożyć, a czas zweryfikuje jakość tego tytułu. Wolałbym, żeby ktoś wydał porządny manager (bo MŻ nie miał już daaaawno aktualizacji), niż kolejnego zręcznościowego crapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję zagrać kiedyś w demo Fim Speedway Grand Prix 1 i powiem szczerze, że gierka była fajna.

Trzecia odsłona tejże serii zapowiada się nieźle. "Dwójka" co prawda była średnia, ale mam nadzieję że Techland wyciągnął stosowne wnioski i trójka będzie już lepsza. Oby fizyka była dobra no i system jazdy na motorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"niezwykle widowiskowo jeżdżący Andreas Johnsson" - Adrenalina jeździ jak zwykły buc, a nawet ostrzej od Pedersena!

jeśli chociaż połowa z cudów zapowiadanych przez pepsiego okaże się prawdą, będzie fajnie, bo poprzednie dwie części nadawały się tylko dla pięciolatków. ale i tak nie wierzę, żeby techlandowi wyszedł porządny symulator żużla lub choćby coś arcadowego... bo jak na razie to są takie kreski w 3d... nic poza tym. szkoda :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować