Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Aniu, a jak zamówiłem grę 27 lipca, to otrzymam grę? Strasznie mi na niej zależy, najwyżej dopłacę 10 zł (zamówiłem, jak było za 149.99, więc zapłacę 159.99 + koszt przesyłki). Jestem ogromnym fanem tej gry, więc muszę się o to pytać (codziennie śledzę ten temat i strony o ów grze, w poszukiwaniu informacji)...
A jeśli nie będzie dla mnie, to dostępna będzie chociaż wersja z wszystkimi DLC (Arlekin, Oficer, Zbroja i te Dwie Misje)? Kodeks może przeboleję... ale żalem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2011 o 21:06, bugs14 napisał:

Aniu, a jak zamówiłem grę 27 lipca, to otrzymam grę?


Z postu Akne wynika niestety, ze na 99% nie dostaniesz tej wersji, bo juz naklad sie wyczerpuje przy osobach ktore zamowily ja 22 lipca czyli 5 dni wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miała to być moja pierwsza w życiu kolekcjonerka i taka niespodzianka....
No ładnie mnie (Nas) urządzili... Czyli nawet jakby liczyć to moje wcześniejsze zamówienie z 27.07 to na 100% nie dostanę? No jestem zawiedziony, ale rozumiem, że to nie może być wina sklepu. Napaliłem się na to i widać niepotrzebnie. Eh... Cenę jakoś bym przebolał (chociaż to by mnie też nie cieszyło), ale, że w ogóle jej nie będzie :/
Biadolę i biadolę, ale proszę mnie zrozumieć....
Czyli pewnie zostanę przy normalnej płytce, pustym pudełku (nawet się nie interesowałem tym, ale pewnie płytka i trochę plastiku). Czekam na jakiegoś e-maila odnośnie tego wydarzenia i napiszę do DOK''u czy tutaj. Dorzucę pewnie inną grę, żeby wydatki wyrównać :)
No nic- nie spodziewałem się czegoś takiego, szczególnie, że newsy o AC: B omijałem szerokim łukiem, żeby na jakieś wątki fabuły nie trafić, a tu taka kiszka...
Jeszcze raz przepraszam za moje narzekanie, ale cóż? Czekam na kolejną część i może wtedy na jakąś EK w przyzwoitej cenie (ta była nawet bardzo przyzwoita) i w wystarczających ilościach.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ale nie chcę tracić nadziei ;) Ania jest cudotwórcą, może coś zdziała, więc pokładam w niej nadzieje ;)
Jeśliby nie dało się skołować, to w jaki sposób zrekompensujecie to? Jakie edycje (lub Mix-Up edycji) wprowadzicie? Będzie któraś zawierać arlekina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Good news: oprócz zwykłej edycji będziemy mieć w ofercie wydanie nieco rozszerzone (nie tzw. Auditore, ale jeszcze inne), czekam na szczegóły odnośnie tego wydania, aby zaoferować je osobom, dla których nie wystarczy Limited Codex.
Czyli do końca tego tygodnia wszystkie osoby, które zamówiły u nas Limited Codex dostaną informację o szansie realizacji zamówienia/substytucie/itd."

Pewnie coś będzie, ale co?
Jeszcze mam do poprzedniego mojego posta- nauczka, nie napalać się na edycje limitowane kilka miesięcy wcześniej :/
Chyba teraz najlepsze co zrobię to sobie pójdę spać, bo tylko spamuję wątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2011 o 21:49, Radekl2 napisał:

Chyba teraz najlepsze co zrobię to sobie pójdę spać, bo tylko spamuję wątek :)


Pamiętaj, Akne potrafi czynić cuda! Pamiętam, że kilka dzieł tak zrodziła, więc mam nadzieję, że znajdzie się edycja dla mnie :( Gdyby nie wakacje, to bym zamówił 22, a to tylko 5 dni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2011 o 20:37, Casprov napisał:

Czy w najbliższym czasie będzie dostępna gra DJ Hero na (Xbox''a 360) wraz Kontrolerem?
Jeśli tak to w jakiej cenie, i kiedy można by się spodziewać daty dodania do sklepiku
?

Niestety nasz dostawca nie dysponuje takimi zestawami obecnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2011 o 20:59, dreamer94 napisał:

Edit: Zamówiłem 23.07.2010, czyli nie dostanę mojego codex''a ?

Raczej nie, raczej nie u nas.
No chyba, że któraś z tych osób, które zamówiły wcześniej, zrezygnuje, wtedy kilka sztuk się uwolni w okolicach premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2011 o 21:06, bugs14 napisał:

Aniu, a jak zamówiłem grę 27 lipca, to otrzymam grę?

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=6049

Dnia 28.02.2011 o 21:06, bugs14 napisał:

A jeśli nie będzie dla mnie, to dostępna będzie chociaż wersja z wszystkimi DLC (Arlekin,
Oficer, Zbroja i te Dwie Misje)? Kodeks może przeboleję... ale żalem ;)

Czekam na więcej informacji w sprawie "substytutu" Limited Codex.
Jak tylko coś więcej będzie wiadomo, to puścimy informację, do tych, którzy na pewno nie dostaną Codex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A orientujesz się, jakie będą "rekompensaty"? Będzie coś związane z Figurkami, Z filmem lub z Bonusowymi Postaciami (jak np. w Empiku, do każdego zamówienia jest Arlekin i Oficer)... ;)
Skoro się mi nie uda załapać, i nawet Akne tak mówi, to wolę być pewny swojego ostatecznego produktu przy dostawie... (Mam nadzieje, że nie będzie żadnych figurek [Czytać : Pochłaniacze Kurzu]...)

EDIT: Początek możesz pominąć, mam wolnego neta, nie załadowała się cała strona ;)
A w jaki sposób nas o tym poinformujecie (o substrycji)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2011 o 21:43, Radekl2 napisał:

Miała to być moja pierwsza w życiu kolekcjonerka i taka niespodzianka....
No ładnie mnie (Nas) urządzili... Czyli nawet jakby liczyć to moje wcześniejsze zamówienie
z 27.07 to na 100% nie dostanę? No jestem zawiedziony, ale rozumiem, że to nie może być
wina sklepu.

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=6049
to nie jest nasza wina, kupilibyśmy tego 10x więcej płacąc żywą gotówką przed dostawą, ale towaru nima.

Dnia 28.02.2011 o 21:43, Radekl2 napisał:

Napaliłem się na to i widać niepotrzebnie. Eh... Cenę jakoś bym przebolał
(chociaż to by mnie też nie cieszyło), ale, że w ogóle jej nie będzie :/
Biadolę i biadolę, ale proszę mnie zrozumieć....


Ja Ciebie doskonale rozumiem.
Patrząc na marzec ekonomicznie: damy radę bez sprzedaży Codex, jest mnóstwo dużych premier dających duży obrót, ale zawód graczy jest niemierzalny.
Zależy nam na zadowoleniu graczy, ale w tej sprawie nic nie poradzimy.
Na szczęście Ubi przewidziało rekompensatę, czekam na szczegóły odnośnie tego substytutu Limited Codex.

Dnia 28.02.2011 o 21:43, Radekl2 napisał:

Czyli pewnie zostanę przy normalnej płytce, pustym pudełku (nawet się nie interesowałem
tym, ale pewnie płytka i trochę plastiku). Czekam na jakiegoś e-maila odnośnie tego wydarzenia
i napiszę do DOK''u czy tutaj. Dorzucę pewnie inną grę, żeby wydatki wyrównać :)


Nie pisz do DOK na razie, najpóźniej w czwartek wyślemy informację do tych, którzy u nas nie załapią się na Limited Codex z propozycją substytutu.

Dnia 28.02.2011 o 21:43, Radekl2 napisał:

Jeszcze raz przepraszam za moje narzekanie, ale cóż? Czekam na kolejną część i może wtedy
na jakąś EK w przyzwoitej cenie (ta była nawet bardzo przyzwoita) i w wystarczających
ilościach.


Podpisuję się całym sercem pod tym, co napisałeś.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również się podpisuję pod tym, i czekam na odpowiedź z waszej strony o tym (Ten tydzień szkolny będzie chyba na razie najgorszy... :/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2011 o 21:44, bugs14 napisał:

Wiem, ale nie chcę tracić nadziei ;) Ania jest cudotwórcą, może coś zdziała, więc pokładam
w niej nadzieje ;)
Jeśliby nie dało się skołować, to w jaki sposób zrekompensujecie to? Jakie edycje (lub
Mix-Up edycji) wprowadzicie? Będzie któraś zawierać arlekina?


Po dzisiejszej informacji odnośnie niewielkiej ilości Limited Codex dla nas byliśmy dość zdołowani.

Ale jak to w gramowej ekipie bywa, postanowiliśmy podejść z humorem do kolejnej tragedii i wydać (za przyzwolniem Ubisoft ofkors) własną edycję specjalną Brotherhooda zawierającą:
1) grę ACB na PC
2) GLC (czyli gram loadable content, czyli materiały umieszczone na gram.pl powiązane z tą grą)
3) renesansowe kolekcjonerskie pudełko na bazie wielkich pudeł, w które pakujemy zamówienia (tzn. pudła oklejone by były szkicami Leonardo pobranymi z neta)
4) figurkę assasyna ulepioną ręcznie z plasteliny/modeliny
5) karty z autografami ekipy gram.pl
6) płytę z soundtrackiem gramowym (dźwięki wydawane przez ekipę oglądającą trailery ACB, westchnienia i krzyki komentujące mały nakład Limited Codex etc.)
7) płytę DVD z filmem zmontowanym z przeżyć ekipy gram.pl w trakcie grania w jedynkę i dwójkę na różnych platformach
8) dwie mapy w postaci papierowej (mapa Ursynowa i mapa gminy Lesznowola)


a poważnie, to czekamy na informacje odnośnie "edycji pośredniej", substytutu Limited Codex.
pisałam o tym tu:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=6038

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2011 o 22:15, bugs14 napisał:

(Mam nadzieje, że nie będzie żadnych figurek [Czytać : Pochłaniacze
Kurzu]...)

Niestety wg informacji, które mam obecnie, edycja "substytucyjna" składa się głównie z figurki.
Ale poczekajmy na oficjalne info od mojego ubilubionego* wydawcy.

*ulubiony brzmi trywialnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2011 o 20:26, akne napisał:

A o to ja z najnowszymi wieściami. Znam już ilość polskiego wydania Limited Codex, jaką
dostaniemy. Wystarczy go nam tylko dla osób, które złożyły zamówienia w pierwszym dniu
odpalenia pre-ordera (22.07.2010)

Ufff, głaz z serca mi spadł, załapałem się. Jednak są wątpliwości, czy macie 100% pewności, że gracze, którzy złożyli zamówienie 22.07 dostaną swój egzemplarz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2011 o 21:43, Radekl2 napisał:

Jeszcze raz przepraszam za moje narzekanie, ale cóż?


Nie przepraszaj jak nie ma za co. Na tym forum sa bardzo mile widzine rozne opinie. A my doskonale wiemy, ze wielu z Was oczekiwalo na te gre w wypasnej edycji i rozumiemy narzekania.

Pisze to oczywsicie w imieniu Moderatorow (ktorzy sa niezalezni i nie pracuja w gram.pl), ale mysle, ze Ekipa ma podobne zdanie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2011 o 23:18, Wojman napisał:

ciach ciach ciach

To i ja wyrzucę swoje żale jak tak zachęcasz. Jestem fanem serii AC i czekałem z niecierpliwością żeby mieć całą serie kolekcjonerek a tu d.pa ;( Jeszcze nadzieja w empiku, ale nie za duża poza tym ma być do odbioru 31 marca >.<. Na allegro jakoś po 200zł będą chodzić więc trochę przes.ane ;/ BTW. Narzekasz, że nie tniemy postów a sam double sadzisz ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2011 o 23:37, donard napisał:

Narzekasz, że nie tniemy postów a sam double sadzisz ;D


Uwazaj, bo Ci torta zabiore... ;)
Coz najpierw ogolnie lustruje watek, jak widze, ze cos jest nie do konca tak wrzucam na szybko swoje uwagi (zeby piramidki Majow nie rosly na przyklad), a pozniej dokladnie czytam wszystkie posty. Dlatego czasem pojawia sie kilka postow od niedobrego Moderatora (bo jesli kilku uzytkownikow popelnia rozne wykorczenia albo takiemu czy innemu odpowiadam to wole kazdemu z osobna, zeby na glownej mu sie wyswietlilo, ze ma odpowiedz na posta).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować