Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sam & Max: Sezon 1 - premiera przesunięta!

40 postów w tym temacie

Hehe Amerykańce skończą pykać w drugi sezon, a my jeszcze pierwszego nie zaczniemy... CDP mam do was małą prośbę - weźcie napiszcie przy tym Samie & Maxie "Dalej w 2008" i jak będziecie na 200% pewni, że macie już właściwą datę, to dopiero wtedy ją ogłoście... Bo te ciągłe obsuwy tylko wnerwiają i zniechęcają tych co na te gry wyczekują... A tak apropos już trzy razy miałem zebraną kasę na tę grę, ale w związku z tymi problemami z datą wydania, trzy razy wydałem tę kasę na coś innego xD A czwarty raz już zbierać na to nie zamierzam :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, zwłaszcza, że ktoś na tę gre czeka, a CDP odstawia fuszerkę. Dlaczego "głośne" gry i ich potencjalni nabywcy są lepiej traktowani niż ci, którzy czekają na tytuły mniej popularne, ale równie dobre? Już mi się odechciewa tego oczekiwania, parę dni temu wycofałem pre-ordera, a teraz zastanawia się czy w ogóle warto kupic Sama i Maxa. Może lepiej poczekac na edycje za 39,90 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może w sklepie gram.pl jest od 27 marca, ale na stronie gram.pl/samandmax pisze, że gra jest już dostępna... Jadę właśnie na zakupy, zobaczę przy okazji, czy będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 15:07, scooby01 napisał:

Z pewnością ukaże się dosyć szybko w tańszej serii. Nie wróże dużej sprzedaży po cenie
premierowej...


No nie przesadzaj już, 79 zeta to nie jest jakoś strasznie dużo w porównaniu do innych wychodzących teraz tytułów. Przykładowo za Losta CDP żąda stówkę, a gra starcza na zaledwie cztery godziny... S&M także długością nie grzeszą, ale biorąc pod uwagę bogate wydanie, dla mnie nie jest to za wiele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra w angielskiej wersji wyszła około pół roku temu. Do tej pory CDP miało okazję zlokalizować ją z 5 razy.

I nadal cena wynosi 80 zł, a na znaczku pl jest napis o PROFESJONALNEJ polonizacji....

LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdobry... a razczej dzieńzły... ahhhhh jakże się zdenerwowałem jak poraz kolejny wszedłem w listę moich zamówień i patrze,że premiera znowu przesunięta jak zwykle o tydzien w przód... Po prostu brak mi słów na to co się u was dzieje... psia mać... założyłem pre-order zdaje się, że w połowie grudnia. Pierwsza informacja jaka mnie zszokowała to to, że gierka miała się już ukazać we wrześniu roku 2007 hmm... dobra, czekam dalej. Wstępne info na temat gry "w lutym 2008", ok czekam, jest "22 luty" hura xD, ok czekam, patrze "marzec 2008"... fajnie... dobra, czekam... "13 marzec premiera" jupi :D... dobra, czekam.."20 marzec"... super...
teraz znowu patrze a tu 27 marzec hmm... pytanie moje takie... Czy zagram w tę grę zanim się zestarzeje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, w sklepie gram.pl pisze, że gra jest dostępna!! Czyli mogę śmiało wbić jutro do Media Markt i znajdę ją? :D Odpisywać szybko, hehe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, byłem w Media Markt i nie ma... Jak powiedziałem kolesiowi w sklepie, że na stronie CD Projektu pisze, że gra jest w sprzedaży, to usłyszałem, że na tej stronie wypisują pierdoły, haha..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to jest żal im dłużej odsuwają i przesuwają mnie od tej polskiej wersji też odsuwa i to jak najdalej , trailer wydawał sie strasznie dziecinny. Wole grac w rydwany psów w oryginalnej wersji a czeka mnie jeszcze TBA za 2 tygodnie, tam przynajmniej żarty sa na poziomie wyższym niż 12 latkowe poczucie humoru.
Reasumując: Szczęśliwy byłem ze CDP sie weźmie za lokalizacje ale kolejne newsy ta radość umniejszały ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest dostępna w Empiku w cenie 80 złotych bez 10 groszy. Salon Warszawa Arkadia.
Chciałem ja nawet kupić, ale zdecydowałem się poszukać zniżek i ostatecznie w tutejszym sklepiku wyszło mi prawie 20 złotych taniej.

Mam nadzieję, że jak będę wracał w poniedziałek albo wtorek z roboty, to odbiorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 18:33, DrSosen napisał:

Kurde, byłem w Media Markt i nie ma... Jak powiedziałem kolesiowi w sklepie, że na stronie
CD Projektu pisze, że gra jest w sprzedaży, to usłyszałem, że na tej stronie wypisują
pierdoły, haha..


Nie ma to jak fachowa pomoc pracownikow MM ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 18:33, DrSosen napisał:

Kurde, byłem w Media Markt i nie ma... Jak powiedziałem kolesiowi w sklepie, że na stronie
CD Projektu pisze, że gra jest w sprzedaży, to usłyszałem, że na tej stronie wypisują
pierdoły, haha..


Może lepiej było wspomnieć, że CDP jest oficjalnym dystrybutorem w Polsce? ;)
Jeśli miał wątpliwości, mógł sprawdzić w bazie. A jak nie miał, to powinien mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować