Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dark Sector - zapowiedź

20 postów w tym temacie

Curtiss

Zawieszona w kosmosie stacja kosmiczna. Futurystyczne korytarze, mroczne zakamarki i skradająca się między nimi postać w srebrzystym uniformie, z metalicznym ostrzem w ręce. Tak początkowo miał wyglądać Dark Sector. Sporo czasu upłynęło i gra się zmieniła.

Przeczytaj cały tekst "Dark Sector - zapowiedź" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ta gra wyszła wg. starej koncepcji, to by chyba konkurowała z Dead Space. A tak jest chyba lepiej, nie będzie niezdrowej rywalizacji... Albo przynajmniej mniej jej będzie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajnie się zapowiada, ale innowacji, no, po prostu nie ma. ; /

Czepiać się można też trochę pustych lokacji na screenach, takie, sztuczne(jakaś cicha ta katastrofa z mutantami...)... : p
Także, dobrze by było, gdyby chociaż na PC to wyszło. ^^''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem że gra miała wyjść na PCta i X360, ale po zmianie koncepcji gra wylądowała na X360 i PS3 a wersję PCtową skasowali, i wątpie by wyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 23:45, Harpagan napisał:

O ile mi wiadomo to prace nad tą grą są zawieszone :/, szkoda bo fajna gierka ;p.


Wersja na X360 i PS3 będzie albo jest już dostępna, tylko PCtowej wersji nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko ? Musze zabić teraz bossa który przeskakuje po filarach w katedrze i mam do dyspozycji ogień i elektryczność. Czy ktoś wie jak to wykorzystać aby zlikwidować typa? prosze o pomoc i dziękuje z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2008 o 18:29, Big Rafał napisał:

Mam pytanko ? Musze zabić teraz bossa który przeskakuje po filarach w katedrze i mam
do dyspozycji ogień i elektryczność. Czy ktoś wie jak to wykorzystać aby zlikwidować
typa? prosze o pomoc i dziękuje z góry.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować