Zaloguj się, aby obserwować  
Enzo_0

Pomoc w znalezieniu gry...

10 postów w tym temacie

Szukam gry dla kobiety, bez nadmiaru walczenia, chetnie z fabula przygodowa, moze w swiecie fantasy, i moze byc troche straszna. Wiem, dosc spore wymagania. Ma ktos jakies pomysly?

EDIT: ma być na PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 18:29, Enzo_0 napisał:

Szukam gry dla kobiety, bez nadmiaru walczenia, chetnie z fabula przygodowa, moze w swiecie
fantasy, i moze byc troche straszna. Wiem, dosc spore wymagania. Ma ktos jakies pomysly?

PC czy konsola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 18:29, Enzo_0 napisał:

Szukam gry dla kobiety, bez nadmiaru walczenia, chetnie z fabula przygodowa, moze w swiecie
fantasy, i moze byc troche straszna. Wiem, dosc spore wymagania. Ma ktos jakies pomysly?


gatunek ????

może Lost via domus ?? za niedługo wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 18:30, bojanzaw napisał:

> Szukam gry dla kobiety, bez nadmiaru walczenia, chetnie z fabula przygodowa, moze
w swiecie
> fantasy, i moze byc troche straszna. Wiem, dosc spore wymagania. Ma ktos jakies
pomysly?
PC czy konsola?


PC. Juz poprawilem post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 18:29, Enzo_0 napisał:

Szukam gry dla kobiety, bez nadmiaru walczenia, chetnie z fabula przygodowa, moze w swiecie
fantasy, i moze byc troche straszna. Wiem, dosc spore wymagania. Ma ktos jakies pomysly?

Syberia bedzie dla niej:) Jest to fajna gra przygodowa z wieloma nawrotami akcji. Zero przemocy a na dodatek sterujemy panna Kate Walker.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 18:33, Patryk Mogilno napisał:

> Szukam gry dla kobiety, bez nadmiaru walczenia, chetnie z fabula przygodowa, moze
w swiecie
> fantasy, i moze byc troche straszna. Wiem, dosc spore wymagania. Ma ktos jakies
pomysly?
Syberia bedzie dla niej:) Jest to fajna gra przygodowa z wieloma nawrotami akcji. Zero
przemocy a na dodatek sterujemy panna Kate Walker.


Wlasnie troche walki zeby bylo ale nie za duzo. Dziwne wymagania... eh, kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować