Zaloguj się, aby obserwować  
Cedricek

co robić kiedy koledzy kradnom dane osobowe

48 postów w tym temacie

Rany boskie, zachowujecie sie jak dzieci, cedricek cos powie to od razu pojawia sie mr. kol? i lord xan i zaczynaja glupio komentowac, nie mozecie zlluzowac troche i uzywac tego forum jako forum a nie jak jaiegos czata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2006 o 16:50, lord xan napisał:

Masz rację... no Stonka rusz się a, nie siedź...słuchaj Arar''a ma rację.


mam rację tak? Hmm. kultura = inteligencja. Wasz poziom kultury jest bardzo niski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2006 o 16:47, Arar napisał:

to chyba nie jest dysleksja a dysortografia.


Jesteś pewny co do dysortografii? Ponieważ o ile dobrze wiem, to ja mam dysortografię i przejawia mi się ona chwilowymi (lub nieco dłuższymi) zaćmieniami w pisaniu. To jest pisaniu poprawnie ortograficznie. Sprawia to lekki dyskomfort, gdy muszę czasami pytać się kolegów o to, jak napisać jakiś wyraz, ponieważ nie mogę go w żaden sposób skojarzyć :/. Natomiast to,co cedricek pokazuje, to jest raczej właśnie dysleksja. Zamiast "z" pisze "s" i ogólnie wychodzą mu takie "kfiatki". Tyle że dysleksja wcale nie usprawiedliwia takiego pisania... Od czego istnieje Word i autokorekta? I tutaj występuje właśnie największy problem. Większość tak piszących internautów nie zdobędzie się na taki wyczyn jak wpisywanie tekstów do "korektorów". Czyste lenistwo, a nie choroba :/.
Jednakże to też nie wspomaga wcale jego pseudo-kolegów... To że on pisze, jak pisze nie oznacza, że mają mu to wytykać. Powinni postarać się mu pomóc. Choćby kupując wreszcie ten bez przerwy wspominany słownik ortograficzny :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Furrbacca owszem to co on ma to dysleksja, wiem bo sam ją mam ale nie w az tak silnej formie, cedricek teraz się nie nabijam tylko daje rade, napisz naipierw w wordzie tam w nażedziach masz opcje korekty wtedy ci bedy poprawia praktycznie sam. Mozę się wkońcu od ciebie odczepią bo widze zę niektórzy są strasznie wrażliwi na tym forum jeśli chodzi o ortografie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować