Zaloguj się, aby obserwować  
bomba123

Avatry(Animowane)

8 postów w tym temacie

Witam!

Od jakiegoś czasu zastanawiam sie jak zrobić avatra lub wybrać najlepszy oraz jak sprawić żeby był animowany bo sam nimoge wybrać najlepszego.

Możecie dawać linki do ciekawych stron z avatrami i pomóżcie mi jak wkleic avatra animowanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 19:38, bomba123 napisał:

/cut/


Awatary animowane to pliki w formacie .gif, a ich z tego co wiem na tym forum zamieszczać niestety nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że niemożna zamieszczać animowanych avatrów ale jakby ktoś miał fajnego avatra to mógłby mi dać go albo animowanego albo normalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wejdź na www.gamereplays.org
Pojawiają się tam nieraz banery z nową opcją recyklingu avatarów - możesz zdobyć używanego. Konkretny link jest mi nieznany, bo nie potrzebuję tego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 19:43, bomba123 napisał:

Wiem że niemożna zamieszczać animowanych avatrów ale jakby ktoś miał fajnego avatra to
mógłby mi dać go albo animowanego albo normalnego.


Pisze się avatAr, a nie avatr ;P A w takich problemach pomoże ci temat o avatarach, o ile pamiętam jest taki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.03.2008 o 19:38, bomba123 napisał:

Możecie dawać linki do ciekawych stron z avatrami i pomóżcie mi jak wkleic avatra animowanego.

Www.gify.klimacik.pl - tu masz różne gify. możliwości wyboru jest sporo więc pewni coś znajdziesz (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować